1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Пакети за семинара, директен бай-ин

Дискусия в 'Покер новини' започната от Admin, 3 май 2010.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Покер Семинар
    Новина от Jully, който освен инструктор е отговорник по BalkanBet офертата ни и участва в организирането на семинара:

Ако желаете да се запишете за семинара директно (без рейсове, сателити и т.н.) срещу заплащане, може да го направите в Балканбет, като има два варианта с различна цена. Записването става чрез бай-ин в създадени специални турнири без награден фонд. Срокът за решение е до 16-ти май 21:00, дотогава може да се записвате и отписвате на воля. Ето и възможностите:

Scheduled Tournaments > Special > Grinders Seminar Full Pack €350+€60
    Директен бай-ин за all inclusive покер семинара на Grinders.org (19ти-24ти май).
    Лекции, нощувки в хотел "Атлас" Златни Пясъци, ядене, пиене, дискотеки, тренировки с Веско, картинг и т.н... :)

Scheduled Tournaments > Special > Grinders Seminar Lite Pack €150+€7.50
    Директен бай-ин само за лекциите от покер семинара на Grinders.org (19ти-24ти май). Използват се въведените в Балканбет данни за имената на играча.

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Само да добавя нещо за да няма спекулации, турнира 350 + 60 не означава, че ние като зала прибираме 60 Евро, като такса. Просто при образуване входа на даден турнир, трябва да се въведе вход + такса.

3. montman

montman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    83
    Трофейни точки:
    23
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Поздравления за идеята!!! Мисля ,че всеки играч , който е решил да се занимава сериозно с покер , трябва да се възползва от добрите вазможности за класиране.Много хора биха дали 400 евро за какво ли не , но не и за да научат нещо... Аз лично мисля да се възползвам от възможността, като се запиша директно!!!
    ПС
    Дано Wabbit не се разсърди ,че ще сме много хора :)

Сподели страницата