1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PlanetPokerFest Action

Дискусия в 'Обяви' започната от daekpower, 29 август 2015.

1. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Реших да се пусна на сериите на планет. Тъй като не съм турнирен играч реших да пусна 50% екшън отчасти защото когато пусна екшън се стягам и поне според мен играя малко по-добре :)
    Турнирните ми резултати в планет са следните :
    SharkScope - Online and Live Poker Statistics

Пакетът :

HPF1 - 15,30 е (BI+R+2R(optional)+A)
    HPF2 - 22,00 e
    HPF3 - 5,50 e
    HPF4 - 15,00 e (BI+up to 9R (optional)+A)*
    HPF5 - 31,00e
    HPF6- 5,50e
    HPF7- 15,30 e(BI+R+2R(optional)+A)
    HPF8 - 22,00 e
    HPF9 - 5,50 e
    HPF10 - 15,00 e (BI+ up to 9R (optional)+A)*
    HPF11 - 31,00 e
    HPF12 - 3,30 e
    HPF13 - 15,30 e (BI+R+2R(optional)+A)
    HPF14 - 22,00 e
    HPF15- 5,50 e
    HPF16- 5,50 e
    HPF17- 51,00 e (BI+R+2R(optional)+A)
    HPF18 - 3,30 e
    HPF MAIN EVENT **
    HPF 20 - 15,30 e (BI+R+2R(optional)+A)
    HPF21 - 1,50
    -------------------------------------------------------------
    Total : 305,80euro
    5%-15euro
    10%-31euro
    20%-61 euro
    50%-153 euro

*Wild west турнирите позволяват неограничен рибаи и адони независимост от размера на стаковете. По наблюдения около 10 рибая са ок за подържане на боеспособен стак понякога трябват и повече но ако се наложи да ребайвам повече ще ги покрия сам.
    ** Мейн Евента ще го играя (даже вече съм го записал) но не го включвам към пакета тъй като реалната му себестойност е колкото целия пакет. Не съм решил още дали ще продавам екшън от него но ако го реша с предимство ще са хората закупили % от този пакет.

По принцип на всички ребай турнири ще влизам с двоен стак като ако ме отстранят ще правя по един двоен ребай винаги(ако реша да правя повече го покривам сам)
    Всички неизползвани ребаи ще бъдат сметнати към евентуалните печалби и върнати на стейкърите.

Ще играя сериите при всички положения но ще пусна екшъна само ако продам 30% или повече.

Имам скрил и нетелър (имам си IBAN и касичка прасенце дори си имам ) така че с разплащателните методи проблеми няма да има :)

Благодаря предварително на всички които ще решат че има нещо и за тях в този пост :)

2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Бих взел 20-50 % от Main event-a и 10 % от пакета.

3. solarispoker

solarispoker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +18 / 0 / -0
    Покер ръце:
    20% от пакета ако може?
    От МЕ също бих взел.

4. 330

330
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    166
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    5% от пакета за късмет... ако има :)
    Поздрави!

• Informative Informative x 1
  5. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Вземам, ако има нещо останало.

6. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    Малко късно влизам днес ...
    Така засега би трябвало да е това :
    konselieri - 10% (тук не разбрах дали взимаш само ако продавам от МЕ или винаги)
    solarispoker - 20%
    330 - 5%
    iliansto - 5%
    seth - 10 %
    ---------------------

ако всички са доволни от това разпределение пишете ми на лично или скайп (същия ник) да ви давам координати за пращане на парата :)

7. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    очаквам свързване от доктора и 330. Сет и соларис се свързаха с мен вече дал съм им скрил чакам трансфер.

8. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    5% iliansto- получени
    10% Seth - получени
    20% Solarispoker - получени
    10% konselieri- получени

5% - 330 - oчаквам свързване

Последна редакция: 30 август 2015
  9. solarispoker

solarispoker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    8
    Оценки:
    +18 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пратени. GLHF!

• Like Like x 1
  10. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Изглежда добре фестивала - glgl

11. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    последните 5% за продадени на друг тъй като на получих свързване от 330.

12. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    HPF 1 - 0 winnings 59/258
    15,30е buy in Използвани 3 ребая и адд он .

3 мин супер турбо турнир в които като цяло си беше тото. Не мижах накрая дори да шовна добре щото никви спотове ...

HPF 2 - 0 winnings 135/244
    22,00 e buy in

добра структура в началото след първия час вдигнах 50% от стака си за жалост нямах късмет с масата защото бяха 6 стегнати играча и 1 агро риба която редовно овербетваше след флопа а ми стоеше в позиция и на два пъти му фолдвах топ чифтове в средни потове, след което ошортях и 3бет шовирах 12бб от сб вс цо кражба който ме снапна с 77 и на борд А71093 отпаднах.

ХПФ3- 12,50 winnings
    18/147
    5,5e buy in

омаха хи/ло турнира. Да си призная нямам много опит в ло игрите и като цяло в почето случаи разчитах да правя хи ръка което май е голяма грешка... Мин кешнах след което шовирах сб вс бб и аут. Поне първи кеш от 3 тура които нядаваме се да отпуши сериите. :) Засега в трите тура имаше около 25% овърлей което прави сериите изключително офертни и ги препоръчвам на всеки който има акаунт в Хайв! Утре има още 3 тура. 5к гтд Уайлд Уест който мисля че може и да има повече от 25% овърлей. 6к гтд 10 1р1а и пот лимит турнир

13. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    HPF 4 - 0 winnings 120/310
    15e buy in
    Единствения тур досега без овърлей тъй като се накъсаха да адд онват чипове :) 25 бб пот флип АQ вс 99 който щеше да ме изкара много над аверидж при 120 лефт но ... уви.

HPF 5 - 0 winnings 47/228
    31e buy in
    Поредния загубен флип във важна фаза ... няма кво да стане тъй като тура беше турбо и общо взето не държат ли ръцете няма как ...

HPF 6 - 15e winnings 15/172
    5,5e buy in
    Oтново итм на неправилния турнир :) Отново мин кешване. Рънвах много добре до парите после брутален кард дед и като цяло нямаше май как да се вдигна повече ...

Тотал winnings : 27,50e

14. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    HPF 7 - 200 wininngs 6/249
    21,30 bi (направих 2 ребая повече но както казах аз си ги покривам)

мега лотарията само че този път имах късмета да взема 2 флипа които с оглед на структурата бяха достатъчни да ме изкарат на фт :) там загубих А5<44 и така 6то място 200е което ако не други поизбива инвестицията ви на 66% и оттук насетне следващ дийп рън (ако има такъв) ще донесе някаква оверал печалба.

HPF - 8 0winnings 57/237
    22 buy in

Поредния загубен флип във важен момент 12 бб от средна пос АКс < 99 .Ако го бях спечелил нямаше да си гарантирам итм но поне сериозна заявка ;)

ХПф 9 0 winnings 67/143
    5,5 buy in

Telesina турнира който се оказа и първия от сериите който съм супер недоволен как изиграх. Като цяло телесина е мн рядка разновидност на покера но тъй като навремето играех в ентракшън там я предлагаха и имам малко опит. В началото на тура газех на масата щото само аз май знаех правилата ;) Бях топ 5 стак по едно време и ми сложиха агро играч който очевидно бе доста по питен от мен в телесината. Подведох се по neговата агресия и лиснах мн жестоко :(

Тотал winnings : 227,50 e

Почти се преполовиха турнирите почти избихме инвестицията остава да държат повече флиповете на турнирите където има игра а не както днес на тотото че направо ме е срам най голямата ми печалба до момента да е от тото :)

15. antipraslak

antipraslak
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    91
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +9 / 2 / -2
    Покер ръце:
    gl

16. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    ХПФ 10 0 50/269
    ХПФ 11 0 43/150
    ХПФ 12 0 138/150

Първата кръгла нула за деня като вотиря тур беше омаха (там не ми е силата ) третия беше флип аут фест (тото). А на първия ръката с която отпаднах мн ме терзае и бих искал да чуя мнението на турнирни играчи...
    50 лефт сме 40 итм
    Аз съм около аверидж стак с около 70к чипа при блиндове 1750/3500
    УТГ АКс отварям минка и агресивен регулар от бутона 3бетва до 7бб (той има към 90к стак). Много мислих тук дали да платя и фит ор фолд като дори и да загубя ръката пак можеше да съм итм или да шипна като в рейнджа му би трябвало да има по-слаби суитед аса и основно пеъри вс които съм флип. Ако бях взел флипа може би щях да стана топ 5 стак който щеше да ми позволи да натисна много на бутона и да го увелича още евентуално ... играх за 1во място като цяло а не за мин кеш което при шоудаун се оказа АКс вс QQ и се разминах с парата :)

17. daekpower

daekpower
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    462
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 2 / -1
    Покер ръце:
    HPF 13 - 0 winnings 3e (unused buy in ) 70/282
    Почнах годлайк първите нива след това загубих флип които ми взе 1/4 от стака но останах около чип лидер. След адд она всичко се развиваше прекрасно докато не платих със 77 на един шортак ол ина и слд това бутнах 13 бб сб вс бб А7с обърна ми КQo загубих и чао :)
    HPF 14 - 75e winnings 21/193
    Тук обратното почнах супер зле към средата на тура почна да ми върви като оставаха 10 до балона бях топ 10 стак и втори по стак на моята маса натисках ги но отново от сб шовирах на бб (8бб еф) който взе че се събуди с АQ. След това оцелях на балона поразбутахме се не ми плащаха и според мен направих грепка че изплатих с 8 бб друго шорти с 9 който бутна от бутон а аз от сб платих с А3о (малко май не е правилно ...) та и той ми показа АQ и гг
    HPF 15 0 winings 103/137
    Добрия стар 32 кард дроу. Яко гемблинг нямам си и идея какви са стратегиите в тази форма на покер (въпреки че е първата която научих като правила ) та общо взето реших да си пробвам късмета и си ме удариха трипс К на трипс А и така ...

Тотал winnigs 305,50e

Честито на печелившите присъединили се към мен и вечно брейк ивън пакетите и игрите ми :) Добрата новина е че има още 5 турнира на които фрийролвате така че евентуално може да направите някой друго евро отгоре на инвестицията :)

Другата новина е че реших да продавам 50 % и за МЕ като приоритетно както бях писал по-горе % могат да си вземат тези които сега имат.
    Който желае да купи и от МЕ от закупилите до момента да пише(+колко иска дали същия брой или по-малко ) за да напиша после ако остане нещо и тн ...

18. Seth

Seth
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    873
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +327 / 3 / -3
    Покер ръце:
    Iskam 10