1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Possible collusion/softplaying/botting on 1knl on iPoker.

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Quman, 18 май 2010.

1. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://forumserver.twoplustwo.com/5...usion-softplaying-botting-1knl-ipoker-766070/ - molq kompetentnite da se izkajat :) , az ne sym ot tqx no prosto e interesno .

За тези които няма да я прочетат - Става дума за "хора " който има едни и същи статс и играят по един и същ начин на едно и също ниво .
    P.P Iz4etoh q cqlata dosta mi namirisva rabotata :D
    P.P2 Интереснно четиво ,затова е в общи приказки :D

Последна редакция: 18 май 2010
  2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Това преди време ми беше дал Зографа да го чета, не се задълбочих много, но ми се стори, че OP не е направил безпристрастно разследване ами много му се е искало да представи, че са ботове. Това ме отблъсна и ми се иска да излезе, че бърка :p.

Има нещо гнило в аргументите и наблюденията му. Няма да се учудя, ако във всяка голяма мрежа може да се намерят на 1000нл такъв брой играчи с много близки стилове и статс.

3. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами първоначално и аз така помислих,но изчетох всичко и не мога да преценя те ли се "Филмират" , случайност ли е ? Направи ми впечатление че въпросните ботове .... ебати думата БОТ :D имат несвързани имена fsdrdas и никой от тях не го знаят кой е ?????????????????????
    Филма:
    Представете си че влзиате на маса 1кнл и вътре има 3ма с такива никове ashdh hsadha jdasdj :D ,ако има такива моля да се свържат с мен :D (говоря за ботовете)

4. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    е те тия 1кнл регове ако не могат да бият ботовете, са ебахти реговете

5. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,009
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +248 / 25 / -33
    Покер ръце:
    +1

6. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    +5. Егати реговете... lol

7. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    И дума да не става да са ботове.Смисъл, кой ще си довери парите на бот? :D
    Може да са някакъв екип, който да речем си е изградил някаква "оптимална" стратегия за игра, която да мачка?И естествено ако сядат на една маса и имат "spoiler" две карти си е супер.

8. skydiver

skydiver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Що да не са ботове? Замислете се, че голяма част от играта на про-то е статистика и наблюдателност за опонентите. На базата на тая статистика вие взимате решение, колко е c-bet-вал, колко е рейзвал извън позиция, donk lead и т.н. Автоматизирането го има навсякъде където има статистика. Относно това да си довериш парите на бот- бота дори си има редица предимства пред човека- едно от които е желязната дисциплина, едно от най-важните качества за успех в покера.

9. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1

10. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Бота има leak-ове - всеки има... ако реговете не могат да ги отгрият - проблема е в тях. Аз затова сега качвам 1knl и ги почвам тия ботове... защото са easy money

11. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    lol

12. skydiver

skydiver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Покера е игра на грешките. Който прави по-малко ще бъде по-печеливш. На бота според мен е по лесно да му следиш leak-овете и да го update-ваш от колкото своите. Според мен и в момента има много ботове които оперират, просто от залите мн им таковат мамата. Има ли software има и конспирация :D

13. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    На мен грешките ми показват къде имам още да работя над играта си (тоест навсякъде) а бота не го разбира това... той прави едни и същи... постоянно. Така че аз ще се развивам. а той ще стой на едно място и по някое време ще правя по-малко грешки от него и ще го откажа :p

14. skydiver

skydiver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    61
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Не и ако го upgrade-ваш постоянно. Те тоя бот да не са го оставили на паша ей така да им губи парите. Това нещо постоянно се донастройва (главно от вече изградени играчи), докато стане нещо като дубликат на някой мн добър играч на 1кНЛ (един вид клонинг).

15. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Човек... не може да ме убедиш, че една машина може да е по-умна от човек!

16. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    EasyGame искаш ли да те убедя , пусни си калкулатора на компа и смятайте да видим кой ще направи грешка :D

17. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +288 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Човече не се излагай, благодарение на супер мощните компютри света се развива с такова бързо темпо, дори не е нужно да давам примери, всеки разбира колко много допринасят компютрите. Ако си толкова отворен що не пробваш да играш шах срещу някой компютър, дори най добрите шахматисти в света губят срещу супер компютрите !
    Компютъра може да извършва милиони задачи едновременно за супер кратко време, нещо невъзможно за човешкия мозък, не зависимо, че човек използва само 20% от неговия потенциал !

18. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    A tiq kompiutri koi gi e izmislil....??
    are stiga gluposti

19. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Покера не е шах! (obv)

20. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,009
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +248 / 25 / -33
    Покер ръце:
    Стига си говорил глупости какви 20% !?!?!?
    Нормалните хора използват до 5% от мозъка си.Не може да правиш подобни изказвания и да бъркаш фактите толкова грубо, смята се че Айнщайн е изпозвал до 12% или нещо от сорта.

и извинявай тея супер компютри кой ги е създал, ако не екип от специалисти дето си е скъсал гъза да работи 24/7 ... ( нормално е най-добрите гросмайстори да не могат да победят програма създадена от 10 човека с неговия умствен потенциал ... )

Света се развива благодарение на хората, които са изобретили дадените неща и са програмирали тези компютри.Точно, както ботовете, за които говорите трябва да бъдат конфигурирани от някого, а както знаеш никой не е перфектен и дори ботовете ще имат солидни лийкове ....

П.С. интересно ми е, ако изпозлвах 20% от мозъка си дали щях дори труда да си направя да го напиша тоя пост..

П.С. от друга гледна точка също така няма как машина да е по-умна от каквото и да е, защото машината просто съдържа информация дадена от човека, което означава, че не машината е по-умна от даденото нещо, а човека създал я
    levelments

Последна редакция: 22 май 2010

Сподели страницата