1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проблем с VIP точките от няколко дни

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от mitkos, 24 ноември 2010.

1. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Здравейте,
    преди 2 дни забелязах, че VIP точките в Unibet са ми изчезнали. Имах около 2500 а бяха останали 68. Както и да е, писах на съпорта и ми отговориха, че правят разследване за точките :confused:
    След няколко часа в акаунта ми се появиха 2500 точки, дали защото казах, че са били около тази сума дали наистина някой е разследвал няма значение. Проблемът е че от както тези точки се появиха точките които правя след това не се отразяват, поне до днес. Например от 22-ри до днес имам 900 рейкнати ръце (100NL) и 0 точки. Доста неприятно понеже не мога да си следя колко ми остава за избиване на бонусите.
    Някой друг има ли този проблем ?

2. aPoStolCH0

aPoStolCH0
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    144
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +14 / 0 / -0
    Покер ръце:
    По това което си написал аз разбирам че проблемати не е че не получаваш точки ,а че не можеш да си следиш бонуса :)
    1во. Можеш да видиш колко точки ти остават да избиеш от бонуса на my page в покер лобито (но щом не получаваш точки предполагам не ти ги упдейтват там)
    2ро. Ако си депозирал за максималния бонус от 1000евро той се избива с приблизително 7000рейк (на 10 части по 700рейк),но това не е точна информация просто лични наблюдения.Предполагам че ако информацията ми е грешна някой ще ме поправи и ще ти помогне да си разрешиш проблема

Последна редакция: 24 ноември 2010
  3. mitkos

mitkos
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Знам къде да си следя точките както и колко остават до края на бонуса също съм сметнал колко часа да направя за да си избия 1000евро (защото са различни неща от рейка) :) Проблемът е, че точно в My Page > Bonus не се отразяват нови точки. Същото е и като се опитам да проверя колко точки съм направил за последните дни (пак през My Page) ми дава 0, което не е вярно.

4. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пиши на лайв съпорта да ти помогнат.

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Според микрогейминг ще ви се оправят точките и ще се счита това, което сте изчистили по време на проблема.

6. mitkos

mitkos
    Expand Collapse

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Да преди малко се оправиха!