1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Полезна статия за сигурността на вашият компютър.

Дискусия в 'Покер новини' започната от Zografa, 4 ноември 2009.

1. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +437 / 10 / -17
    Покер ръце:
    В тази кратка статиика са разгледани най-простите, но същевременно ефективни методи да се предпазите напълно от нежелано проникване в компютъра ви(съответно покер сметката ви), вируси и червеи и подобни заплахи. Софтуерът, който се препоръчва е безплатен и достъпен за всеки, така че можете да сложите край на кракнатите антивирусни програми и защитни стени и да повишите сигурността на ПС-то си на толкова високо ниво, че с почти 100% убеденост мога да твърдя, че няма кой да го пробие.

Статията можете да намерите тук:
    Сигурност за покер играчи

Приятно четене!

2. BLEED

BLEED
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    че с почти 100% убеденост мога да твърдя, че няма кой да го пробие.

Тотална заблуда...Повярвай ми..За всяко нещо в интернет си има и "противодействие"

3. anpassan

anpassan
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    72
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Инсталирах Авирата ама защо така Windows security center ми дава че вирус защитата е аут ъв дейт?
    С нода не беше така...

4. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +437 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ми обновия деба?:)

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse

Съобщения:
    3,732
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +437 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Мисля, че не схвана точно мисълта ми - ако средностатистическия кретен на 15 по лига и сопол реши да се бъзика с ПС-то ми и да ме "хаква" и прочие - това просто няма да стане. А едва ли някой "истински" хакер ще се занимава да ви хаква акаунтите или поне ако приложите всичко това което е описано горе и бъдете внимателни доста ще трябва да се потруди.

Това изказване "повярвай ми за всяко нещо в интернет си има "противодействие"" звучи доста детски. Ясно е, че обикновенните потребители трудно могат да се предпазят от някакви могъщи атаки на някакви мега хакери, но нещата описани в тази статия, най-малкото ще предотвратят 99.9% от възможните пробойни в системата ви.

Сподели страницата