1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проблем с Betsafe

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от PYM, 26 ноември 2013.

1. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Betsafe ме ограби?

Сутринта поисках плащане за 2828 евро от Betsafe.В момента виждам, че акаунта ми е локнат и са ми върнати 1055 евро в МБ, което ми е първоначалния депозит.Акаунта ми е верифициран изцяло.

Свързах се с тях по чат съпорта и ми казаха, че акаунта ми е заключен, защото не са успели да се свържат с мен по телефона.Казах им, че явно просто съм въвел някакъв рандом номер(не помня какво съм въвел), и да ми се обадят на правилния сега, но те просто ми казаха че решението им е финално.

Съответно им се обадих по телефона аз, където ми казаха същото нещо.Тия нормални ли са?

Последна редакция: 26 ноември 2013
  2. Melkion

Melkion
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    70
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И на мен ми беше локнат наскоро, но бях въвел моя си номер и ми го ънлокнаха веднага. Също така като ми звъннаха ме питаха за име, адрес и рождена дата явно за да разберат дали наистина е мой акаунта.

Последна редакция: 26 ноември 2013
  3. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Само да подчертая, моят акаунт също беше заключен още в началото когато започнах да играя.Поискаха ми документи, пратих ги и ми отключиха акаунта.

4. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Попринцип Betsafe не са ми сред любимите. Имам акаунт при тях от 2006година, като е заключван поне 5 пъти. То не бяха обаждания и какви ли не разправии. Нарочат ли те, става лошо. В спортбука съм с лимит от 2 лева на залог и ме обвиняваха, че съм професионален спортбетор и какви ли не други неща. Като цяло не ги препоръчвам, за спортни залози не стават, покера им го ползвам само за някои турнир.

За твоя случай, пиши им и искай да говориш(обаждане) с някои по-нагоре в йерархията. Ако не помогне, единствено ти остава да пишеш тук: http://www.ibas-uk.com/. Досега са помогнали на много хора в спорове между потребител и букмейкър.

5. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Мен също ме баннах там, когато пуснах теглене преди не помня колко месеца. С 300 зора и много чатене ми пуснаха парите, но бана не го махнаха. Всичко ми е на ред, имало човек с моето име, който правил много акаунти и т.н. глупости. Не мога да ги разбера, хлопат им дъските. Натискай ги! Помоли някой grinders админ да ти помогне. Накрая ги заплаши, че ще се обърнеш към http://www.ibas-uk.com/ и ако не стане се оплачи, както каза Bighazelnut.

6. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    И при мен смениха вече 2 теории защо акаунта ми е заключен :) и двете фалшиви.В крайна сметка очаквам обаждане от тях.Ще видим как ще се развият нещата.

7. Gandalf

Gandalf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    502
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +17 / 1 / -3
    Покер ръце:
    Може да не е много на място, но те точно затова са афилиейтите - да ти помогнат в такъв момент. Аз лично, когато се регвам някъде през някой имам само тази презумция, а не промоции и т.н.

Дано ти се реши проблема.

8. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Така в крайна сметка телефонно обаждане нямаше, но ми пратиха емайл в който ми казват, че са затворили акаунта спрямо правило 2.13 .Самото правило гласи:

Betsafe reserves the right to close down existing accounts without explanation. In this event, or in the event of an account closure by the User, the full balance will be paid out unless any fraudulent behaviour is suspected. Betsafe also reserves the right to report to the appropriate authorities, if any User is involved in any form of suspected fraudulent behaviour.

Само че на мен не ми бе платен целият баланс и не съм обвинен в никаква измама.

9. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Официалната причина за конфискуването на печалбите ми е, че са звънели на номера, който съм въвел в профила си, но от там е дигнал някой, който им е казал, че не знае за какво става дума.
    Не знам какъв номер съм въвел при регистрацията, не помня, но определено имам навика да си въвеждам рандом номер.Не виждам как това е против правилата им.Просто си търсят причина да не ми изплатят парите.Винаги съм готов да им дам истинския ми телефонен номер, но те не го искат, решението им било финално.Да ама НЕ!

10. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Пращаш им документи при верификацията, които са доста по-ценни като инфо, а не им даваш истински номер. На мен ми се струва доста глупаво.
    Иначе ги тормози с обаждания/мейли и заплашвай, че ще разгласиш случая на 784523 места.
    Друго, което ми хрумва, е да им кажеш, че това, което си въвел, е някакъв твой стар номер. Не го ползваш вече и са го дали на друг човек. Оттогава няколко пъти си сменял номера и просто си забравил да ъпдейтнеш инфото в профила.

Последна редакция: 27 ноември 2013
  11. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Освен, че опитваме да помогнем, аз лично напълно подкрепям начина по който представяш случая тук. Надявам се на положително развитие, а теми като тази са нужни и поучителни за всички. Това за вписването на произволен номер при регистрация наистина е лекомислено, но не оправдава отношението им.

Отвратителна е политиката на компаниите да не обясняват причините и да не дават възможност човек да се защити ако са направили грешка.

12. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Точно към това се придържам в момента, че съм закрил номера преди време и явно са го дали на някой друг.
    То е ясно, че Бетсейф в момента просто се опитват да ме прекарат с няколко хилки.Нямате си никаква идея с какви безгръбначни животни си писах в последните няколко часа... изумих се.

13. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Каква е логиката им да върнат първоначалния депозит? Връщаме депозита ,блокираме печалбата ... що за тъпотия. :confused:

14. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Казват, че са звънели на съответния номер, някой им е дигнал казал е, че съм аз и после им е казал, че не знае кои са Бетсейф.Разбира се, това е пълна лъжа, понеже няма как дори и някой да им е вдигнал да им е казал, че се казва както аз се казвам.Също така той трябва да каже и кога съм роден, което не виждам как ще е познал.Просто като са звънели не са си спазили процедурата, а просто са решили да отбият номера.Надявам се искрено да пазят записите от телефоните разговори.

15. capone

capone
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    318
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +65 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Да ,аз просто не разбирам защо не са блокирали целия баланс /не че го пожелавам на някой/ , ако тегленето беше за 950 евра тогава нямаше да има проблем ?

16. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Тук е моментът да споделя, че преди това от същия акаунт съм теглил суми от сорта на 100-300 евро без никакъв проблем .

17. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Според мен не трябва да държиш версия , че това е стария ти номер. В някакъв момент може да се стигне до там, че да те попитат какъв е той и няма как да отговориш.

Дано случая ти има благополучно развитие.
    При всички случаи е добре, че го споделяш за да бъдем по-внимателни. Аз веднага се сещам, че съм си сменил местожителството т.е. адреса, който съм им дал и личната карта, която са верифицирали са невалидни.
    Може би по-добре първо да изтегля парите от там, после да им кажа, че данните ми са невалидни, че да не стане фал :)

18. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Версията е, че е сменил 4-5 номера в последните месеци и няма как да помни вече какъв е бил тоя, който е въвел. :)

19. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Според мен е глупаво да се лъже за нещо толкова безобидно, при положение че отсрещтната страна почти няма нужда да доказва нещо а просто преценя и решава на своя глава. По-добре е да си кажеш, че си написал случаен номер без зла умисъл, за да не те хванат в лъжа и да си затвърдят мнението, че нещо не е наред при теб.

20. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Всъщност докато не видя какъв номер съм написал, не мога да бъда сигурен дали е рандом.Може да съм объркал просто една цифра или може дори да си е моя номер.Общо взето не виждам, какъв е проблемът да споделят това инфо с мен, при положение, че аз се идентифицирам като собственик на акаунта.

Сподели страницата