1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проблем с логването?

Дискусия в 'Unibet Poker' започната от 5TOV, 7 март 2013.

1. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Някой друг да има проблеми с логването в Унибет от близо 2 часа?

2. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да, този проблем съществува.

3. vvencislavov

vvencislavov
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    абе на това зала ли му викате то няма такова животно ма то само бъгове логването да е проблема по добре да неможе да се логнеш. Регнах се този месец уж за снг промоцията то е отврат бе. Немога да се регна в турнири дава ми някаква грешка , по време на игра пак някакви ерори и ме изхвърля от софта докато вляза на половината турнири съм паднал , 3-4 пъти стиилвам СБ и ББ фолдват и ми връща чиповете който съм имал преди стиила без чип повече. Направиха уж ъпдейт на софта те махнали сортирането по бай ин. Отделно ХМ неработи както трябва , рейка си е доста в сравнение със старса , поисках 500евро Ф депозит бонус те ми дадоха 100 ): писах им никакъв отговор иначе ти дава да си избираш какъв бонус искаш. Само леки работи и най горещата новина която ми се случи преди малко отварям на ББ колва ме и флопа падаааааа хах ми няма флоп немога да го видя след което трябваше да чек фолдна ):

Последна редакция: 8 март 2013
  4. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +360 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Да, това с бонуса е доста неприятно и аз го изпитах. Като цяло в последно време Унибет е много лошо място за игра. Съжалявам че го казвам, защото ми беше любим много дълго време.

5. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Днес имате ли проблем с логването в Унибет? Сутринта изключи докато играех, нямаше връзка към сървъра и сайта им за около 2 часа и баланса от отворените масите не се върна в банката ми. Съпорта ми каза, че знаят какъв ми бил баланса и вероятно ще го оправят. Върнаха нещо, но мисля, че не е всичкото. Реално върнаха бай-ините, но на някои маси бях напред ама всичко са закръглили. Лошото е, че ме питаха колко маси са били и какъв ми бил баланса, ама няма как да им кажа с точност сумата.
    Питах дали може да продължа да играя и казаха, че няма проблем, но преди малко пак същото се случи. Пак нямаше пари защото този път бях запомнил. И после 30 мин по-късно ги възстановиха всичките.

Сподели страницата