1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Предлагам авточасти с отстъпка за всички от форума

Дискусия в 'Обяви' започната от steaR, 15 февруари 2013.

1. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ОТСТЪПКИТЕ от клиентската цена на авточастите, се отнасят само за форума GRINDERS.org

ДИРЕКТЕН ВНОСИТЕЛ И ДИСТРИБУТОР СМЕ НА ВИСОКОКАЧЕСТВЕНИ АВТОЧАСТИ, ПРОИЗВЕДЕНИ ПО СЪВРЕМЕННИ ТЕХНОЛОГИИ, ОТГОВАРЯЩИ НА ВСИЧКИ ЕВРОПЕЙСКИ И СВЕТОВНИ СТАНДАРТИ ЗА КАЧЕСТВО.
    Отстъпката за grinders е 25%
    масла,филтри,дискове,накладки,амортисьори,тампони,носачи,едрогабаритни, ремъци и всичко свързано с автомобилите :)
    за запитвания пишете в темата,на лично или на skype и facebook.

За София при поръчка над 50 лв доставката е безплатна
    Работим със спедиторски фирми
    ЕКОНТ ЕКСПРЕС - 20% от доставката /*важи за всички артикули/
    ОПЦИЯ ЗА ВРЪЩАНЕ НА ПРОДУКТА ДО 5 РАБОТНИ ДНИ- ПРИ НЕСЪОТВЕТСВИЕ

Телефони за връзка: 0882478240
    Facebook: rpsconsult

Последна редакция: 15 февруари 2013
  2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Кои марки внасяте директно и как ви се казва фирмата ? :)

3. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    значи дал съм facebook страница , там си пише как се казва фирмата.Марките ,които внасяме са много над 50

4. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    www.rps-bg.com e новия ни сайт и електронен магазин ,който ще работи от понеделник понеже го update-ваме

5. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    нещо за товарни автомобили има ли, и ако да - какви?

6. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    колко товарни? леко или тежко по принцип всичко можем да вкараме :)

7. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    тежкотоварни - Ман, Мерцедес, Сканиа, Волво, Ивеко основно ме интересуват, ако ги внасяте тях дай някакви ценови листи или поне цени за разни по-основни части :)

8. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    А правиш ли разлика между внасяме и прекупуваме ? Над 50 марки внос нямат дори и най силните фирми на пазара като EURO 07. Пък нещо вашата фирма за първи път я чувам а съм се занимавал с това над 4-5 години.. внос на над 50 марки означава асортимент от минимум над 1 милион части, средно по минимум 50 лева = минимум 50 000 000лв :) Малко по сериозно ако обичате с вноса :)

Колкото до отстъпката специално и ексклузивно само за GRINDERS и за никой друг с един малък поглед на фейсбук страницата виждаме същите отстъпки за всеки :) В днешно време никой не купува части на "клиентска цена" :)

Последна редакция: 15 февруари 2013
  9. hastalavista

hastalavista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    112
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ама, защо трябва да оплюваш човека. Булгар

10. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    знаех си че ще тролне някой.А ти си голям експерт.Ти правиш ли разлика между вносител и ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАвител??Имам си склад в Австрия и от там си ги внасям.Всяка седмица ми пътува бус до тук. Нормално е фирмата да я чуваш за първи път след като е нова.Отстъпките във Фейсбук са до 20% основно.А щом си мислиш, че Евро07 са от най силните фирми ми е ясно и колко сериозно разбираш нещата.Както и да е дал съм доста добра отстъпка!Който иска ще се възползва а ти си тролвай у вас.Чак и сметки ми прави колко асортимент да имам....

11. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Моля само хора интересуващи се от покупки да пишат за да не става излишен спам!Благодаря предварително! Темата не съм я пуснал с основна цел забогатяване а с цел да помогна с добри цени на който има нужда от форума. Поздрави

12. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Не тролвам а казвам да бъдеш достатъчно обективен и да не заблуждаваш хората. И чужд човек да ти влезе в магазина пак ще му дадеш 25% за комплект носачи за Ауди и без да го познаваш , за да не го изпуснеш и да отиде в съседния магазин да си ги купи. Какво значи имам склад в Австрия , твой ли е склада ? И защо аджеба ако имаш склад го държиш в Австрия а не в БГ , където е доста по евтино. Или може би си глобален доставчик за цяла европа и за целия свят ? Аре стига глупости , от 100 години съм в бранша и такива магазинчета работят с по-големите фирми на добри отстъпки като евро07 , манимпекс , хакан , Марти , франсизкюб, аутохелп и т.н и т.н , които са официални вносители на повечето марки които уж ти внасяш, и работят на едро с фирми като теб. Нямам нищо против да си рекламираш фирмата и да помагаш на хората да взимат 25% от частите които предлагаш , но моляте недей да заблуждаваш с неща от сорта на "вносител на над 50 марки" , "склад в австрия" и бла бла бла. Доста по интелигентно за този форум щеше да е да наппишеш че просто можеш да намериш всички части с добра отстъпка , и никой нямаше да ти "тролва" темата. Даже аз не я тролвам а просто ти давам приятелски съвет как е правилно :) Ако искаш да си печеливш в бизнеса с части трябва да си искрен и лоялен към хората :)

13. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ти не можеш да ми казваш на кой колко ще давам бе братле.тва си е моя работа.Няма да споря с теб явно си експерт във всичко.Няма да си губя времето да ти се оправдавам и да ти показвам , че си заблуден и си мислиш че като си в бранша от 30 години всички фирми бачкат по един и същ начин.Този комплекс който имаш да се правиш на много умен съм го видял в доста теми в този форум.айде гледай си животеца и не остроумничи много

14. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Да бе братле не ти казвам на кой колко да даваш , ако искаш и ги подарявай, но не лъжи хората. Тези със складовете в Австрия и внос на над 50 марки не пускат обяви в покер форуми да си търсят клиенти :)

15. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    абе ти направо си болен, не търся клиенти а искам да помогна.ако дойдеш до офиса ми и видиш за какво става въпрос ще си изтриеш ли акаунта тука питам щото почваш да ме дразниш вече

16. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    айде не ми спами темата повече

17. VDonchev

VDonchev
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    12
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Търся следните части за Mitsubishi Pajero III 2004г. дълга база, дизелов, 3200 куб.см, авт.скоростна кутия:
    заден диференциал, пружини-предна лява и предна дясна, предна броня, халоген(фар за мъгла)-преден десен, пръскалка за фар-предна дясна, гуми 16' 265/70 летни
    Интересува ме цена на частите(нови или употребявани) и гаранция, ако има такава.
    Напиши цените тук или на jerar_ltd@abv.bg ако е удобно. Мерси предварително.

18. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    имаш мейл

19. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Аре не се чепкайте за глупости, то тва с намаленията си е просто стандарт в маркетинга и въобще нямат значение проценти и т.н. В тоя бизнес най добре да си питаш за точно каква част те интересува за цена, къде е произведено, да знаеш качеството и сравняваш с други търговци и избираш. Аз ако нещо се наложи ще питам за Iveco daily 35c13 2002г. за сега още не е тестван, но не се знае какво може да изскочи. Цените обаче са едно а качеството е друго, щото всички знаят, че едни и същи части ги има - made in "на мачу пикчу у царевичака" има ги и уж оригинал ;)
    Златното правило - Питаш, сравняваш и избираш !

20. steaR

steaR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    109
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    съгласен съм!