1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Пичове споделете мнение

Дискусия в 'PokerStars' започната от DarkWolf777, 23 юни 2015.

1. DarkWolf777

DarkWolf777
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Пичове, ако играете в Старс, моля споделете как е вариациата при вас тия дни! При мен е нещо ужасно. Ако ударя нътс стрейт и влезна алл-ин задължително лошия удря фул-а на ривъра, сетове удрям веднъж на хиляда ръце и вариантите са 2: топ двата чифта задължително удрят на ривъра и ме унищожат или никой не плаща. АА и КК почти винаги губят (поне 15 пъти за около 3к ръце и то то почти винаги на ривъра) Направя ли голям 3 бет QQ борда задължително е АК... Влизат ми алл-ин на гътшот и го удрят.... няма смисъл да продължавам! Голям пот просто не мога да спечеля. 2-3то аута задължително излизат на лошия. Знам, каква е играта на микро-лимите, знам, че много играчи си играят за убиване на време и по-вероятно да влезем във вариациа. Разбирам г/д от играта и единичните големи загуби никога не са ме тилтвали, но тия серии от Н поредни бед бийт загубени ръце ме побъркват. Споделете мнение, наистина трябваше да се излея някъде. В обкръжението ми няма много хора, които разбират и могат да ми дадът съвет за играта. Ще бъда благодарен ако ми предложите други зали, с достатъчно трафик на микро-кеш лимитите.

2. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    betsafe

3. ceno83

ceno83
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,001
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +113 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Регистрирай се в европа-бет поиграй 1 месец и после старса ще ти се стори като бора бора :)

4. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Според мен трябва да си купиш тетрадка и там казва какво да правиш на всички бордове и всички ситуации в ПокерСтарс. И като си я земеш, няма да казваш АА и КК почти винаги губят, защото ще знаеш какво да правиш за да не губят.

• Winner Winner x 2
  5. DarkWolf777

DarkWolf777
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    RealSot няма да поствам цели ръце. Накратко днеска направих една сесийка за 1 час: Идват ми АА: Лошия бет, аз 3 бет, той алл-ин и на ривъра удря сета с К! Случва се, няма нищо. След малко имам КК. 3 бетвам стабилно залога на лошия и плаща. Флоп QJ6 of. Пот бетвам почти той-кол: Търна Х ниска карта. Аз-голям залог, лошия Алл-ин, плащам и ривър 9! Айде 2 чифта... Алл-ин на флопа АА vs AA(да, идеята тук беше да не го вкарвам алл-ин префлоп) и рън-рън флъш.... Да, не казвам че играя перфектно, но понякога късмета наистина не е на моя страна! Да не говорим, че за цяла вечер един дрол не мога да ударя. Както и да е. Щом теоритично има шанс да случи нещо, значи явно може! Интересното е че винаги като направя добри серии и тоя софтуер сякаш почва да ми го връща с лихвите!

6. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Аз рънвах 150к ръце г/д всеки ден под ЕВ, ама това е положението. Истината е, че ако си достатъчно по добър от пула, като рънваш зле си брейк ивън/ малко на -, като рънваш добре смазваш, така че си работи на играта и го еби ръна.

• Like Like x 1
  7. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,013
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +259 / 29 / -33
    Покер ръце:
    Аз един път играх лайв донкамент майна и стигнах до ХУ-то и рейзвам префлоп 86о от СБ и той ми колва майна със Т6с и флопа пада 853рейнбоу и се стакваме, като той ме покрива и на ривъра си удря Т-то ебаси. Много се ядосах и се оплаках на дилъра как може да прави така

8. DarkWolf777

DarkWolf777
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    DevilsTime съгласен съм с теб! Я сподели обаче за betsafe! Колко трафик има г/д, може ли да се ползва HM2, че свикнах да си играя с него и предпочитам в зала, в която мога да го ползвам :)

9. vesopene

vesopene
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    23
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +4 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Това е най-правилно според мен да играеш в няколко зали.В едната като не върви пускаш си друга,но трябва да се справяш с тилта,защото ако си тилтнат и в другата резултата ще е същият.Има дни обаче навсякъде те хваща резачката и тогава най-добре гаси компютъра и почивай.

• Optimistic Optimistic x 1
  10. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    Това е много правилно, когато не върви гаси компа и си лягай :)
    Ех ако го правех колко -20 би сесии щях да спестя :(

11. ganevfena

ganevfena
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    68
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +13 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hold em Manager е видно че има. Споделете как е трафикът? По-специално има ли достатъчно 10max трафик на лимити до 50NL? Какъв е методът за събиране на рейк(доста важно)? И след като е блокиран сайта "
    Съгласно Закон за Хазарта и на основание на разпореждания на Софийски Районен Съд,"
    има ли опасност някой ден да изгорят с пари тези които играят там?
    Извинявам се, ако я има някъде тази информация, но НИ ГЪ НАМЕРИХ :D

12. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Преди години само във ФТП и в залите на ОНГЕЙМ се позволяваха да ригват. Сега го правят ВСИЧКИ. Който не може да свикне с това е по-добре да се откаже от покера. Няма смисъл да си гори нервите.

• Agree Agree x 1
  13. Ghost

Ghost
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    160
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +47 / 0 / -1
    Покер ръце:
    На какво основание го казваш това.
    За мен Б2Б(Entraction) беше най голямата школовка, със всички тия италянци и израелци ставаха уникални неща, сега дори еуропабета не може да им се опре на малкия...Цено дето ги показва тези ръце са нищичко, Б2Б бяха истински класици.

14. push

push
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Абсолютно,само който не е играл в б2б може да се тилтне и да го притесни наредения софт.Бадбийтовете които стават в Старса за един месец, в б2б можеха да се видят за по малко от ден игра.

15. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Аз пък в б2б 3 месеца подред бях 10бб/100 :D

16. toxic

toxic
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    923
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +46 / 13 / -6
    Покер ръце:
    Неволно ги пропуснах. Да, Б2Б също ригваха.

17. DarkWolf777

DarkWolf777
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    4
    Трофейни точки:
    3
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И в крайна сметка има ли мрежа, която не е ригната? Мен ме съмнява. Особено по-малките. Там колкото трафик няма и на рибата ако съберат парите, и като останат няколко рега, направо трябва ги затварят ;)

Сподели страницата