1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PokerStars промоции ноември'2010

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Admin, 1 ноември 2010.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +12 / 0 / -3
    Покер ръце:
    През ноември PokerStars ще ни даде летящ старт със следните промоции, които са само за играчи, регистрирани през нашата PokerStars оферта:

Класиране за екслузивен $1000 фрийрол
    Всички Grinders играчи, направили 300VPP през ноември, ще имат възможността да участват във фрийрол за $1000. Турнирът ще се проведе през първата седмица на декември.

Grinders фрийроли за Работа-мечта (Dream Job)*
    *За тази промоция информацията не е окончателна, уточняваме как ще получите билетите и може да възникне някоя трудност

На 05 и 10 ноември ще се проведат 2 фрийрола за играчи на Grinders, като победителят във всеки един от тях ще спечели билет на стойност $109, с който ще може да вземе участие в седмичен финал за Работа-мечта.

Работа-мечта Ви дава възможност да спечелите едногодишен договор на стойност $42 000.

Обучение
    Възползвайте се от опита и съветите, които нашите инструктори ще Ви дадат, за да подобрите играта си. Промоцията е насочена към напредналите играчи. Пакет за обучение ще спечелят първите 8 играча с най-много VPP (минимум 5500VPP) за месец ноември. Пакетът включва 3 урока и leakfinder видео.

Предметни награди
    Към промоциите за този месец ще прибавим и подаръци с рекламни материали от PokerStars. За да получите подарък, трябва да сте покрили определения брой FPP точки за конкретния пакет. Пакетът е подарък и не ви коства нищо, спечелените FPP точки остават за вас!

Пакетите са 3, както следва:
    1. Над 1200 FPP – Тениска и шапка.
    2. Над 4200 FPP – Тениска, шапка и мини чип сет.
    3. Над 10 200 FPP – Тениска, шапка, мини чип сет и щипка за пари.

Заявката за обучението и за предметните награди ще става с помощта на форма на сайта ни:

Успех!

2. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Добре де има ли възможност да си прехвърля ника към гриндерс , без да правя нова регистрация. Ника ми не е обвързан с друг сайт !?!?

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +447 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Не, няма.

4. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Ми освен да правя нова регистрация...

p.p Като направя нова регистрация и накрая ми пише че няма как да стеане щото вече имам регистрация .. ;(

Май ще трябва да регистрирам баба ми или дядо ми хахаха

Последна редакция: 2 ноември 2010
  5. glumochi

glumochi
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    102
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това е интересен въпрос, но май-май няма шанс да стане. Аз съм същия - не съм регнат през афилиейт, но акаунта ми е от 2005та. И също имам желание.

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +447 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Пичове няма как да имате 2 акаунта на едно име - това е забранено във всеки сайт, също така няма и как да си местите акаунтите от един афилиейт на друг(или както е в случая да ви сложат към даден афилиейт). Правилата на старс са стриктни.

7. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Значи автоматично баба ми става покер стар

8. platis

platis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Трябва да имаш предвид обаче, че картите, които ползваш за теглене и депозиране са на същото име. Иначе като ти заключат акаунта и ще изгориш с парите.

9. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    А има ли как да си ликвидирам акаунта?
    Ето решавам, че не искам да имам повече акаунт, или е вечен?

10. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Не може да няма някаква опция.. Българинът е изобретателен индивид :) В някой европейски форум темата би приключила до там , че не може да се прехвърли към гриндерс и не може втори акаунт , а сега ела гледай кви системи ще измисли Булгаро ! :)

11. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Аз не държа да да се прехвърля към грайндърс в момента. Просто не ме кефи алиаса в старса. А и мисля, че трябва да имам правото да си ликвидирам акаунт. Българите не се отличават със своята изобретателност, Цено. Те се отличават със своя канибализъм. Няма друг народ, който толкова да се самоизяжда.
    Аз съм виждал и по-чужди форуми доста да се опитват да "изобретят" начин по-който да прецакат системата. Независимо за какво става на въпрос. Така, че не е сигурно дали би приключила темата с примирение, че не може да се направи нещо.
    Със сигурност обаче не би имало самоиронични обиди към националността на форума.

12. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Е нещо не си ме разбрал. Най-малкото съм обиждал форума или Българите.. Все пак сме Българи. Просто имах в предвид че Българина е познат с изобретателността си в такива ситуации , а това не е лошо !

13. 1grubi1

1grubi1
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    85
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.youtube.com/watch?v=-AyJeiUhVrg

от 02:05 репликата на Зохан ! ;) Само е хубаво да има и ид и всико налице, че да няма на Зарко 50К фрирола Версия 2.0 :)

14. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Аз измислих решение. Регистрирам си фейк ник с фейк данни. Пращам си $ от истинския ми акаунт за да започна. Играя какво играя и живот и здраве ако съм много напред си пращам пак парите на истинския акаунт и си ги тегля в МБ.. :)

15. adasada

adasada
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    79
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Я колко си изобретателен. :D

16. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:

17. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,093
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Не бих рискувал, почти сигурно следят логовете, особено на печелившите играчи. В условията им пише, че без причина могат да ти блокират акаунта ако не им харесваш.

18. Zamio

Zamio
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    679
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +56 / 7 / -3
    Покер ръце:
    Не може да ти блокират акаунта "ако не им харесваш". Трябва да си има основателна причина.

19. platis

platis
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    86
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Omfg, за малко да падна от стола.

Иначе има начин да ти блокират акаунта без причина, не бой се. Един приятел му го запорираха за около месец и му искаха сметки и лични карти именно в ПС само защото беше играл от зала и някви други явно преди него са правили мизерии на същото ПС. Ако искаш да изгориш с 2-3 бона и не ти е проблем се пробвай.

20. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Изключително "интелигентен" човек трябва да си, за да играеш покер от обществен компютър...

Сподели страницата