1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проблем с логването

Дискусия в 'Diamondbet - Microgaming' започната от theworldleader, 5 ноември 2011.

1. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    You are currently unable to play our games
    We are unable to log you in. Please contact our Customer Service Desk, to assist you. Please use this reference number: 107.

Писах на майла, който са дали отдолу, но няма никакъв отговор. Снощи нямаше проблем с влизането, днес нещо е станало. Ако имате идея от какво може да е този проблем - може да споделите.

2. vicktor

vicktor
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    За да не отварям нова тема реших тука да попитам :) Значи имам проблем с инсталацията на клиента след като сваля и стартирам ехе-то се отваря прозореца натискам "Инстал" и веднага ми се появяват полетата за да си направя регистрация , а аз вече я направих на сайта , никъде няма опции като "Вече имам акаунт" и тем подобни. Пробвах с други клиенти на Микрогейм и всичко е ОК инсталират си се без проблем .

3. h0rNe7

h0rNe7
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    385
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +143 / 3 / -5
    Покер ръце:
    i az shtqh da pisha tema [​IMG] WTF?

4. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Явно има проблеми със софта. За съжаление проблемите са от най-различно естество. Моят е в отчитането на рейка. Все едно не съм играл последните 2 дни :(

Относно писането до съпорта, и аз писах вчера и все още чакам отговор... но мисля 1-2 дни забавяне на отговора е в реда на нещата.

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Може би нямаш право да играеш на една маса с някои от другите бг играчи, има я все още тази практика в прима, нали?

6. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз имах забрана да играя с един познат. Опитах се да го оправя това,като писах на съпорта. Те се свързаха с микрогейминг и казаха, че забраната е до живот :D Причината за забраната беше, че се бяхме логвали от едно и също IP в двата акаунта.

Сподели страницата