1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Помощ за блокиран акаунт в bet-at-home

Дискусия в 'Общи приказки' започната от achovd, 14 януари 2013.

1. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте.
    Имам следния проблем със смрадовете от bet-at-home.Отворих си сметка там с безплатен ваучер от 5 евро и след като го изиграх и ги направих 47 евро,реших да си изтегля парите и дим да ме няма,обаче...
    Получих следната честитка от bet-at-home:

"Здравейте,
    След извършена проверка, се установи, че Вие сте нарушили общите ни правила.
    Сметката Ви е затворена.
    Вие нямате право повече да залагате при нас и да използвате услугите на нашия съпорт."

След това естествено им писах и ги питах какво точно съм нарушил,като им казах,че не приемам така дадената формулировка без да ми кажат какво точно съм нарушил и че смятам,че съм напълно изряден.Отговор не последва.Свързах се и със съпорта и след като им казах номера на сметката ми, ми затвориха чата и ми казаха че нямам право да ги ползвам.Писах им писма,но не отговарят.
    Съответно се обърнах към комисията по хазарта в Малта,която била компетентна по спорове между клиенти и самия букмейкър и им писах на адрес complaints@lga.org.mt.
    Ето и сайта на комисията http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx
    Подадох молба и тук https://www.playresponsibly.org.mt/complaints.aspx
    Отговор от комисията няма никакъв и не знам какво да правя.
    Единственото нещо,което ме притеснява е, че съм използвал мейл на друго име, а не на моето, но не видях никъде в общите им условия да пише, че мейла трябва да е на мое име,а пише само "валиден e-imail адрес".Ето ги и общите условия http://helpcms.bet-at-home.com/HelpCMSwebLive/Wettbestimmungen_BG_.help
    Също така им пратих снимки на личната ми карта,така че е несъмнено,че това съм аз.Писах и на самия отдел за жалби на bet-at-home и там естествено нищо.

На мен всичко това ми изглежда като умишлен опит да ми откраднат тия 47 евро,които са един букмейкър са смешни пари!Да не говорим,че сайта им е ужасен и залозите на живо също!
    Благодаря на всички, които могат да помогнат със съвети!В заключение:никога не играйте в bet-at-home, трагични са!

2. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,094
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Вие нямате право повече да залагате при нас и да използвате услугите на нашия съпорт.
    Втората част е скандална, каквото и да си нарушил.

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Не си губи времето батка, забрави го случая и гледай напред и тва е. Насочи усилията си в друга насока. От това което съм видял през годините е, че няма нито един прокопсал от подобни бонусчета, ваучери и такива. Само във покер може да стартираш по този начин и много хора са успели със старт от фрийроли или с малък депозит. Лека и доходна ! ;)

4. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Пий една студена и си вземи поука.
    Не играй в чекиджийски зали.
    Тракни се през грайндърс и играй спокойно.

5. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    BAH не са чак такива клошари, че умишлено да искат да те прецакат за 47 евро. Аз с тях като букмейкър поне много години не съм имал каквито и да е проблеми. Скандалното в случая е, че отказват всякаква комуникация с теб.

6. ElkYGrinder

ElkYGrinder
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    434
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +12 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Изплатиха ми 1000 еу от залози без никаква верификация...и то на дългосрочен залог без да съм залагал друго при тях...

Последна редакция: 14 януари 2013
  7. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Добре,а скапаната комисия в Малта защо не отвръща? Писах им няколко пъти и им пратих цялата ми хронология с ония кияци от bet-at-home и те въобще не ми отвръщат.Някой сезирал ли ги е,има ли впечатления?Ако същата комисия ни защитава и от покер конфликтите тежко ни :(

8. 2easy4me

2easy4me
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    165
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Обикновено когато вземеш подобен бонус нямаш право да теглиш преди да си отворил канал за пари. Тоест обикновено трябва да направиш минимален депозит, след това да си wager-неш депозита и чак тогава да теглиш.
    Освен това да е проблема - не знам, но пак е леко крайно. До сега не бях виждал "нямаш право на съпорт" - СКАНДАЛНО

9. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Всъщност аз питах съпорта преди да тегля-нямам право да тегля към карта,ако нямам 100 евро,но имам право да тегля чрез банков трансфер и аз така исках да си изтегля парите.Само че тогава дойде изненадата!

10. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Малта много бавно отговарят ,но отговарят в период около 2-3 месеца :)

11. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Дано да е така, въпреки че парите не са много си ги искам, все пак съм си ги изкарал.Ако ги взема,без значение кога, ще съм доволен.Иначе бих ви посъветвал да не играете никога в bet-at-home!
    Quman ти писал ли си на тия от Малта или така си чул?В смисъл сигурно ли е, че ще отговорят?Благодаря много :)

12. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Писал съм да ,но ми отговориха много бавно,ако си написал е-майла както трябва би трябвало да ти го разгледат :)

13. achovd

achovd
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    35
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами аз подадох и молба тук https://www.playresponsibly.org.mt/complaints.aspx
    Там съм прикачил и e-mail конверсацията ми с bet-at-home и съм описал детайлно всичко,надявам се да го вземат предвид :)

Сподели страницата