1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Предложение за ...

Дискусия в 'Обяви' започната от Zamio, 1 май 2011.

1. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Здравейте,

Незнам кой ме познава кой не, няма значение. Миналата година по същото време на годината играех 4нл, в момента играя 100нл. Странно е, но откакто качих това ниво предимно печеля. И все пак не си харесвам особено играта на моменти. Пиша, защото искам да предложа на някой играч на моето ниво или по-нагоре (не че има играч от по-високо ниво, който да сметне за полезно да се занимава с мен, но все пак) да направим няколко sweat сесии на разменени начала. Понеже поради jinx fear съм спрял да пускам графики във форума, ако някой има нужда ще му покажа мои такива. Това, което мога да кажа за себи си като играч е, че си падам много по нестандартни линии във всяко едно отношение префлоп и постфлоп. Обичам много да колвам префлоп и пради тая причина играя с по-голям от стандартното гап, тоест поставям се по-често в интересни ситуации постфлоп. Така ми харесва повече, не държа инициативата префлоп задължително да е в мен, тя може да се открадне постфлоп ;) (точно поради тая причина, сигурно и с право на мен гледат като на семи-фиш - например доктора :) ). В тази насока (постфлоп "глупости") бих могъл да съм полезен евентуално ако изобщо някой мисли, че има как да съм му полезен. Obv смятам, че имам пропуски в играта си щом съм навит да си споделя моите виждания за играта и да получа същото от друг. Та така, ако има някой навит да направим някоя и друга разменена seat сесия - нека ми пише на лични, за да се разберем.

Последна редакция: 1 май 2011
  2. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    След лятото като кача и аз 100нл (а дано тоз път прима да ми чуе молитвите)

Сподели страницата