1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PlanetWin365/Buzz Poker - €180,000 Hive Poker Festival

Дискусия в 'Други покер зали' започната от Bighazelnut, 29 ноември 2014.

1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Четвъртото издание на Hive poker Festival, чука на вратите, точно преди Коледните празници.

Фестивала ще стартира в Понеделник 15 Декември, като ще има гарантирани €180,000 в 21 турнира. Освен тези турнири, ще има и дневни сателити с добавени пари, както и специален €10,000 лидерборд.

Ще има за всеки по нещо. Освен Тексас Холдем и Омаха, ще има и Омаха Х/Л и Телесина турнири. Новите турнирни формати: Wild West и Flip Out също присъстват в програмата.

Ето и пълен график на събитията:

€10,000 HPF Leaderboard

Отворен за всички участници във Фестивала. Лидерборда има следните награди:

Toчки за състезанието ще се дават по следната формула - sqrt (вход в турнира * брой записани) / позиция на завършване.

Правила и Условия:

1. Всички кеш награди от Лидерборда ще се платят до 48 часа след края на последния турнир от Фестивала.
    2. Всякакви опити за "softplay", подсказвания на карти и съмнения за злоупотреби, ще се наказват със затваряне на сметки.

2. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Този път, наистина е доста офертен фестивала. Мисля и аз да се включа! Очаквайте пакет от мен в най-скоро време.

Сподели страницата