1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проблем с ХМ 2 (не запълва цялата маса)

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от chadelman, 7 юли 2016.

1. chadelman

chadelman
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте.
    От много гледане, четене, опити стигнах до заключението - правя клип на проблема, който разбира да помага:

Както се вижда на клипа, мястото за подреждане на статистиките за отделните играчи е ограничено, до толкова идиотски, че трябва да ги наредя по средата на масата, за тези които са ми от дясно.
    Сигурен съм, че пропускам нещо генерално, но реално колкото и да си блъсках главата не видях точната настройка.
    Ако някой разбира и знае как да го оправя, моля да подскаже защото ми се иска в пробния период на програмата да се науча да я ползвам, а така само ме отказва от идеята да си я купя.
    Благодаря предварително и ще се радвам да не коментираме играта на масата, защото е само демо :)

2. dg7al

dg7al
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    255
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +58 / 1 / -1
    Покер ръце:
    мини на mini или classic view най-добре.. в големите празни пространства(т.е. в ъглите.. на горните над тях, а на долните под тях) слагай хъда.. .. като на играча срещу теб си избери отляво или отдясно да ти стои.. твоите статистики или ги махни, или ги сложи от която страна ти харесва

Сподели страницата