1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

PartyPoker затвори 277 бота, изплати $734,852 на засегнатите играчи

Дискусия в 'Покер новини' започната от Mariya, 17 април 2019 в 11:29.

1. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,580
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +857 / 10 / -28
    Покер ръце:
  2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,846
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +870 / 38 / -125
    Покер ръце:
    Оле тея се сетиха след толкова години безхаберие. Играл съм SnG HU там на 5 и 10$ и беше пълно с ботове. Един път един бот направо ме изкърти, бахти вързията. Те преди много добре знаеха, че има бптове, но си затваряха очичките, сега са решили да променят политиката си.

Но това ще е голям проблем в покера за вбъдеще, защото изкуственият интелект се развива все повече и онлайн покера бавно и славно отива към своя край.

3. Mariya

Mariya
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    1,580
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +857 / 10 / -28
    Покер ръце:
  4. Destruct1on

Destruct1on
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    207
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +66 / 1 / -8
    Покер ръце:
    "...онлайн покера бавно и славно отива към своя край."

Това го слушам от седем години. Май доста бавно умира.

" Един път един бот направо ме изкърти, бахти вързията."

Вече започнахте да смесвате "ботове", "ригнат софт" и "супер юзъри".

И от тези ботове едва ли има повече от 10% "реални и печеливши" ботове. Повечето ги пускат срещу някъв много слаб фийлд, на стинки. Като някои са брейк ивън и даже губещи. Също и има играчи, набедени за ботове. В Старса немалко изгоряха. Също и явно характеризират, като "бот акаунт", просто акаунт, от който е използван забранен софтуер. Има доста забранени програми, които са полезни. По-малко или повече...И те са вкарали хората, които са ги използвали, в графата "ботове". Изкупителни жертви...

"...we have disabled user FoxRox and refunded 4,001 players for a total of $175,728.80.."

Няма как такъв изумен бот да е спечелил толкова пари. На този лимит...Това, което правят, си е чиста реклама. Почти съм сигурен, че е такъв и случаят при Парти. Като естествено може и да лъжат за парите. Някой да не би да им поиска списък!? Че и да го проверява...

Последна редакция: 20 април 2019 в 01:00

Сподели страницата