1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Paradise - Poker House + други новини

Дискусия в 'Paradise Poker - Boss Media / Ongame' започната от Breeze, 27 юни 2011.

1. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Въпреки спад в рейка този месец, от Paradise ще помогнат много за покер къщата - това е още една зала, през която ще може да се класирате! Sportingbet и Paradise Poker за пореден път показват щедростта си към нас и е добре да оправдаем доверието.

Сигурно вече сте разбрали, че информацията за местене на Paradise в онгейм от преди няколко седмици е непълна - няма да бъде точно преместване, а добавяне на онгейм зала, в която ще може да играете едновременно с бос медиа. Комбинацията е добра новина и дано се случи по-скоро.

2. Zhivomir20

Zhivomir20
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    36
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Със сигурност не е тука мястото момчета, за което предварително се извинявам, но няма как. Преди 3-4 месеца бях писал съобщение до съпорта за прехвърлянето ми в Перадайс към Грайндърс и към отговора ми бяхте казали да добавя пин номер или някой от номерата в Перадайс(забравих точно как се наричаха) и аз ви пратих с молбата ако всичко е наред да ми потвърдите. Не получих повече съобщения след което мисля, че писах на съпорта 2 пъти и пак нищо.
    ПС: хардкор гриндер съм(well kind of) имате 1.7-1.8к рейк от мене гарантирам. Борете се за мен :). Надявам се да съм напревил впе4атление :) Пишете ми на мейла акво става. Мерси и пак сори, 4е спамя темата. ceno83, бате и без постер4ета, нали?!!!!!

3. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    пиши отново на съпорта с някакъв skype :)

Сподели страницата