1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Помощ за VPN

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Varnatrader, 28 ноември 2010.

1. Varnatrader

Varnatrader
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Може ли някой да ми помогне с идея каква услуга да ползвам за да мога да играя онлайн от места където онлайн покера или поне част от залите са забранени (например европейските мрежи в Щатите или Party Poker в България). Чувал съм, че за целта се ползва VPN, но не съм много сигурен как става. Ако някой ползва такъв тип услуга ще бъда много благодарен ако сподели как точно става, коя услуга е надеждна, колко струва и т.н.

Благодаря!

2. TheRocket

TheRocket
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    602
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    ~15$ на месец
    Тук е коментирано доста http://forumserver.twoplustwo.com/92/travel/best-vpn-multi-tabling-poker-china-elsewhere-866421/
    http://forumserver.twoplustwo.com/2...ing-pokerstars-full-tilt-while-france-859207/
    в 2+2 има още няколко теми по въпроса.

Като цяло номера минава, но някои неща които да имаш в предвид :
    Сигурността - пише 100% encrypted, но все пак имай едно на ум като става въпрос за покер/gambling site-ве
    Надеждност - Моят унивеситет блоква всички сайтове и съм пробвал Mobile broadband със флашка, Проксита, Team Viewer ... oбщо взето съм имал проблеми с всички тези.. Скорост не ти трябва, покер клиентите точат по 2-3 kbps, проблема е като 1 минута имаш и полсе 20 секунди нямаш връзка, определено е ужасно за покер.. Тези дни и аз ще пробвам с VPN да видим какво ще стане, ако избереш някой напиши тук добър ли е :) Като цяло не им вярвам въобще, и за мен най-сигурният вариянт е да имаш свой компютър някъде в чужбина, който да е постоянно включен и да ти пуска VPN/SSH тунел..

3. Varnatrader

Varnatrader
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    19
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мерси Рокет, ще го погледна това!

Късмет!

4. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    @varnatrader - Стефан от Покернюз играеше едно време така. Може да го питаш през кой сайт.

5. ElemenT

ElemenT
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    250
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И да имаш и човек в чужбина, че ако угасне тока да има кой да пусне компютъра :)

6. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Тока спира само в България :)

7. TheRocket

TheRocket
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    602
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +15 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Аз се спрях на https://12vpn.com/
    Бяха му дали добро ревю в 2+2 и реших да го проверя. Струва доста по-малко от другите (35$ или 70$ на година) 35$ има ограничение от 10ГБ на месец а другия е един вид без лимит. Ако го ползваш само за покер 10ГБ са повече от достатъчни. Можеш да си избереш IP от US, UK, Germany или Netherlands. Аз от септември съм в Анлгия и веднага реших да пробвам Парти. Явно следят само ИП, защото за верификация на акаунта ми искаха само лицева страна на ID (от където просто се разбира, че съм българин и няма никакво потвърждение, че живея в англия). Така, че най-вероятно няма да имаш прболем. А си заслужава напълно, уникална зала с много добри МТТ всеки ден захранени от огромен брой сателити 250к всяка неделя и 1М в последната неделя на месеца.

8. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,195
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Еми, че то ако е така - значи и другите (от България) ще можем да играем в Парти, right?

9. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,727
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +424 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако имате някой доверен който живее в чужбина да ви верифицира акаунта - да.

Сподели страницата