1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Подарък за ученик или ученичка

Дискусия в 'Обяви' започната от Wissy, 18 май 2015.

1. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Здравеите Гриндери,

Имам стар компютър които искам да подаря на нуждаещ се ученик или ученичка до 18г. възраст. Търся съдеиствие от вас тъи като не познавам и не мога да намеря никои заслужаващ го. Компютъра не е нищо особенно и стоиността му е около 100лв, но тъи като не искам да се злоупотребява нека само хора добре познати на форума да съдеистват. Диди ще бъде така добър да преинсталне компютъра преди да се даде. Ако се намери кандидат от София ще мога лично да го докарам ако ли не ще платя доставката в еконт за страната.

Компютъра е с следните параметри:
    Процесор - 2.8гх
    Рам - 2гб
    Хард - 80гб
    За останалото забравих.

Благодаря предварително.

П.С Някои ако има подобаващ стар монитор които не използва и иска да се включи в инициативата е добре дошъл. Аз имам, но са твърде стари и огромни и нямат дори плосък екран. Ако се намери някои да дари читав монитор мога да купа и чисто нова мишка и клавиатура да стане пълен комплекта.

• Like Like x 5
    • Winner Winner x 5
  2. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Браво за начинанието.
    И аз имам един ДЕЛ прибран някъде из шкафовете в къщи от 4-5 години,та
    ще питам жената,дали ще иска да го подарим на някой.
    Ето от този модел:
    Код:
    http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://img03.olx.bg/images_prodavalnikcom/78185962_1_585x461_originalen-mini-nastolen-kompyutar-dell-optiplex-gx50-klaviatura-gr-chirpan.jpg&imgrefurl=http://olx.bg/ad/originalen-mini-nastolen-kompyutar-dell-optiplex-gx50-klaviatura-ID56TJC.html&h=438&w=585&tbnid=roAC_RA_zEVxBM:&zoom=1&docid=lNrd0l5TOxYtTM&itg=1&hl=bg&ei=yjhaVfyUJMTOygPktoCABw&tbm=isch&ved=0CB4QMygAMAA
    Ако се навие и няма предвид някой от нейните ученици(даскалица е),ще го предложа тук.

3. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Чудесно

4. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Think people think !

5. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    PaRadDiGmA жена ти има ли някои напредвид в краина сметка? Ами колежките и не може ли да разпита все в цяло училище ще да има някои...

6. PaRaDiGmA

PaRaDiGmA
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    337
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +67 / 2 / -2
    Покер ръце:
    Не съм я питал още и за този в къщи.Сега е доста ангажирана покрай матурите,края на учебната година(на 3-ти клас е).
    Едва ли имат във всяка къща,като се има предвид,че живея в малък град в Северозападнала България.
    Дано се сетя до края на седмицата да я попитам.

7. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Някои сериозен ако бъде така добър да му остава този комп, ако се яви свестен кандидат да го преинсталне и даде туи като няма да съм в България. Благодаря предварително.

8. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Малко личен въпрос , не ми отговаряй ако не искаш.

Защо заминаваш? Продаваш доста неща с идеята да не се връщаш? Звучи малко тъжно : С

9. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Наистина е личен въпрос, но не се притиснявам да отговора наи голямата причина за решението ми е супер разочарованието от държавата ни и хората в нея! Бил съм къде ли не и никога не съм си помислял да живея извън България, но доиде и този момент. 95% от хората тук не са хора и това ме натъжава. Аз съм борбен човек и независмо от ситуацията ми не ме притиснява да се оправа където и да е дори и тук, но не искам един ден като имам деца да израстват в тази отровна за тях среда. Искам и маика ми да си прекара спокоино старините в някоя цивилизована държава. Целта ми е да замина в Канада, но понеже имам присъда ще е доста трудно затова ще съм по европа докато се мъча да отида там.

• Like Like x 1
  10. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Някои ако има силен познат или близък в Канада които да може да ни изтегли легално на работа в Канада давам 10к евро като благодарност при пристигането. Маика ми е с 2 виши образувания ама аз съм си тъпо, но упорито копеле :)

11. atimbalanda

atimbalanda
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    178
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +49 / 1 / -4
    Покер ръце:
    Точно такъв отговор се надявах да не чуя и хич не ми харесва като хората ги използват тези неща като аргумент да си тръгнат от България. Но знам ли, при теб нещата може да стоят по-различно от средностатистическия оплакващ се българин и за да не задълбаваме в доста сложни теми , на които и аз не съм много ,много сигурен с моментната си позиция , предлагам да спрем дотук.

В Канада е хубаво. Успех : )

12. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Самия факт, че винаги съм бил супер супер патриот и никога не съм си помислял да заживявам другаде и съм критикувал хората които са го правили, а сега и аз го права би трябвало да говори много само по себе си. Винаги съм казвал, че и 2лева да имам тука искам да съм, но сега вече и 100милиона да имам не искам да съм тук. Срамувам се от мнозинството Българи и България като цяло. Не заслужаваме да съществуваме като народ. Не казвам, че другите нации са цвете за мирисане, но ние сме на едно друго специално лаиняно ниво и все по зле ставаме.

• Like Like x 1
  13. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,024
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Много хора са направили това много отдавна, някои заради парите, но вече мотивите не са само пари. Вече е страшно, престъпниците нямат никакъв респект от закона и органите на реда. Тука може да си риташ мач в парка и да те нападнат с брадви и железа и да те убият.
    И стигнахме до там, че хората вече не се впечатляват като прочетат за подобни случаи - БЛИЦ Новини - Контрабандисти-дървосекачи хвърлят брадви по кола на горските

Много ме боли от всичко това което се случва и на всеки средно интелигентен човек му е ясно, че ние загиваме като нация. Всеки обаче си мисли само за себе си, да си изживее добре неговият живот, а после да става каквото ще, нищо, че неговите деца ще търпят последствията.

14. EgoiZta

EgoiZta
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В покерстратеджи има българин, който живее в Канада от доста години- vengeance77.

Сподели страницата