1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

PPT Barcelona final table (not so) tough river decision

Дискусия в 'VIP дискусия' започната от Ion4ef, 2 август 2011.

1. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    180
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

една ръка не ми дава сън вече 2 дни и не съм сигурен дали я изиграх правилно. От година и нещо играя изключително само PLO кеш, нямам никакъв опит в NLH турнирната игра, а и това ми е едва 2рия турнир на живо. Та малко помощ от по-опитните лайв играчи няма да ми е излишна.

Парадайс покер тур Барселона финална маса.

Стартирах като шортака на масата с 12 ВВ. Първите час и половина сме доста тайт като се удвояваме с АА срещу чип лидера. Кард дет следващите 30м и се удвояваме пак с 57s ср 22 на чип лидера, който отваря около 35-40%. Последните десетина ръце отваряме 3 пъти и трибетваме 2 пъти. Вземаме ги всички прифлоп. И тогава идва следната ръка:

Останали сме 7 човека. Блиндовете са 8к/16k 500 анте. Ние сме на SB с Kd8x. UTG+1 лимпва, фолд до нас, доплащаме се, BB чек. UTG +1 е с 700к, ние с 430к, ВВ с 900к.

flop Kh Tc 3d

bet 35k, BB fold, UTG +1 call

Turn 8d

ch-ch

river Qd

bet 85k, UTG +1 allin
    Hero ?

UTG +1 е доста тайт. Удвои се с KK vs QQ прифлоп малко по-рано. Това му е 2ри лимп от ранна позиция. Първия път беше с 66. Предния ден го видях да лимпва от ранна с 89s. Почти не се виждат флопове на масата, но предния ден го видях да флоутва в позиция и да се опитва да краде на търна, като в единия случай го чекрейзнаха, а в другия му колнаха търна и ривъра. Затова и чекнах търна. Та каква е най-добрата линия и така изиграно какво правим на ривъра?

Последна редакция: 2 август 2011
  2. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,878
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Ами като изключим стандартното фолд префлоп и бет търн, май си фолд - по важно е че оставаш в турнира в случая, а не че фолдваш два чифта, които определено може да не са най-добрата ръка.

3. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    180
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сбърках описанието горе. Kh Tc 3d е флопа

4. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    414
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +198 / 10 / -6
    Покер ръце:
    ч/к флоп?

на ривъра, мисля че клони към фолд.

Последна редакция: 2 август 2011
  5. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Префлоп и фолд, и колл, и рейз добър сайзинг ми се струват наред,но те са с доста чипове - фолд или кол .
    Така изиграно търна крещи БЕЕЕТ...
    Ривър съм чист фолд и 100% няма да спа добре :)

6. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    180
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси за коментарите. Ясно е, че май трябваше да бетна търна, но идеята ми беше, че рандом T няма да ми колне 3 улици, а и исках да хвана разни гътъри и други боклуци на блъф. Иначе се фолднах.

7. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,878
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    А как завърши турнира за теб?:)

8. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    180
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Малко след това при 6 останали на 10к/20к всички фолд до SB, който шипва с 350к стак. Аз(230k) кол с QTo. Човека с 93o. Flop 567 turn 8 river A. После взел, че спечелил турнира същия безумен немски донк. И така - 6то място за 7.5к Euro.

9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,878
    Трофейни точки:
    128
    Оценки:
    +670 / 14 / -20
    Покер ръце:
    Браво, за втори турнир си е направо супер! Другия път ще дойде 9 на ривър и си ти:)

Сподели страницата