1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Проба,проба 1,2,3

Дискусия в 'Покер турнири и SnG' започната от dream92, 13 юли 2010.

1. dream92

dream92
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,след като четох за постиженията на Boku87 в старс(5$-100 000 $),реших и аз да се пробвам в нещо подобно,разбира се целта ми няма да бъде 100 000 :D,500$ ако стигна ще бъде идеално.Та се чудя с банка от 6 (шест) евро,от къде да започна (MTT i SnG).Ще се радвам ако ми помогнете.

2. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    С банка от 6 евро, почни от фрийрол.
    Може и от някой строеж и след месец си депозирай 100$.

3. dream92

dream92
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не ми е проблем да депозирам,просто искам да си направя експеримент,тъй като съм предимно кеш играч и искам малко да разнообразя..

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поразрови се в блога на боку, там беше описал, какво точно е играл с каква банка е играл, кога се е качвал на горното ниво и тн.
    Трябва да знаеш, че боку е много опитен играч и това го направи за публичност (стана покерстарс про след тази му изява и явно е имало ефект, щом и ти искаш да го направиш :))
    На теб като начинаещ ще ти е много по-трудно, щото тепърва ще трябва да учиш играта.
    Успех :)

5. dream92

dream92
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е то е ясно,че не мога да се сравнявам с него :) (поне на този етап :D).Ще прегледам блога му и ще си направя план,все пак няма да се задължавам да направя точно определена сума,както и да си поставям срок. ;)

6. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.pokerstarsblog.com/boku87/english/2009/meet-boku87-048056.html
    ето го неговия план.
    краен срок за достигане на 500$ не си поставяй, но трябва да имаш план по колко часа на ден ще играеш и естествено да го спазваш и да не си намираш извинения :)

7. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Подкрепям инициативата ти , аз лично за 3 седмици превърнах 4$ в 450$ само със СНГ 18 човека турбо в Старс. Имам и тема с развитието !

http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=23343

8. dream92

dream92
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз малко си попромених плана,като мисля да играя и кеш.Вчера нямах почти никакво време и цъках fixed,някъде за час се вдигнах до 9.50 (4 маси).Днес главно SnG-ta и донове играя,но отново нямам много време. :( Довечера пак ще мятам fixed limit (пълно е с идиоти),като целта ми е да достигна до към 30 евро и тогава да налазя 1 евровите SnG-та.После като се кача до към 80 скачам на 4NL и така нататък.
    @Ceno83,успех!Ще следя темата ти.

9. 5TOV

5TOV
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    195
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Като направиш банка за 4нл, депозирай в Парадайс, направи 200Е рейк и за един месец почти си утрояваш банката :)

10. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    v boss na 4nl zimat 10% rake da znaete

11. Queen

Queen
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    240
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз такива предизвикателства съм виждал поне 100-тина откакто играя покер. Говоря за БГ-та ентусиасти дето си нямат друга работа и почват да копират про-тата. Така и не разбирам защо някой се захваща да прави подобно нещо? Защо ще си губиш времето или 1-2 месеца за да направиш от 4$ -> 100$ при условие, че ако депозираш 50$ да речем, за същия период ще си направил 250$ да речем. Това си е един загубен профит от 100 и кусур $. А печалбата е ... нищо! Дори и потупване по рамото няма да получиш за това. Нито пък ще си първия покерджия направил от нищо - нещо. Тогава какъв е смисълът?
    Още по-странното е, че подобни "про" предизвикателства се характеризират със оксиморонната странност на изпълнителя си да няма никакво свободно време. (Оксиморонно , защото за да завършиш нещо подобно в рамките на 1 година най-много трябва да изблъскаш доста ръце) Т.е. хем се хващаш на хорото, хем не ти се играе много. Още една причина да се чудя, какво толкова ви хващат лудите, да тръгвате да печелите слава по тоя начин.
    Ще дам за пример и себе си. Играя покер от 3-4 години, но до скоро не бях играл сериозно и си правех по 300-400$ на година, което за мен си беше ок, понеже целта ми беше да се забавлявам , а не да се развивам като покерджия.
    Лошото и неизбежното се случи декември месец, когато останах без работа и покрай редицата (около 100) неуспешни интервюта, се наложи да си изкарвам парите със любимия ни на всички покер! 1 вид минах в графата ПРО. Ща не ща - неволята си знае работата.
    2 месеца преди това (докато още имах работа) бях изцедил цялата си банка, за да си купя хубав компютър (да се разбира - да поддържа повече от 4 маси на Онгейм) и си бях оставил 50$. За 2 месеца ги бях направил 300$ някъде и тогава се случи случката с уволнението ми.
    След това за 2 месеца сериозна игра (62к ръце на фул ринг , 52к ръце на 5 макс) успях да направя от тези 300$ - близо 3000$. И ако не ми се налагаше да тегля пари от тях, за да се издържам - кой знае къде щях да се спра. Не че очаквах да бия толкова лесно 100 и 200НЛ (тогава играех 50НЛ).
    Та идеята ми е: ето аз съм почнал кажи речи с нищо (50$) и съм успял да увелича банката си 60 пъти за някакви си 4 месеца, но това включва почти 150к ръце, а не: да поседна да поиграя от дъжд на вятър. И лично за себе си аз съм доволен от успеха си, не съм тръгнал да се хваля по сайтове, да пускам репорти, графики, ъпдейти..... за какво?
    Това, което правя, си е лично за мен. Дали ще фалирам или ще стана милионер,... АБСОЛЮТНО НА НИКОЙ НЯМА ДА МУ ПУКА. Всеки си гледа себе си и не му е зор за успехите на другите! Така че да се вдига пара покрай такива предизвикателства си е чисто губене на време и енергия. Плюс това, че много хора, да не кажа 90% от покер играчите, са го направили това , но просто не са го обявили публично. Почти всеки тръгва с някаква малка сума и почва да катери нивата. Но не се хвали насам и натам. И за какво да го прави? Кой го е еня дали можеш да направиш от долар - 10 000$ ? Само този, който наистина не разбира от покер, банк мениджмънт, теория на вероятностите, а кисне по казината да си губи парите. Само за такива хора подобно нещо би било интересно, защото проповядва хазартния фундамент, че с късмет можеш да постигнеш всичко от нищо!
    Това са необразованите ( в покер отношение) хора, които играят тото, рулетка, машинки и т.н. и си мислят , че могат да имат някаква печалба от тези игри ( в дългосрочен план). За тях подобно предизвикателство може да се стори интересно. За хората , които не са играли никога покер - също. Все пак звучи като една добра реклама на покера. Но смятам, че нито това е първоидеята на изпълнителя, нито към този кръг от хора е насочена тя. Така че, спрете вече да правите глупости и наблегнете сериозно на развитието на играта си, а не на безсмилената й реклама. Когато станеш толкова добър ,че без ти да поискаш, хората почнат да говорят за теб - значи си си изпълнил предизвикателството! А до тогава има много време! Така, че не си го хаби с глупости!

Последна редакция: 16 юли 2010
  12. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    agreed ^

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Мен ме надъхват такива хора дето от 5$ пратят 100к и ме карат да се замисля "ав що си губия безценното време с глупости". Затова... ще се видим по масите!

14. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Абсолютно съгласен!Тъкмо мислех да пиша, че това го е постигнал общо взето всеки, който се занимава с покер (или се опитва да го постигне, но не го публикува), а и с 2-3 влизания дийп на турнири дори и с 2-5€ вход целта ти е постигната почти винаги... Така, че целта ти е абсолютно безмислена.Ако искаш някакъв смислен таргет да си поставиш - ок.Примерно 10к ръце на месец на дадено ниво или пък 100 часа игра за месеца или нещо от рода... От това наистина ще имаш някаква полза.А да флипнеш 20 пъти и да си херо оф да дей, както каза Queen е юслес!

15. sporttman

sporttman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    132
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз съм правил от 1 долар 150 долара за една седмица...

16. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Компот да ти отоврим ?