1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Продавам бет365 акаунти

Дискусия в 'Обяви' започната от kalkulator711, 4 декември 2018.

1. kalkulator711

kalkulator711
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +4 / 3 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте, продавам 3 бет365 акаунта.Акаунтите са със английски адрес и са в паунди.Не са нови,играно е през тях.Лимитите им са доста високи.
    Цена за един-100 евро
    При покупка и на трите заедно може да се договорим за по-ниска цена.

Последна редакция: 4 декември 2018
    • Optimistic x 3
    • Funny x 1
    • Winner x 1
    • Creative x 1
    • Old x 1
  2. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    ...

Последна редакция: 13 декември 2018
    • Friendly Friendly x 1
    • Dumb Dumb x 1
  3. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,034
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +212 / 6 / -11
    Покер ръце:
    Просто не си бил навътре в средите на спортните залози. Лично аз съм изкупувал доста акаунти, точно в бет365 навремето :). Било то за арбитражки, когато имаше валю в тях или за залагане на ниско разрядни дивизии със по-добро инфо от букитата или инфо за фикс.

Купуваш акаунт, залагаш веднъж макс бета на съответната среща.Печелиш.Бет365 те лимитират и ти трябва нов акаунт за следващата среща.

4. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    ...

• Disagree Disagree x 1
  5. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    ...

6. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,500
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +376 / 10 / -15
    Покер ръце:
    Аз душата си продавам, ама никой не я иска ...

• Funny Funny x 1
  7. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,034
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +212 / 6 / -11
    Покер ръце:
    Естествено, че най-добре да ползваш акаунт на приятел или познат, на който имаш някакво доверие.При положение, че купуваш на човек, който не познаваш, изискваш да регне акаунта с твой емайл и от там правиш скрил със същия емайл.Веднъж парите влезнали от въпросния скрил в акаунта, могат да излязат само към същия скрил. Като титуляр на акаунта, продаващия едва ли би искал да "прецака" купувача си пред б365, понеже знае, че такива хора често се нуждаят от акаунти и ще си преебе схемата за в бъдеще.

Бет365 са едно от малкото букита, които при съмнение за уреден мач, ти лимитират акаунта, но си изплащат веднага. Сайтове като бетфеър и 1хбет правят разследвания и я видиш пари я не.А Пинакъл веднъж направо си ми бяха анулирали залог, заради съмнения за манипулация на пазара.

Иначе относно сумата за акаунт, тя си е по договаряне, средно по 100лв се даваха, но не съм запознат вече с метата на тези среди :Д

8. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    ...

9. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,034
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +212 / 6 / -11
    Покер ръце:
    Аха, да събирам личните данни на хората, да правя престъпление за което се лежи в затвор.Ясно, добър съвет. Виждам, че си много всезнаещ, ами честно да ти кажа 100 евро са нищо за акаунт, ако знаеш какво и с кого правиш.Верификацията се преминава от въпросния човек и тогава се плаща.Никой не ти дава пари за неверифицирани акаунти.

Обикновено аз плащах по 100лв за акаунта и давах още 10% от печалбата ми, след изтеглянето на парите, тоест пак към 200-250лв ми е излизало.

Успех.

10. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Не съм "много всезнаещ", вече споменах , че някои неща не са ми ясни. И ти какво обиди се , че съм на друго мнение? Че ме иронизираш...Никъде не съм обидил теб лично. "Като си много в час" не го казах с ирония. Ако съм те обидил, сори!
    За мен 250 лева са си пари. Не съм забъркан в някви схеми, че да ги прежаля ей така. За теб явно нямат такава стойност, това си е твоя работа.
    А това "престъпление" всъщност е недоказуемо. След като наистина може да даваш бонус. И след като навсякъде се искат верификации. Също не виждам как точно ще стигнат до теб, ако го направиш, както трябва. Но както и да е, пак сори, че си се изнервил, не съм целял да те обиждам или да ти давам съвети, които може да те вкарат в затвора. И ти благодаря за инфото.
    И в затвора се влиза, като си за пръв път, само, ако утрепеш някой. Тия глупости по вестниците ги пишат, за да вкарат малко драма.

Ще си изтрия постовете, за да не вредя на бъдещите сделки.

11. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    626
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +222 / 7 / -15
    Покер ръце:
    Защо точно в БЕТ365 искате да играете и там ли са най-добрите коефициенти?Тия мърши се ебаваха с мен половин година,за да ми верифицират новия-стар акаунт.Лимита ми там беше достигнал преди години 1 долар,и то само след един множествен залог от 10 долара и спечелени 100.
    Тия педали не ми харесваха битовите сметки,а и не пожелаха да ги платят.И това защото много дълго и напористо настояваха за банкова сметка,въпреки че категорично ги отрязах.
    Аз лично им нямам доверие,но .................

12. cnapta4e

cnapta4e
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен на скоро там ми "краднаха" акаунта и ми бяха завъртяли някви 70-80 лв. по ситнго. Та като им писах на лайв чата за тази случка ми затвориха акаунта и ме караха да им звъня по тела и после големи обяснения, голямо чудо. Естествено ми казаха, че не се открили доказателство, че са ме скамнали (шок). Та да, и аз им нямам особено доверие. А ако те надушат, че си с купен акаунт най-вероятно гориш завинаги.

13. koceboce

koceboce
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    421
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +239 / 6 / -9
    Покер ръце:
    Продавам стари капачки от буркани, в добро съсътояние са, за количества има отстъпки!

• Dumb Dumb x 1
  14. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,034
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +212 / 6 / -11
    Покер ръце:
    Bet365 предлагат маркети за срещи, които никъде дрдугаде не се предлагат(може би само в бетфеър, но там има уловки доста). Например доста от ИТФ тенис турнирите ги има само в бет365, та дори и с на живо пазар. Доста от долните футболни дивизий също присъстват, да не говорим за български волейбол, български хандбал та дори и приятелски срещи по хандбал и водна топка понякога.

• Like Like x 1
  15. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,846
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +870 / 38 / -125
    Покер ръце:
    Бета са най-добрите от към предлагане за живите залози, пускат мачове от какви ли не "селски дивизии" и женски мачове, които повечето букита дори и не наживо ги нямат ! А пък нелимитирана сметка може да има много сериозни горни лимити, които в малко сайтове са възможни, а има хора които играят с големи суми и това е много важно ! За сериозните играчи дори не им е на първо място по важност, къде са най-високите коеф. !

16. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,846
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +870 / 38 / -125
    Покер ръце:
    Ся проверих за справка, за мач от Сирия ми дава 600€ лимит на печалбата, за мач от Кувейт 1000€, за Англия висша лига 13,000€ !

17. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    А тези лимити от какво зависят?
    1. Правиш си акаунт, имаш висок лимит, печелиш и те ограничават.
    2. Правиш си акаунт, губиш, съответно депозираш и ти увеличават лимита.
    3. Правиш си акаунт, депозираш по-голяма сума и ти увеличават лимита.

Може и да е друго. Но, ако е първата или третата точка, не виждам защо да се дават по 100 евро за акаунт. Това са си 100 евро, един хубав залог. Освен вече, ако не въртиш големи суми и 100 евро са "нищо" направо. Не само да ги "въртиш", но и да реализираш сериозни печалби. "Про бетър"...Има ли въобще такива хора в БГ? Имам предвид реални прота, не някви измислени..."Печелил съм толкоз и толкоз". То хубаво е печелил, но не става ясно дали не е губил също толкова или даже повече.

Не,че е моя работа. Да си продават каквото искат. И капачки от буркани също. "Ако искаш, никой не те кара насила"...Но ако случайно има купувач и тия лимити не зависят от някви специални неща, то му го давам по-евтино акаунта. От 100 евро...Ако иска и с английски адрес ще му намеря, с верификация. Не знам какво значение има това...

Последна редакция: 15 декември 2018
  18. Satan

Satan
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз я искам. Помисли си добре и ако решиш, дай знак, ще се свържа с теб.
    Ако има и други желаещи, заповядайте, ще се разберем. ;)

• Funny Funny x 2
  19. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Продавам я. Искам да печеля във всеки спот! Ама ти сигурно няма да искаш моята...Щом и от Старса ми прегледаха молбата и отказаха...

20. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    626
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +222 / 7 / -15
    Покер ръце:
    За 21 грама душа колко даваш?:cool: