1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Първите два фрийрола (за ръце и рейк в залите на Betsafe/Betsson) с пакети за Grinders Summer Camp са вече в лобито на мрежата. За повече инфо четете в темата на промоцията. Ако смятате, че сте изпълнили изискванията, но не сте автоматично регнати за турнира, ни пишете веднага по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

По различно отиграване на АК

Дискусия в 'Дискусия на покер ръце' започната от riffle, 13 ноември 2009.

?

Бихте ли използвали това отиграване в собствения си ар

1. Да

21.1%
  2. Не

78.9%
  3. Няма голямо значение като цяло

0 на брой вота
    0.0%
  1. riffle

riffle
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

снощи с Радо (radotdr) имахме следната дискусия:
    Аз му споделих, че понякога за да разнообразявам играта си limp-вам АК от UTG, ако след мен има риба и много агресивен играч, който би raise-нал ако 2ма limp-нат пред него, с цел да 3bet-на агресивния играч. По този начин се опитвам да създам по голям пот preflop, където ръката ми има много голяма сила и да я направя лесна за игра postflop. Разбира се това го прилагам много рядко (10% от случаите може би). Радо е на мнение, че това отиграване е напълно грешно и трябва да да ги играя стандартно с raise. Та искам да отворя една дискусия, където вие също да кажете какво мислите по този въпрос. Става дума за 100NL в iPoker.

Очаквам мненията ви :)

2. riffle

riffle
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    P.S.: Заглавито на анкетата е :
    "Бихте ли използвали това отиграване в собствения си арсенал"

Явно има ограничение на символите и не обърнах внимание

3. Deizoo

Deizoo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    На мен не ми харесва.С какво по слабо от АК си мислиш , че ше ти плати евентуалния 3бет като в 95% ще фолдне всичко без QQ KK АА AK (не е сигурно дори).Тази линия издава адски сила и няма смисъл от миксиране да е ефикасна.А и така ти не играеш срещу рибата а влизаш с филми с рега.
    Опен АК хит тптк 3 барела срещу рибата => +ЕВ имоо

4. takis4o

takis4o
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    26
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тази линия показва адска сила и фолдва почти всичко. Малко пъти ще видиш флоп с така отиграна ръка. Ръката ти е силна и затова е по - печелившо да си рейзнеш и агрото да те 3бетне. Спокоино го катериш нагоре и ръката си става доста по - печеливша.

5. riffle

riffle
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    15
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Съгласен съм с вас, но това отиграване също често може да доведе до доста интересни ситуации. UTG limp, CO raise, BTN(fish) call, BB squeeze и тн.. Разбира се не е нещо което ще виждаме много често, но също така много рядко някой ще пробва да squeeze/3bet UTG raiser с чушки ;)

6. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,170
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +381 / 30 / -51
    Покер ръце:
    limp/3bet като цяло според мен е една от най-ненужните линии вообще ... агресора така или иначе ще spew-не мощно, ако му дадеш шанс

7. rimpev

rimpev
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    206
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Такива екстри ги пробвам чат-пат но само с A-A или K-K (с A-K никога няма да го направя) и чат-пат ми се изплащат.

8. Slowninja

Slowninja
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    258
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +112 / 9 / -3
    Покер ръце:
    Аз това го правя (УТГ лимп-рр) само с АА 10-15процента и суитет конектори 5-10процента ^^.

Сподели страницата