1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Покер къща ден 3, 4, 5, 6 - блог

Дискусия в 'Grinders събития' започната от bladeto, 7 септември 2011.

1. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Player's Juice
    Play Longer. Play Better.​
    Покер къща блог 2

Предвид режима ни в последните няколко дни ъпдейтите бяха възпрепятствани! Преди да започна по същество, ще ви представя една снимка на новата ни енергийна напитка- “Player’s Juice”. За сега единствения начин да се сдобиете с нея, е да бъдете част от някое от бъдещите ни събития!:]

Ден 3, Събота
    Част от хората биха описали този ден с един лаф, който често обичам да използвам:
    -Как изкарахте снощи?
    - Не знам... Не помня, така че сигурно е било яко!

Голяма част от групата, към която се бяха присъединили вече Явор Тутев и Наско Георгиев, прекара следобеда на плажа. В даден момент племенния съвет взе решение, че след като в първите 60 часа съзнанието на всички бе обвзето от покер, е време за разпускане. Около полунощ слезнахме към Варна, за да си хванем резервацията в ‚Хоризонт‘. Няма да изпадам в подробности, както няма и да видите снимки, тъй като решихме да оставим всички да се отпуснат и забавляват спокойно, без да ги тормозим със светкавицата! Не мога да не спомена, че обстановката в заведението ме изненада изключително приятно. Явно наистина варненки обичат това заведение! ;] Прибавяме хубавата музика, голямата компания и няколкото питиета... та май всичко беше чук (любима реплика на jully ;]! Малко след 3 часа една група се отдели и пое в посока „Час Пик“ (безплатна тениска от покер къщата за първия, който познае кой е инициатора и отговорника на този ход!;]), а по-късно и останалите, които не се прибраха, са се присъединили към тях. До колкото разбрах не са липсвали поздрави за Grinders компанията в дискотеката!

Наско Георгиев​
    Ден 4, Неделя

Не мога да излъжа, че предвид режима ни дните тук малко ми се сливат! В неделя Симо Найденов се присъедини, за да запълни мястото на друг от гостите- Наско Георгиев, който предвид натоварената му програма прекара само 2 дни с нас. Най-краткото описание на този ден- турнирен ден. Всички се бяха отдали на релакс след тежката вечер и неделните турнири!

В момента наистина не мога да се сетя кой каквот точно направи, но ще пусна ъпдейт на тази част в следващите дни! To be continued…

Около 10 души продължиха играта цяла нощ, посрещайки изгрева. Без да си лягаме с “Shlim”, “pro2type” и “Infinito46” се запътихме към плажа. Дремнахме няколко часа и тук мисля е редно да премина в следващия ден... ;]

Ден 5, Понеделник

Още от ранни зори- около 1-2 часа следобед, се е заформила една интересна “heads up” битка между двете къщи (къщата представлява две огледални къщи, които са свързани помежду си с голяма тераса). В синия ъгъл- "Zografa", "Sergo90", "Iamduddha" (Симо Найденов), в червения ъгъл- "Джеки"(Явор Тутев), "Спирита", "Jully". След около 400 ръце на двете маси в PokerHost и малко над 1 час игра, победител е синия отбор. Сесията е била инетересна, но за съжаление не мога да ви разкажа подробности. Може би някой от участници ще се включи в коментарите?

По същото време на плажа се състоя поредния волейболен мач, който този път маше различен заряд по свой си начин. За пръв път играхме срещу непознани, които бяха видимо по-възрастни и с жена в отбора. Геймовете вървяха изключително трудно и в опит да докажем от какво са направени покер играчите, напрежението се отрази зле и загубихме втория гейм. В решителния трети гейм изявите на Матей “Protector”Казийкски дадоха резултат и заедно със силния отборен дух, който показаха всички момчета, се добрахме до така важната победа!

Една част от народа избърза да си тръгне от плажа, за да идат във Варна да играят баскетбол. Не присъствах на мероприятието, но от разговорите на останалите ми направи впечалтние, че отново Kobe ‘Protector’ Bryant е бил в центъра на събитията!

Вечерта отново бе запалена скарата и дето се вика- „Някои хора живот си живеят, а нас ни се е**ва м****та от ядене и пиене“! Стигна се и до момента, в който къщата бе огласена от Grinders поздравите по радио „Ултра-Перник“! Някъде тук аз се предадох и след като не бях лягал предната вечер, се отдадох на 10 часов сън.

Кристиян 'Rhaegar' Дрекслер​

Ден 6, Вторник

Днес по обед пристигна и Кристиян 'Rhaegar' Дрекслер, който още с влизането в къщата се захвана по същество с покера... погледа, поигра и обсъждаше активно с останалите. Разбира се, не пропуснахме да разменим няколко думи с него и за StarCraft.

Мисля, че този ден всички ще си го спомнят в следващите няколко дни. С помощта на “Chus” запазихме (тук е удобен момент да му благодаря!) терен за футбол и след обичайните занимания през деня от сорта на покер и плаж, се замъкнахме към Варна малко преди 22:00. Струва ми се направихме сериозната грешка да запазим терена за 2 часа! Всички си изцедиха силиците като имаше няколко схващания- както казах повечето ще се сещат за болежките от този футбол в следващите дни. Като цяло мачът протече изключително оспорвано. Условно можем да разделим отборите на Unibet и Paradise. Победата грабна отбора с тениски на Unibet, като за това се погрижи “jully”, който се разписа за втори път в последните минути на мача, за да оформи крайното 5:4. Не мога да не отбележа силните изяви на Димитър “Protector” Бербатов, който направи две силни ножици! В другия отбор най-силно впечатление правеха изявите на вратата на „DRILLER777“, както и “scared”, който летеше по целия терен. Малко преди “jully” да сложи край на двубоя с гола си, Sergo90 се разписа, за да изравни резултата. Това стана след страхотна асистенция от страна на „haemorrhage“. След това епично преживяване плановете за излизане тази вечер бяха тотално отхвърлени!

Infinito42

В последните два дни се заформи един трибой- табла, сантасе, покер, между Зографа и Спирита (Стелян Георгиев). За сега резултата е равен- сантасето бе спечелено от зографа, таблата убедително от Спирита с резултат 7-1. Очакваме завършека на дербито утре.

Стелян 'The Spirit' Георгиев

Някак неусетно времето си мина и отново ще си лягам под звуците издавани от петала в съседния двор. В началото, когато го чух за пръв път беше приятно- отдавна не бях чувал петел... в последните дни разглеждам готварски рецепти... ;]

Едно интервю с Георги, директно от басейна. Той живее в Испания от доста време (10 години) и за това има лек акцент. Останалото...
    http://www.youtube.com/watch?v=glqhE6jWMw8

2. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Hubaveca aka Protector

L razmer :D

Последна редакция: 7 септември 2011
  3. Spendthrift

Spendthrift
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,011
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да ви съжали човек направо :D

4. ivajltookiew

ivajltookiew
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    13
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен инициатора е: Sergo90 :)

5. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Някоя скрита лимонка ще да е, залагам на Zografa ;)

6. rokibo

rokibo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    63
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз мисля че е Юли

7. nixx

nixx
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз залагам че Спирита е предложил

8. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    this.

пиша доктора само защото LP е зает вече..

9. yYy

yYy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    137
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Shlim ;)

10. Deizoo

Deizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    zalagam za doktora

11. shoma

shoma
    Expand Collapse
    SUPER DEGENERATOR

Съобщения:
    712
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Последна редакция от модератор: 8 септември 2011
  12. Love2playU

Love2playU
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    залагам на Явор Тутев

13. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    минах за малко снощи преди да се върнат футболистите и станах свидетел на класически спор между Зографа и Rhaegar на тема каква е ползата от 3бет в позиция както и има ли смисъл да си носиш бански като отиваш на Poker House

14. ShLiM

ShLiM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,883
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    haahhaahhaahahhaahhaahhaah

15. Racer

Racer
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    622
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +11 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Предполагам са спорили едновременно по двете теми :D Те са си доста припокрити.

16. bladeto

bladeto
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,757
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    L да бъде! :)