1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Предложение за турнирна лига

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от PYM, 10 юли 2010.

1. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    Защо не си направим някаква турнирна лига.Взимам идеята от един датски сайт, където на времето играх и беше голяма лудница.
    Става дума за следното.Избираме да речем някоя зала, която подържа grinders.org и е съгласна да ни организира лигата.Организираме се на отбори, в датския сайт бяхме по 2ма човека в отбор.Всеки отбор дава $XX за участието му в турнира, които отиват към наградния фонд.Може лигата да стане ежемесечна ако има интерес.
    1 месец е напълно достатъчен за приключване на лигата, през които можем да изиграем 4-5 кръга.Във всеки кръг, дадената зала ни открива два турнира, играещи се успоредно само за участниците.Като в единия турнир се регистрирва един участник от даден отбор, а в другия турнир се регва втория участник.Така ще се избегнат неща като чип дъмпинг.И така накрая първите 2-3 отбора делят наградния фонд и така.
    Като цяло лигата не мисля, че ще се играе за правене на пари, а по-скоро ще е интересно да играем само познати.Естествено може да се включат и чужденци, защо не?
    edit: Като се замисля, ако ще реализираме някаква такава идея, ще е по-добре първо да изчакаме да видим как ще се развие въпросът със закона за онлайн хазарта в България ;[

2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,726
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +423 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Абе стига сте се филмирали с тоя закон - квото има да става ще става! Ясно е че до края на тоя месец нищо няма да се разбере.

После 1 месец ще обсъждат какво са обсъждали тоя месец и чак Септември ще има някаква яснота. Предполагам, че ако се вкарва някакъв закон то той най-рано ще влезе в сила от 1.Януари 2011 т.е най-рано след 6 месеца.

А кога ще почне да се прилага едва ли някой знае.

3. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Еми ще ползваме proxy-та. Стига с тия закони. Играйте си и толкова. Ако не - границата ни е близо. Пък и както казах - има proxy-та и т.н. и много лесно може да се уреди да се играе от друго място.

Иначе за тази лига - трябва да са доста хора, за да е интересно. Аз по принцип нямам интерес, тъй като не съм турнирен играч (за сега).

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    az sam +1 za ligata