1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Poker challenge

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Beck, 28 юни 2015.

1. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +34 / 2 / -4
    Покер ръце:
    Здравейте !

Реших да си направя едно предизвикателство , за да разбера колко съм сериозен и до къде се простират моите умения .
    Казвам се Андреан , предполагам с повечето тук не се познаваме , но това винаги може да се промени. Играя покер непрофесионално , тъй като все още ходя на работа .
    Решил съм ,че искам да се занимавам с покер професионално , но това ще се случи ако си изпълня предизвикателството , в противен случай ще трябва да продължавам да работя върху мечтите на другите хора ( да хода на работа :( )

Предизвикателството като цифри не е кой знае какво в сравнение с другите теми '' 100к" , ''1м'' и т.н , за това смятам и да го изпълня до края :)

Ще започна с 1.1к$ в PokerStars . Крайната цел е 5к$ до края на 2015г , но възнамерявам да играя до 25 НЛ .
    Решил съм да играя zoom понеже пасва най-добре на работното ми време ( работя на 3 смени , т.е ще се налага да играя по всяко време на денонощието ) .

Спрял съм се на full ring масите , понеже на 6max zoom ми се сториха доста зашити в сравнение с нормалните маси , а като ще играя срещу нитове по-добре да е на full ring .

Целите ми за месец юли са :
    - 80к ръце
    - 5/100 ЕВ
    -15 във фитнеса или на лостовете

Това е плана за сега , дано го изпълня , за да не се налага да ходя на работа :)

• Like Like x 4
  2. anatoliii

anatoliii
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    292
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +19 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Успех. Може и по рано да го изпълниш с малко късмет :)

3. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +366 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Много е грешно да си поставяш за цел winrate !

На твое място не бих напускал работа, ако не видя че ги бия поне на 50нл.

Успех !

4. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +34 / 2 / -4
    Покер ръце:
    Здравейте !

Относно целите по-скоро са ориентир към , който да се водя . Реално за 80-100к ръце няма да ми покажат истинският winrate . Ако обаче 2-3 месеца не мога да стигна горе посочения winrate ,значи не правя нещо както трябва и ще се наложи да обърна по-сериозно внимание над играта ми :)

Реално бих искал да имам една добра покер банка ( 150-200 БИ за ниво ) и да съумявам да вадя 1к$ на месец . Тези пари мисля ,че мога да ги вадя и от лимити под НЛ50 или ако съм 2-3бб/100 на НЛ50 .
    Ходя на работа 2 месеца за тези пари , а това което искам е да играя поне 6 часа 6 дни в седмицата покер , без да се налага да ходя на работа и да имам една идея повече свободно време от сега ! :)

5. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Има зали в които с 80-100к ръце на месец и такъв winrate,тия пари ще си ги докарваш на НЛ10.Просто си избери някоя зала от тия които предлагат Grinders.В старса нямат добър рейкбек ми се струва.
    А това да ходиш на работа и да правиш толкова много ръце ми се струва самоубийство в дългосрочен план.

• Disagree Disagree x 1
  6. Pro2type

Pro2type
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +206 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Подкрепям Доктора, аз лично се махнах от работа когато взех да бия 50нл, мисля това е нивото, което ти дава някаква относителна сигурност за българският стандарт. Разбира, се че и на по-ниски нива може да се вадят пари достатъчни за живот в родната България но все пак не е лошо да помислим за евентуални дайнсуйнгове... едва ли в бъдеще всичко ще върви по мед и масло през цялото време.

Относно всичко друго - Успех.

7. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Хора какво говорите, човек ако бие 50нл е бог в България.
    80к ръце 2бб/100 =+800е +още 2к от рейк бек, това са 2800 евро , 5500 лева
    Това е при 2бб/100, колкото повече толкова повече. Силно се съмнявам , сегашната работа да взима повече.

• Like Like x 1
    • Agree Agree x 1
    • Disagree Disagree x 1
  8. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +34 / 2 / -4
    Покер ръце:
    80к ръце на зуум са грубо 80часа игра на месец .
    Относно суйнговете с банка 150-200 БИ за ниво не мисля ,че ще ме бъркат . Все пак става въпрос за лимити до НЛ25 включително в старс и НЛ50 в по-малките мрежи ( прима , ПКР ).
    Относно заплатата 500 $ или иначе казано 1к$ са ми 2 заплати . В града , в който живея са достатъчни и тези пари , така че ако съумявам да вадя 1к$ на месец мисля ,че няма какво да правя на работа ...
    Забравих да спомена ,че съм на 23г и евентуално с покера ако не ми се получи имам шанс да се върна отново към ''системата'' ....

9. BadHabit

BadHabit
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    30
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Успех "градски"!!! Ще се присъединя към мнението на Бонев70 за зала с по - добър рейкбек / оферта.

10. Beck

Beck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    74
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +34 / 2 / -4
    Покер ръце:
    Добре , да кажем ,че е от значение добрия РБ за тези ниски лимити . Вие в коя зала бихте играли ?

11. ilpm

ilpm
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    595
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 2 / -2
    Покер ръце:
    В зала в която има трафик постоянно - прима , ипокер даунсайда предполагам го знаеш :Д

12. antipraslak

antipraslak
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +9 / 2 / -2
    Покер ръце:
    бетсейф, бетсън...