1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Paypal Депозит

Дискусия в 'Общи приказки' започната от Nofear900, 16 януари 2016.

1. Nofear900

Nofear900
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,понеже не съм много навътре с Paypal,а искам и него да почна да ползвам в близко бъдеще,искам да попитам дали е възможно да се депозира с Visa или по-някакъв друг начин(банков трансфер) от БГ?Изглежда обаче,че вече не може да се депозира с карта,това ми излиза като си въведа картата и пробвам:

10x предварително !

2. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +363 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Не ползвай PayPal :)

3. TeodorKAMATA

TeodorKAMATA
    Expand Collapse
    True Detective

Съобщения:
    105
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +22 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Има начин да се депозира.Идеята е да платиш на себе си.Аз го правя за малки покупки или за сайтове,които не приемат друго.От твоя акаунт в PayPal даваш request payment и в полето за емайл пишеш друг твой емайл.После си отваряш емайла от който си поискал плащане и плащаш с карта без да си правиш регистрация в PayPal.Минуса е,че не знам как стоят нещата с таксите при този вид "депозит" и не бих го направил с по-големи суми

4. Nofear900

Nofear900
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    7
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +5 / 0 / -0
    Покер ръце:
    То се оказа,че за депозита може да стане и по друг начин-не трябва да имаш сума в портфейла,а аз си мислех,че само така можеш да платиш на някой сайт за определена услуга/стока! o_O Един вид си мислех,че е 1 към 1 като в Skrillа-трябва да имаш пари,за да се разплатиш,а то реално тия от Paypal ти дърпат сумата директно от картата,без да е нужно да имаш баланс в Paypal портфейла..

С депозита добре,но дали след тея ограничения за БГ може да се тегли обратно към Дебитна/Кредитна карта ? Или са го направили да можеш да дърпаш само към тяхната-Paypal Mastercard,която пък трябва сигурно бая време да я чакаш и си е разправия като цяло? :)
    Някой с верифицирана карта ако може да провери дали става,ще се радвам да сподели,че да не стане така,че да не мога да си дръпна сумата после,щото се предполага,че няма да е малка.. :)

Сподели страницата