1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Преди, по време и след Евровизия !

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Hristo82, 1 март 2012.

1. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Софка мангето ще ни представя на Евровизията, честито :p
    Страхотно ще се представим точно в истинския си облик на циганска и чалгарска държава, каквато сме си ! На всичкото отгоре тая е грозна като пача :mad:
    Срам и позор за България ! Ще ни превземат по рано от колкото си мислех :(

http://vbox7.com/play:0e7ccaa2df

Разликата между Елица и Софка !

Голям резил, тъкмо си викаш от тва по зле на къде и хоп нов резил [​IMG]

2. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,785
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    След последните 2-3 години на кой му пука за Евровизия изобщо ?

3. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    кефи ме щампата

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    sofi ftw we
    hateri gadni

5. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    България като по правило почти винаги изпраща пълни недоразумения на Евровизия. То си и личи от резултатите ни...
    На мен ми е интересно, следя си я всяка година и си залагам на нея.

6. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Всъщност класирането няма значения, защото всички знаят как става гласуването, и че малките държави, като нашата нямат никакви шансове, който и ще да пее, но тук не става въпрос за класиране, а за това, че ще ни гледа цяла Европа. Ако смятате, че Софка чалгарката става за лице на България, тая дори не може да си напише името на български и ако е учила до 8 клас па на, а външния вид въобще няма да го коментирам. България трябва да се представя от българи !!!
    (и във песента дори има цигански думи [​IMG] )

7. antonioo

antonioo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    433
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е то тва е конкурс за музика доколкото знам а не за красота, то по твойта ъпсурдна логика треа да пратиме Николета Лозанова. А в България надали ше намериш по-добра певица от Софка имо.

8. shoma

shoma
    Expand Collapse
    SUPER DEGENERATOR

Съобщения:
    712
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много съм несъгласен с тая тема, но не мисля да влизам много в подробности.
    Адаш, само ще ти кажа, че повече реклама й правиш като си я изтипосал горе и говориш за нея, отколкото каквото и да било.
    Мен само не ми харесва, че прекалено много звучи като румънски денс, а това гореспоменатата изпълнителка дали е от малцинствена група и как изглежда на външен вид не мисля, че има каквото и да било значение.
    Абе тия ахмаци сърбите как не са се сетили да анатемосат Горан Брегович и Емир Кустурица, нищо че не са цигани, но което е по-сташно са мангалофили и представят страната им пред света... :D
    Хайде Честита Баба Марта!

Последна редакция: 1 март 2012
  9. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Е те в тая тема ше си е** м****** секи момент ... мирише на FORUM WARS!

10. HaiVan

HaiVan
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    29
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    lol eurovision, serious business.

11. AAA

AAA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    105
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    nameri si jivot pi4 seriozno

12. Chus

Chus
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    452
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Интересен факт е ,че Shomа се казва Христо и е роден през 82 година.
    Стоя и си мисля колко болен мозък трябва да си, че да си направиш 2 ника и да спориш с себе си... имаме раздвоение на личността тук!

13. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Няма как да има война, щото няма как да падна и не само аз на толкова ниско ниво, на което са чалга манга феновете. Както беше казал Ицата Стоичков за журналистите - "Вие нямата нищо общо с хората" :D
    Как ще спориш със хора, които се качват по масите на песни на Васко циганина "Азис" и се кефят ааа ууу и се кълчат, тва са хора с много ниско интелектуално ниво :eek:
    Няма такава излагация просто и във текста някви цигански думи "ту теха ту манге" и "дорем дем дем дем" :mad: [​IMG]
    България си загива бавно и безславно, защото вече никой не цени българското, даже и езика не си уважаваме !

14. Tumbleweed

Tumbleweed
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    518
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +86 / 2 / -3
    Покер ръце:
    не бе, някакви педали с богати родители/купени гласове и т.н/ ще ни представят и то какво остана да представят......
    Както и да е все тая

15. GambitTakesDis

GambitTakesDis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    715
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +134 / 3 / -1
    Покер ръце:
    то пък щото другите песни на финала струваха...

единственото пичовете в началото ми харесаха и според мен имат бъдеще, но им трябват още 1-2 годинки да се усъвършенстват

16. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:

Ти си epic fail... Гарантирам, че си редовен посетител на дискотеките и си потропваш с крак на ритъма на идола ти Азис, но танците нещо не ти се отдават и не можеш да се врътнеш като мацката на масата, в която си зяпнал втори час... Но тя е курва с ниско интелектуално ниво, а ти си духовно извисен българин. Забавно е, че всичкото това го преценяваш по това как тя си върти г-за... Голем си... Голем fail. Ти тука с половината потребители не трябва да спориш... Заслушай се в модерната "западна" музика - трудно ще намериш разлика в текстовете, но те са на хамерикански и не те натоварват. Докато делиш музиката на чалга и друга, ти ще си ограничения типец... Има хубава и смотана музика и това е не само за чалгата, а за всички стилове. Въпроса е ти дали можеш ад отсееш талаша... Но явно си на много високо интелектуално ниво, за да го постигнеш. За песента - не чувам никакво чалга звучене. Отделно, че чу само цигански думи (които явно знаеш, че са цигански лол трол) от целия текст, който се сменях супорнайсе езика. По-скоро тая чалга може да се обърка с поредния хит на Inna. Отделно, че всичките са един дол дренки... А, че е грозна е един сериозен довод... Отново показваш колко голям fail-ец си... Та така. Чакам сега да ми обясниш каква музика слушам и колко съм пропаднал :D

P.S: Искам да кажеш, кой ти беше фаворит на теб :D Да изсипя самосвала с лайната :D Всичките са грознииии с 2 кила грим бухахаха Танцуват като талпи на скеле :D Trollfest е тая Евровизия, а ти се набра като балканче на баир...

17. 4o4ity

4o4ity
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    117
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

+1 za Racer,тая поне има естествен глас,за разлика от много други

18. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:

19. kardzhaligrind

kardzhaligrind
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Az ot 16 godishen se kulcha po masite na pesni na Azis, obache seriozno li tova oznachava che sam s mnogo nisko intelektualno nivo ? A kogato nqkoi produljava da jivee v zatvoreniqt si haterski svqt e pone psevdo intelektualen ?

Phone answer.

20. Headsman

Headsman
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    33
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Този измислен конкурс следи ли го някой изобщо...., но все пак нека кажем спечелването на Софка ли е, Софи ли е, си е отвсякаде НЕ случайно. Като 1во поне се доказа, че с 10к си купуваш 1вото място, след като е била избрана с 6к и нещо смс-а, простите сметки горе долу толкова правят :). 2ро предвид ситуациите в Катуница и отзвук не само в България за етническото ескалиращо напрежение, е удобен момент да сложиш представител от етническото малцинство и да кажеш ето ние българите сме толерантни, избрахме човек от ромски произход, не сме расисти, не ги делим и така нататък. Нищо случайно няма, още по-малко отвсякъде ни натискат да ги интегрираме и не знам какво си, но никой не ги иска, а ни ги връща хмммм парадокс.

Сподели страницата