1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Покер през 2012-а

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от gosuboy, 7 февруари 2012.

1. gosuboy

gosuboy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте
    Искам да попитам всеки един от вас в коя зала смята,че е най-добре за него като игра и коя зала е най-подходяща за даден лимит?Спомням се,че преди време Прима се водеше като най-идеалното място за лимити дори до 600нл,сега как смятате че е?Предполагам,че за най-ниските нива (2-4нл) отговорите ще са коя да е зала,но от 10нл нагоре вероятно ще има доста различни мнения.Специално за Прима на високите лимити вече сякаш няма много игра (не че някога съм играл такива),а и на ниските потока не е много силен(това си е лично мое мнение).

Поздрави

2. getbigboy

getbigboy
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    773
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +17 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Коя да е зала до 200нл включително.... а за нагоре, няма една зала, ами комбинираш няколко такива

3. haripotur

haripotur
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    51
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    г/д съм съгласен,но като цяло бих избягвал Ипокер,Б2б и Старса за нива до 200/400нл,за мен най-софт местата на 50/100 нл (като имам доста изиграни ръце) са Прима/Мердж/888/Еверест,за Енет също съм чувал хубави неща.
    За 200нл мисля,че може да се цъка само в една зала,но 400+ задължително 2+ зали

4. HrdStL

HrdStL
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    8
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте, прочетох в един друг форум, че след като са приели закона за хазарта в Дания и Полша (не знам какъв е точно при тях) от Ладброукс са баннали всички сметки на играчите от тези 2 държави. Аз в момента играя там и ме интересува да си вадя ли парите, защото не са малко и не мога да ги загубя.
    Ако имате някаква информация, ще съм благодарен да я споделите.

5. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +441 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Абе вие изобщо четете ли? Никой няма да ви вземе парите... като ви затворят сметката някъде заради закон просто ви затварят акаунта и ви дават да си изтеглите парите.

6. gosuboy

gosuboy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    57
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Zografa вече ти е отговорил,но за двойно успокоение-няма как да ти заминат парите!Когато решат да не се занимават повече с българи,ще те помолят да си изтеглиш парите от сметката,и тогава ще ти затворят акаунта.Това е,няма за какво да се притеснява човек

7. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Да потвърдря това което са казали зографа и gosuboy но искам и да добавя че в момента така или иначе ладброкес не е с най-добрите оферти за прима. В зависимост от това колко рейкваш може да избереш унибет или ефбет. Ако искаш повече инфо може да ми пишеш на лично или на скайп :)

Сподели страницата