1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PLO soft

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от DorianGray, 24 март 2011.

1. DorianGray

DorianGray
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    183
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Имам един малко глуповат въпрос, на който може и да намеря отговора в гугъл, но предпочитам да чуя и вашите мнения. В един чуждестранен форум прочетох нещо доста странно: I have got Omaha indicator which uses 2 systems in real time to give you an idea of hand strength. The first is Hutchison points and the second is preflop equity vs a random hand. Някой има ли идея за какъв софтуеар говори пича и от къде и за колко може да се купи, а и дали има смисъл.

П.П. Знам какво представлява системата на Хътчисън и какво е preflop equity vs a random hand, но незнаех че има софтуеар който ги показва в реално време. (това беше отколнение за хората които щяха да ми обясняват какво представляват двете неща :) )

2. kyoMIS

kyoMIS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    231
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +2 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами най-вероятно софта е omaha indicator . Holdem indicator е за холдем (който си спомням че преди беше в блек листа на покерстарс). А доколко е позволен от залите е отделен въпрос. По - запознатите (като Анчев например), ще те насочат надявам се.

3. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Забранен е. Пък и Омаха и софтуер не вървят ръка за ръка, трябва да "усещаш" флопа какъв ще дойде, питай бате си Гъс :D

4. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    http://www.pokerstars.com/poker/room/prohibited/ - точка 31 от разрешените.
    Аз не съм го ползвал, но съм чувал само позитивни неща за него, особено за multitabling на 6+ маси. Иначе може да го купиш от тук http://www.omahaindicator.com/offer.php , задължително преди това прегледай въвеждащите клипчета и виж какво предлага и дали ще ти влезе в упортреба!

5. alabala

alabala
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,248
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +336 / 6 / -5
    Покер ръце:
    Изглежда интересно, но това е по-скоро алтернатива на HEM, съмнявам се да могат да работят двете заедно. Освен това, с този голям прозорец, който добавя отдолу, ще е малко невъзможно да се мултитейбълва, освен ако не стакваш масите. А и честно казано, не видях с какво точно би ми била полезна, тая система на Хъчинсън е толкова остаряла и смешна и е по-подходяща за FL Omaha. Има free trial, дръпни си я да я пробваш и прецени за себе си.

6. DorianGray

DorianGray
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    183
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да и аз го погледнах и си мислех точно това. Дали ще ми работи заедно с Poker Traker-a и че ми заема много място. В интерес на истината ме вълнуваше заради префлоп екуитито и сега си търся нещо за дистрибюшъните че вчера се тилтнах от една ръка, която не мога да пусна сега онеже съм на работа. Проблема е че не мога да си смятам достатъчно бързо % в по заплетени ситуаци и нещо такова би ми било ин хенди. вчера се хвърлих в 3 уей пот със 13 оутов стр дроу. На флопа имаше ФД, аз бях със нътс СД и ми беше ясно че единия е на сет другия на ФД, като държах и по 1 блокър на двамата. И след като си хвърлих ръката видях как ми излиза нътса и след тва си сметнах че съм имал и одс да си я взема ръката. И -ЕВ 300бб :) Определено ще му тествам фри версията уикенда и ще споделя със всички какво ми е впечетлението от него

Сподели страницата