1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PokerHost в Equity Poker Network (EPN)

Дискусия в 'PokerHost - Winning' започната от Admin, 15 април 2014.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    POKERHOST В EPN
    EPN CHART
    Както повечето от вас вече са разбрали, преди около седмица PokerHost се преместиха в друга мрежа - Equity Poker Network.

Мрежата е нова - стартът й бе през ноември миналата година и от тогава бележи бавен, но постоянен ръст. Приемат хора от цял свят и играта е по-мека в сравнение с повечето мрежи. Залата е много сходна с Tigergaming (Chico Poker Network). Трафикът и софтуерът са същите. Играта е основно през нощта и рано сутрин, но това се компенсира от нивото на опонентите и добрата сделка.

ПРОМОЦИИТЕ В POKERHOST
    Все още преговаряме с PokerHost за промоциите. Помолиха ни за малко търпение, за да се справят с миграцията, но предполагам до края на месеца ще уточним всички детайли. Ето какво е ясно до момента:

- 150% Депозит Бонус до $600 (75%) - само за играчи, правещи първи депозит в залата! Активира се през съпорта на залата. Срокът за чистене е 60 дни. За да изчистите бонуса трябва да направите по 20POP точки за всеки депозиран долар.

Пример: За да активирате максималния бонус от $600, трябва да депозирате $400! За всеки $1 депозиран трябва да натрупате 20POP или 400x20 = 8000POPs, за да изчистите целия бонус. За всеки $1 rake/fee получавате 10POP точки, което означава, че с $800 рейк ще вземете $600 бонус.

- POP точки (Player Option Points) - POP точките можете да ги ползвате за вход в турнири или да ги обменяте за кеш.

За всеки $1 rake/fee получавате 10 POP!

За да обмените точките си, отидете в покер клиента и след като се логнете цъкнете горе menu -> Claim POP. Изберете сумата. Ще получите директно сумата в покер сметката си.

Tочки Награда
    100 POPs $0.50
    200 POPs $1
    500 POPs $2.50
    1,000 POPs $5

- 100% Релоуд Бонус до $600 (50%) - играчите със стари регистрации могат да го активират през съпорта. Същите условия като депозит бонуса - чисти с 12 000 POP точки. Все още чакаме да ни кажат повече детайли за този релоуд - колко често може да се активира и т.н.

- Grind Prix - участвате в общата ни класация за 16 000 лева!

- Рейк Рейсът за този месец остава.

Equity Poker Network
    В диалог сме с още една зала от мрежата и ще съм много благодарен, ако дадете мнение за PokerHost. Работим с тях от много години и е голям плюс, че се доказаха като стабилна зала, което е от значение за по-малките мрежи от този тип. Имат и собствен "cashier". От друга страна е голям недостатък, че не работят вече със Skrill, което създава главоболия.

PokerHost
    ПРОМОЦИИ В POKERHOST ПРЕЗ GRINDERS
    • 150% Депозит Бонус До $600
    • 100% Релоад Бонус до $600
    • POP Точки / Кешбек
    • GrindPrix
    • Rake Race

2. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да допълня, че играч може да има само един активен акаунт в цялата мрежа!

3. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Тествах заличката, прилична е когато има игра разбира се. За нощните птици ще е ок(играта почва след 0.00 и продължава до към 10.00). Много важно е да знаете, че ако имате друг акаунт в мрежата в друг скин е възможно да имате малки проблеми в началото, така че преди да депозирате уверете се че нямате/имате, и ако имате може би е най-добре да питате съпорта как да процедирате.

4. BetRaise

BetRaise
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    a gadnoto hand history shte go opravqt li?

5. vokil

vokil
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Нещо немога да се оправя.
    Тръгнах да свалям новия софт и ми иска регистрация.Попълних старите данни и ся ми дава грешка.Нови данни ли да въвеждам.

И стария софт не ми се стартира,нещо да ме пренасочи.Стои ми само Non logged in

6. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,729
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +431 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ако си имал рег от преди това защо не пробваш с него? Ако не става питай съпорта?

7. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Имат множество проблеми при прехода, при мен се получи същото. Съпортът ми даде нова парола, с която да вляза (после си я смених естествено).

8. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При каквито и да е съмнения им пишете направо... даже ви съветвам да проверите през съпорта им преди да депозирате дали всичко е наред.

Имало е доста странни случаи при миграцията наистина и това идва предимно от политиката на мрежата. Дано по-бързо се стабилизират нещата...

Последна редакция: 17 април 2014
  9. vokil

vokil
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При мен се оправи.
    Днес се логнах със старите си данни и нямаше проблем :)

10. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Само да кажа, че засега няма данни за рейка за миналия месец, ще дадат или тази вечер или утре по техни думи

11. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,315
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    А ще дадат ли рб за тия 7-8 дни от април, в които бяха още в Merge?

12. vokil

vokil
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    27
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само с neteller ли може да се тегли ?

13. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Мисля, че и по банков път може, има го като метод. За съжаление Skrill няма и скоро няма да има

Lag4 утре ще има повече яснота, но по-скоро ще има rb

Последна редакция: 4 май 2014
  14. vlade

vlade
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    89
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В едно ревю на сайта прочетох, че "..аlso no 6 man cash games on the micro stakes". От какви нива почва 6 max cash-а? Мерси предварително.

Сподели страницата