1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Помощ със статистики

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от 7Diagrams, 2 юни 2011.

1. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ще съм благодарен ако дадете мнение за статистиките ми на игра и какво трябва да се подобри.
    За 18к ръце на 6max, 10NL, съм с миниатюрен уинрейт, 1-2бб на 100.
    Може би в Тилта е по-трудна играта, а и рейка е голям, но все пак явно имам сериозни лийкове.

Има някаква малка разлика между двата семпъла, няма нещо филтър за 6handed само и го пускам на Less than 7 players.
    От Leak Buster-a е по-прегледно, нямам идея дали засича вярно лийковете.

Последна редакция: 2 юни 2011
  2. Lakov

Lakov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    570
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз наскоро си правих разбор на играта забелязвам 1-2 грешки ,които ги има и при мен.
    Не използваш силата на позицията достатъчно ефективно т.е. отваряш твърде малко ръце от бутонаи . Мисля ще стигаш до showdown твърде често. Също и играта от блайндовете трябва да се подобри... за съжаление на мен там са ми най-много лийковете :)
    btw как го изкара това прозорче с лийкове от бъстъра?

3. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами това е втория таб на Leak buster-а, импортваш ръцете, които искаш и готово.

4. HI1KI1

HI1KI1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    341
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    raise btn cbet f cbet t

5. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +365 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ти отваряш от бутона, колкото аз от УТГ ;) Отваряй повече бутона и кът оф-а . Другите неща са добре сякаш. Нормално е да ходиш много на шоудаун при положение , че си толкова нити .

6. JimRaynoR

JimRaynoR
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сибетваите по-рядко и в по-добри ситуации. Обърнете внимание, както на борда така и на вашият противник, ако той е колинг стейшън, които плаща със всичко, тогава очевидно трябва да намалите сибетите. Сибетваите, когато борда удря вашият рейндж или ако планирате да бетнете поне още една улица. Ако мислите ви са „Бетвам веднъж и се отказвам” тогава просто по-добре недейте сибетва.

Стреляйте повече търн сибети. Захвърлете този ужасен „Бетвам веднъж и се отказвам” подход към играта. Започнете да мислите за флоп колинг рейнджа на вашият противник и това дали картата излязла на търна е добра или лоша за него.

Играйте дроуовете си агресивно. Плащането на флопа и търна само за да фолднете ривъра ако пропуснете с някакъв добър дроу, просто съсипва вашата червена линия. Когато играете вашите дроуове агресивно, се добавя и възможността вашият опонент да фолдне във ваша полза.

Прочети още: http://grinders.org/bg/forums/showthread.php?t=41237

7. 7Diagrams

7Diagrams
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    389
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    10x

Ще пробвам да поотворя играта.

Иначе статията за червената линия съм я чел няколко пъти и се опитвам да я прилагам, но неизменно си губи по 1 стак на 1000 ръце в non-showdown и това е. Явно трябва да се мисли още над нея.

8. vladimir0v

vladimir0v
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,786
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +128 / 6 / -6
    Покер ръце:
    Научи ме да съм такъв нит като тебе и ще ти пратя червената линия в небесата.
    При мен са наобратно :(

9. gulf

gulf
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    416
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На 10NL не се опитвай да си оправяш червената линия, на това ниво печалбите ти идват от шоудаун със силни ръце и изплащането им от слабите играчи.
    На ниските нива играчите са предимно колинг стейшъни които не обичат да фолдват и е много трудно да имаш положителна червена линия.Все пак един от начините да я вдигнеш е да валюбетваш тин повече на ривъра когато мислиш, че е много вероятно да си с най-добрата ръка.Като (ако) качиш 50NL нагоре вече ще трябва да си подобриш червената линия, иначе ще ти е трудно да печелиш пари от игра.

10. pe3ucTop

pe3ucTop
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    99
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    като за новак на 10НЛ(предполагам си такъв, след като имаш само 18к ръце) мога да ти дам следните съвети:
    +EP range може да го свиеш съвсем леко. 12-13 е перфектно
    +горе са ти казали за CO i BTN range-овете - тях трябва да ги отвориш малко. Като цяло гледай да играеш повече ръце в позиция и по-малко извън позиция.
    +един от големите leak-ове които виждам - агресията. 1.8 е НИСКО! Callваш прекалено много и прекалено малко бетваш. По тоя начин губиш валю и от добрите си ръце и от блъфове. Ставаш предвидим! Флоп cbet e добре, но явно се предаваш много лесно на търна, когато не си хитнал. Фактически от търна натам играеш с отворени карти - 31% си е точно това - процент на случаите в които си хитнал борда. По-добрите играчи ще се възползват от това и ще те floatват с any2 и ще ти взимат пота на търна или ривъра.

Гледам горе за червената линия говориш - с агресия от 1.8 няма как да е нагоре. А пък и на това ниво не е казано че трябва да е нагоре.

Това е на пръв поглед...

Сподели страницата