1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Новина PokerHost затваря врати

Дискусия в 'Покер новини' започната от Mariya, 6 юли 2018.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,427
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +787 / 10 / -26
    Покер ръце:
    ca94fc71-67cf-49d6-ab51-d46eca8f8c3c.png

Здравейте,

Сигурно вече сте разбрали от форума/получили сте мейл от залата, но все пак...
    От началото на месец август залата на PokerHost затваря врати.

Тъй като залата си има отделна cashier система и т.н., няма да има миграция към други зали в мрежата.

Всички настоящи играчи в залата имат време да си изтеглят парите от сметките до 31-ви юли.

Причините за прекратяването на дейността на PokerHost не бяха официално обявени, което остави отворени вратите за спекулации.

Може би негативните реакции след скандала с ботовете оставиха прекалено голям отпечатък..
    Друга вероятна причина е фактът, че залата не можеше да се възползва на максимум от промоциите в мрежата, както други зали като ACR и Black Chip Poker. Има слухове, че залата от известно време си е търсила нов дом, но след няколко месеца безрезултатно търсене и липса на финансови резултати, управата е решила да дръпне шалтера.

Не се очакват проблеми с тегленето на средствата на играчите.

И кратка история на дългогодишната дейност на PokerHost - стартират през 2005г. като част от Dobrosoft Network. След година се местят в Tribeca Poker Network и малко по-късно в Microgaming. През 2006г. отиват в Cake Poker Network до скандала с Lock Poker. Поради самостоятелната cashier система средствата на играчите остават непокътнати, но се налага залата отново да се премести - този път в Merge Poker Network. Следва кратка авантюра с Equity Poker Network през 2014г., която завършва с окончателното настаняване на залата в Winning Poker Network.

При въпроси относно сметката ви в PokerHost не се колебайте да ни пишете на support@grinders.org

GG!

2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,673
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +769 / 34 / -120
    Покер ръце:
    Сега пак ме плюйте като казвам, че онлайн покера потъва. Много е лесно да се предвиди как лека полека ще хлопват кеоенците зала след зала и цели мрежи дори. Пък ако искате ме плюйте и за мнението за опита на Галфона да направи печеливша зала.

При сегашното състояние на покер икономиката, ще пие и той един студен чай :rolleyes:

• Agree Agree x 3
  3. TodorMarkov

TodorMarkov
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +14 / 0 / -1
    Покер ръце:
    То тази зала и без това беше супер убита.Слаб трафик,онлайн съпорт имаше веднъж седмично и вече като махнаха кешаута с скрил и неттелър беше ясно накъде отиват нещата.

• Agree Agree x 1
  4. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    572
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +197 / 7 / -14
    Покер ръце:
    Така и не ме регистрираха там,защото личната ми карта била фалшива.Поискаха ми втора,и след като им писах,че не ги печатя,спряхме комуникациите.Но пък получавах редовно мейли от тях.Даже и за закриването им получих,като ме препращат(съветват) да отида в ACR.

Сподели страницата