1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

POKERHOST vs DIAMONDBET или (VIP POINTS vs RAKEBACK)

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от scf1914, 5 януари 2012.

1. scf1914

scf1914
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    21
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

играя в POKER HOST от 2 месеца. Почнах с 50$ и без много игра ги направих 250. Съжалявам, но все още не използвам помощни програми, статистики, съответно не мога да кажа колко турнира съм изиграл,но за това време направих едва 500 VIP points- значи 50$ rake. Както знаете там няма rakeback за нови играчи, а трупаме само тези VIP points (loyalty points).

Въпросът ми е, не е ли по-добре играчи като мен (които играят сравнително малко и на ниски лимити) да играят някъде където има седмичен/месечен rakeback - харесах си diamondbet.com ?

Относно diamondbet.com , СНГ- играчите и тези по турнирите също толкова слаби ли са колкото и в Poker HOST.
    - обикновено играя 2-3 пъти седмично по 8 снг- 18маx или някой турнир ..... Ясно е, че и rakeback-a на този етап няма да е кой знае какво, но все пак.

п.п Бихте ли предложили друга зала, ако смятате че diamondbet не е подходяща за такива като мен.

П.п2. Знам, че VIP point-ове в дългосрочен период ще могат да се обменят за $, но отново ще са за по-малко от 30% rakeback

Поздрави :)

2. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +10 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Здрасти, при толкова рейк ($50) наистина е добре да избереш нещо без изисквания за рейк

• Diamondbet е добър вариант, 30% седмично без изисквания

• Redbet (entraction залата им), там освен 30% ще точиш и бонус за всеки 25 евро по 5 евро бонус, 60 дни продължава това

• 24hpoker е почти идентично с Redbet, но има изискване за минимален рейк за месеца, не се сещам сега колко

• Adameve - там ти добавят и пари към депозита веднага! имаш 33% рб без изисквания и депозит бонус

май това са добрите варианти при толкова малко рейк

3. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    diamondbet официално за мен е най-гадния софт. много неудобен, а трафик освен за кеш - нъцки!

4. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,092
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Дай пример кое не ти харесва в сравнение е друг софтуер, който официално е най-добрия за теб?

5. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    mitkos, ми не знам, на мен лично ми е изключително неудобен. Сравнение със софтуера на покерстарс, просто.. няма друга зала, която да ги бие. Не говоря за други, освен за удобство като софтуер.

6. mitkos

mitkos
    Expand Collapse
    Administrator Resource Gardener

Съобщения:
    1,092
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +195 / 5 / -20
    Покер ръце:
    Не случайно те питам, кое не ти харесва защото може да не си открил някои опции. И аз преди съм играл в Старс и имах малко проблеми докато свикна с Diamondbet(Microgaimig софтуера). Има доста опции за настройки, дано си ги разгледал всичките. Има модове за масите (погледни темите за модове в Unibet форума). Има допълнителни скриптове в нета, които ти улесняват живота. Според мен софтуера е доста сполучлив, особено за тези, които играят минимаси. В старса за да си направя удобни малки маси загубих доста време в модване докато тук са удобни по подразбиране.

7. theworldleader

theworldleader
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    348
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Можеш ли с мен да споделиш какво си променял в старса, защото на мен в момента ми е удобно ( default ), пък ако има още на къде.. ще е за добро.

Иначе в диаманта не ми харесва, че снг трудно разбирам кой ще започне след малко и кой не, кой кога започва изобщо, колко време остава и прочие. Може би много съм свикнал със старса, за това. Отделно дразни, че поне аз не съм видял да има филтър, който да си правиш за показваните желани от теб формати - било то кеш, снг и прочие. Може само да си маркираш, но трябва да връщаш назад където си гледал, дали случайно не си маркирал, за да не ти излизат в дясно в прозорчето. сигурно има и други неща, които ме дразнят.

8. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    ддз ама софтуера на микрогейминг според мен е вторият най-добър след тоя на старса ...

9. beanit

beanit
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,489
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В старсчи нова темата и само картите се сменят и заспива(може и бекграунда).

пс. разводнихме на човека темата, ама то по-добър отговор от Бриз трудно ще се даде вече :)

Сподели страницата