1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Посъветвайте ме за избор на мрежа

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от roadrunner, 3 юли 2011.

1. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

не съм играл покер от около 2 години и мисля, че горе долу влезнах пак в час, колкото да започна. Преди време съм играл в boss media и после в unibet.
    Интересувам се, тъй като нямам начин да участвам в бонусите, нито в рейк рейсовете, защото ще играя 10 НЛ поне няколко месеца, коя мрежа е по-подходяща за мен, като се има в предвид следните неща
    1) трафик- за предпочитане между 7 и 12 вечерта, но и през деня ако има не е лошо
    2) наличие на повечко "идиоти" по масите
    3) визия на софтуера, - преди 5 хендеда на босс ме кефеше от всякъде, през i4poker. Unibet ме дразнеше с големина на картите, и прекалено излишните детайли по масата. но пък беше удобно за повече маси, докато босс беше кофти- мини вю нямаше бутоните, а големите маси ми овърлапваха на монитора (това дали още е така)
    4) Възможнос за възползване от бонус условията на по-късен етап, когато кача нива- примерно едно време в босс медия след време си боднах кода и си взех тогава бонуса, а не на първия месец.
    Благодаря за отговорите

2. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  3. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    на тоя етап като гледам - оффсайд, някой може ли да ми каже на 12х10 разделителна способност колко маси могат да се поберат на ипокер софт-а. Фиксирани ли са на минимаси и нормални или можеш да си ги ресайзваш сам?

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,267
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +333 / 8 / -24
    Покер ръце:
    Може да се резайзват