1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Продавам едната активация на Simple Postflop

Дискусия в 'Обяви' започната от LOKOTO, 27 юли 2015.

1. LOKOTO

LOKOTO
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +6 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Продавам едната активация (не целият лиценз с двете) на симпъл постфлоп програмата.

Цената е 300$.

• Funny Funny x 1
    • Optimistic Optimistic x 1
  2. LOKOTO

LOKOTO
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +6 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Който разбира тук се спира, хайде спестявате 50$ веднага.

За всеки които иска да напредне значително с играта си. За който не е наясно това са най-новият "род" софтуери (GTO solver-и) които са незаменима част от арсенала на всеки хай-стейкс играч. Срешу скромната сума от 300$ и вие може да се снабдите с тази незаменима програма.

Като бонус мога да включа и 30-тина минутки по скайп за да обясня набързо на новият собственник какво се прави с нея и как да си я ползва най-добре. Или пък ако няма нужда от помощ с програмата мога да му разгледам набързо ХУ играта и да му дам някой друг съвет.

ЕДИТ: Сега видях че си има и форум за обяви. Малко пребързах с пускането на тази тема тук, извинявам се за което. Моля темата да бъде преместена на по-удачното място.

Последна редакция: 27 юли 2015
  3. Ludman

Ludman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    152
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +150 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Няма да е лошо първо да се представиш .... и да покажеш графика на твоята игра ,че преди да ти давам 300$ и да ме учиш как да играя !?

• Informative Informative x 1
  4. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    To няма нужда да се представя, ревюто на софтуера е направо убийствено.

"Срешу скромната сума от 300$ и вие може да се снабдите с тази незаменима програма." - що не ги направи 299.99$ като в телешопа.

Между другото , момчето на което си бях дал флопзилата ми я върна , а на мен не ми трябва и ако има някой , на който ще му бъде полезна мога да му я дам.

П.С. да не ми пишат само някакви рандом хора с по 3-4 коментара

• Useful Useful x 1
  5. LOKOTO

LOKOTO
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +6 / 1 / -0
    Покер ръце:
    300-те долара не се дават за да те уча как да играеш (затова ще ти взема доста повече), а за едната от двете активации на гореспоменатата програма. Това с половиния час беше просто още един бонус към пакета, който не си длъжен да ползваш, (още по-добре за мен) макар че съм сигурен че би останал доста доволен. Радвам се че си разбрал какво се продава в темата и не си дошъл само за да се заяждаш (NOT).

атимбаланда, конструктивната ти критика е приета. Цената е свалена на $299,99.
    Да сравняваш (макар че не съм сигурен, че правиш това даже по-скоро не, но аз да си го напиша) флопзила с SP е все едно да сравняваш Божинов с Меси.

Всеки които иска да научи повече за тази програма и какво прави съм сигурен, че сам може да си набави тази информация (преди да изсипе 300$, поправка $299,99). Ако ли не... то програмата с сигурност не е за него.

6. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Видях ,че си го постнал това и на друго място. Така както си го написал само си просиш някой да те напсува. Хората ги мамят незнам за кой път вече с холдем мениджъри за по 30$ , а ти от нищото тук продаваш програма за 300$ .

Представи сe , накарай този твоя приятел aubiback да ти е гарант, така темата е доста несериозна.

И доколкото си спомням не беше чак толкова добър ,за да приказваш така " (затова ще ти взема доста повече) " , а пък и го казваш на неправилните хора :D :D

Щях да постна интервюто с Андрей ( ludman ), тоя отгоре дето му предлагаш коачинг , но неможах да го намеря ...

7. LOKOTO

LOKOTO
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +6 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Програмата струва толкова пари затова я продавам за толкова. Ако струваше 15$ щях да я продавам за 15$ :) Нямам нищо против да пратя първи ключа на програмата да се тества (макар, че ще последвам примера ти и ще сложа ограничение само за хора с над "3-4 поста", или по-скоро по-изявените мембери на форума като теб и ludman, защото те 3-4 поста се правят за 1 минута).

aubiback предполагам, че продава другата активация от лиценза.

Знам кой е ludman и си стоя зад думите.

Пак казвам - темата не е за това да ви обеждавам колко играя или колко не играя, че да поствам графики и така нататък. Ако ви трябва гореспоменатият софтуер, пишете тук или на лично. Ако не ви трябва, просто не спамете с кометари от рода "АМА КЪФ СИ ТИ ЧЕ ЩЕ МИ ПРОДАВАШ ПОЛОВИН ЧАС КОУЧИНГ ЗА 300$" или "ТИ ЗНАЕШ ЛИ КОЙ Е АНДРЕЙ БЕ, А БЕ, ТУКА МАЙ СА ОБЪРКА БЕ А БЕ А??????".

Целта е някой силно мотивирана покер машинка да си спести 400$ за една не заменима в днешно време програма и да си я използва със здраве и да му донесе много парички.

От там нататък дали ще се възползвате от предложеният от мен бонус - 30 минутки да ви разясня някоя друга тънкост свързана с програмата или ей така да си говорим за курви и бяло, щом не ви интересува покер мнението ми като цяло - няма проблем живи и здрави.

Ако искате щом е толкова не удачно да добавя този бонус към офертата и само променя посоката на разговора в тази тема към тролване, да го премахна и току виж хората почнат да пишат само по темата защото до сега няма нито един такъв коментар.

И сега не го разбираи като нападка и нещо с което искам да продължиш да пишеш в тази тема по оффтопик-а който почна и чесно казано нямам намерение да продължаваме да коментираме "това", но като прочетох, че еди какво съм казал на "неправилните хора" буквално УМРЯХ от смях.

Последна редакция: 28 юли 2015
  8. Ludman

Ludman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    152
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +150 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Отговорих ти така , защото първите ти коментари бяха несериозни(скамове е пълно) и някой от нищото ей така ... продавам нещо си за 300 +бонус коачинг... не е серизоно!
    Поразрових се из нета да прочета за какво идва реч... ама има доста неясни неща около нея(поне аз не разбрах)... ? Ще се радвам , ако си направиш труда да обясниш ... най-малкото от наше любопитство...!
    Програмта по-време на игра ли изчислява - при всяко решение или извън нея като .. флопзила и тн.
    Мерси предватително!

9. LOKOTO

LOKOTO
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +6 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Програмата не изчислява по време на игра (забранено е поне в старса и когато старса е пуснат, програмата не работи, това е така за да влязат в лист-а като "програма която неможе да използвате само докато покерстарс рънва", а не в листа "забранени програми по всяко време", което обезсърчава много от бъдещите потребители). Също така ще е доста не практично да е по-време на игра тъй като за да се стигне до близък equilibrium solution за даден флоп ще е необходимо близо час на 2-3 годишен компютър (като моя... i5-3570k). Програмата се използва за анализ на ръце (които сме изиграли и се чудим дали е правилно (чети балансирано, защото в спот срещу даден фиш в който очевидно искаме да направим експлоитъбъл аджъстмент и нямаме нищо против ние самите да сме ескплоитеруеми, но това все пак ни дава най-доброто EV)) или ситуации които ни интересуват като цяло (примерно дали е правилно да сибетваме много на даден флоп, предвид дадени рейнджове, или примерно дали 1 - alpha e правилното defend frequency vs cbet на даден флопа с дадени рейнджове (не е btw). Това последното казано по-просто е че не трябва да мислите по следният начин "Той сибетва половината пот значи аз трябва да дефендвам минимум 66% за да не ме експлоитва още при сибета". С тази програма това можете да си го дакежете сами вече (да преоткриете топлата вода един вид). Има още много интересни спотове които можете да си видите сами (в които изпитвате трудности) и да знаете как изглежда GTO стратегия на този флоп/търн/ривър (аз говоря предимно за флопове, защото на мен това ми е най-интересно, но също може да смятате ситуации от търн-а (отнема около 10-15 секунди) и от ривъра (отнема около секунда). Флопа отнема толкова дълго защото за всеки флоп има да сметне 49 търн-а и за всеки от тези 49 търна има да сметне по 48 ривъра което става бавно. Ако се добави и повече от един бет сайзинг на флопа всичко е по 2.

Не е практично да се използва по време на игра защото ще трябва да направиш настроиките на програмата докато играеш (примерно някои ривър спот, защото те са най-бързи за смятане). Трябва да сложиш твоят рейндж с които си стигнал до там, рейнджа на опонента с който той според теб е стигнал до там и да добавиш бет сайзинги и тогава да решиш дървото и да го browse-неш. Съмнява ме да може някой да го направи това в рамките на 10-15 секунди.

Разликата с флопзила (която чисто и просто смята как различни рейнджове interact-ват на дадени флопове) е че тази програма ти казва тези рейнджове и с какво да бетват за валю (и колко точно комбота) с какво да блъфират (и точно колко комбота) и с какво да трапват (и точно колко комбота предвид блъфкеч рейнджа им, ако сме прекалено блъфкеч хеви трапва повече(може и всички) комбота). Също така ако добавите повече от един бет сайзинг (или смятате всеки флоп по два пъти с различни бет сайзинги и после сравнявате ЕВ-тата) може да разберете и кои бет сайзинг е за предпочитане на даден флоп (било то draw heavy или сух флоп). Вече няма да се чудите дали на дроуърските флопове е по-добре да се бетва повече или няма голямо значение (няма да ви разваля изненадата тук, който го интересува ще си сметне сам, или ще си плати за коучинг на някой да го научат и да му го обяснят).

Интересно е да се гледа с кои ръце е желателно да се сибетва на даден флоп както на блъф така и за валю. Диип е интересно, че бекдор флъш картите се бетват на блъф докато shallow (ако играете МТТ примерно или СНГ) е голяма грешка да сибетваме ръка като Аd4d на борд като Тs7s2d (deep не е толкова голяма грешка, но не го правим винаги, всичко е балансирано и зависи от конкретният спот и какви са рейнджовете, защото ще е едно в КЕШ 100ББ диип вс UTG рейз и съвсем различно в спот 40ББ диип когато бутона е отворил и ние сме дефенднали големият блайнд, очевидно).

Става много дълго и можем много да говорим по темата, но нямам много време сега.
    Ето едно интересно видео:

Това е един от другите feature-и на програмата да калкулира както те го наричат "Minimally exploitative play". Има и други интересни.
    Малко е дълго видеото, но е интересно. В канала има още доста информация за GTO като цяло. Всеки хай-стейкс кеш рег използва този (или подобен) software. Като изключим може би лайв про-тата де... там не ги знам как процедират.

Всичко казано до тук ви интересува само и единственно ако имате голям процент регове в игрите които играете. Ако бъм хънтвате ХУ или играете 100 НЛ, няма голяма логика да си работите върху GTO играта защото exploitative стратегия ще ви донесе доста повече пари с сигурност. Все пак GTO-то заменя голяма част от потенциално ЕВ за каузата да сме перфектно балансирани, което на 50 НЛ едва ли е нужно. Ако играете 5/10 с една рибка на масата вече е друго. Желателно е да можете да си отстоявате позицията и срещу другите регове. Мен лично ми беше интересно навремето (хехе, така го казах сякаш я ползвам от 3 години) и я купихме с един приятел. Сега имам друга подобна (не е commercial другата затова не ме питайте за нея, няма да давам повече инфо) и моята активация (другата също де, но не е моя за да я продавам аз) остава неизползвана.

Ако има още въпроси ще отговоря по-късно.

Последна редакция: 28 юли 2015
    • Like Like x 2
    • Useful Useful x 2
    • Informative Informative x 1

Сподели страницата