1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Покер къща ден 7&8 - блог

Дискусия в 'Grinders събития' започната от bladeto, 9 септември 2011.

1. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Покер къща ден 7&8 + снимки

Ден 7

В ден 7 приключи трибоя между Зографа и Спирита. Както ви спонах в предния блог двамата се впуснаха в битка на табла, сантасе и покер. Зографа взе сантасето, а Спирита спечели убедително таблата. В решаващата дисциплина- покера, Стелян (Спирита) надделя и взе славата, както и 50 точки! ;]

Малко по-рано същия ден Спирита и Серго (Sergo90) направиха един лайв ХУ на .25/.50! Тук опита на живо на Стелян си каза думата и той излезе около 5BI напред от двубоя. След края на сесията двамата се уговираха да направят втори мач онлайн, където липсата на опит в играта на живо на Серго няма да е от такова значение. Интересно ще е да видим какво ще се случи.

Късния следобед прекарах със Зографа на плажа. Хванахме най-приятната част от деня за плаж- след 16:00 часа... всъщност стигам до извода, че края на август, началото на септември е най-доброто време за почивка стига времето да го позволява. За наше щастие откакто сме тук, с малки изключения, времето е супер. Няма почти никакви хора на плажа и е изключително спокойно. Като под почивка имам предвид истинското значение на думата. Тук не говорим за отпуската, в която имаш нужда от 3 дни, за да се наспиш и изтрезнееш. :] Малко се отклоних... та... решихме ние да потичаме по плажната ивица и докато въртяхме обиколки, се зададоха 3 девойки- 2 млади момичета и по мое мнение, леля им. След около месец на морето вече не се впечатлявам особено от голи женски прелести. Не се впечатлявам и от само-снимки в огледалото, само-снимки на плажа и от каквито да е било фейсбук течения, но... двете в комбинация не бях срещал досега! Девойките обиколиха всички възможни и интересни места, за да си щракнат по една снимка, като не порпускаха възможност да си свалят горнищата специално за снимките, за по-добър ефект... Не знам аз ли се изкривявам, но ми се стори леко странно!?

Вечерта отново имаше цър пър около скарата, като на гости ни бяха Оги (getbigboy) и Деско (deizoo). Аз сравнително рано оставих компанията, но до колкото разбрах е имало силна дискусия и игра до към 6 сутринта. В общи линии в последните дни картинката в къщата е следната- навсякъде пръснати групички от по 2-3-4 човека, които играят обсъждат, правят си ревю на сесиите и се раздават.

Ден 8

Ден 8 за мен започна около обед. По това време се бяха заформили няколко групи, които цъкаха. Следобетното утро бе доста забавно благодарение на една четворка белот- ‘Protectora’ и ‘scared’ срещу ‘DIDI’ и ‘Sergo90’. Всички доста се посмяхме на DIDI, който не го е играл много много белота... не се случва често съотборника ти да ти рейзне боята на без кос! :]

Към 15:00 слезнахме към плажа, като беше доста облачно и не ставаше за излежаване. Това бе идеална предпоставка за поредното волейболно дерби. Тук думата дерби е малко не на място, защото отбора ни се оказа доооооста добър! Заедно с ‘jully’, ‘Protector’ и ‘Infinito46’ не оставихме особено интрига срещу ‘DIDI’, ‘montman’, ‘scared’ и ‘Sergo90’. Дори когато ‘djShoma’ се присъедини към тях по-късно, ситуацията не се промени. Веднага след плажа с ‘jully’, ‘Protector’ и ‘Infinito46’ потеглихме към Варна, където имахме уговорка за баскетбол. В последните дни, освен на покера, се набляга и на спорта :] Можете да разгледате снимки от двете мероприята във фейсбук.

Сибитието на деня бе оризът с пиле и гъби, който Спирита направи за вечеря! Заформи се още една надпревара за най-„+EV“ човек в къщата. Въпреки че Стелян направи мега “move” с готвенето днес, все още лидер в тази класация е ‘Driller777’, който е с основна заслуга едната къща да е доста по-чиста и нахранена... все още си мисля за принцесите, които ни спретна на закуска!!! ;]

Творческата обстановка се задържа и до вечерта- на терасата над 10 души гледаха и коментираха случващото се на трите лаптопа. Както вече споменах, покерът преобладава!

Точно в полунощ посрещнахме и рожденния ден на Доктора!!! Честит рожден ден, Док! Жив, здрав, прав и корав! Пожелаваме ти и феята, и флиповете! :]

СНИМКИ

Последна редакция: 9 септември 2011
  2. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0