1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Посъветвайте ме за избор на мрежа

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от roadrunner, 3 юли 2011.

1. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

не съм играл покер от около 2 години и мисля, че горе долу влезнах пак в час, колкото да започна. Преди време съм играл в boss media и после в unibet.
    Интересувам се, тъй като нямам начин да участвам в бонусите, нито в рейк рейсовете, защото ще играя 10 НЛ поне няколко месеца, коя мрежа е по-подходяща за мен, като се има в предвид следните неща
    1) трафик- за предпочитане между 7 и 12 вечерта, но и през деня ако има не е лошо
    2) наличие на повечко "идиоти" по масите
    3) визия на софтуера, - преди 5 хендеда на босс ме кефеше от всякъде, през i4poker. Unibet ме дразнеше с големина на картите, и прекалено излишните детайли по масата. но пък беше удобно за повече маси, докато босс беше кофти- мини вю нямаше бутоните, а големите маси ми овърлапваха на монитора (това дали още е така)
    4) Възможнос за възползване от бонус условията на по-късен етап, когато кача нива- примерно едно време в босс медия след време си боднах кода и си взех тогава бонуса, а не на първия месец.
    Благодаря за отговорите

2. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
  3. roadrunner

roadrunner
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    на тоя етап като гледам - оффсайд, някой може ли да ми каже на 12х10 разделителна способност колко маси могат да се поберат на ипокер софт-а. Фиксирани ли са на минимаси и нормални или можеш да си ги ресайзваш сам?

4. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Може да се резайзват