1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

PLO турнири

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от YouWho, 25 юли 2020.

1. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    190
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +99 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Здравейте

Интересува ме някой знае ли сносни материали за ПЛО турнири-без значение клипчета,статии,книги.Също може и платени от някой обучителен сайт,ако смятате че си струват.

Обмислям да започна да играя по малко ПЛО турнири с вход не повече от 15-20$.Имам известен опит в кеш игрите,но в турнирите се чувствам доста неуверен и ми се иска да се образовам.

2. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,506
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +389 / 10 / -16
    Покер ръце:
    В runitonce знам, че имат не малко видеа от PLO турнири, може да разгледаш ТУК (можеш да си поигреш с филтрите, но PLO- full ring, като цяла е много малко вероятно да е нещо различно от турнири.

Вече колко са качествени нямам идея, но като се има предвид какви са им хората, би трябвало да е ок.

• Like Like x 2
  3. YouWho

YouWho
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    190
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +99 / 3 / -2
    Покер ръце:
    Мерси, ще разгледам,доста материали има,забелязах и един курс A Game Masterclass ако някой се интересува, с доста намалена цена,който си мисля ще си струва.

Сподели страницата