1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Пакет за турнири в "Sofia Poker Room"

Дискусия в 'Обяви' започната от margenov, 8 октомври 2013.

1. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Гледам днес класирането на текущата турнирна лига в "Sofia Poker Room"
    ( Casinо efbet Sofia ) и ми прави впечатление, че около 80% от добрите регове не играят тази лига. Предната лига беше трудничка с доста добри играчи по масите, отделно нямах достатъчно опит тогава и картите не ме подкрепяха повечето дни.

Имам огромно желание да играя на живо, но банката ми не го позволя за момента. Затова реших да пусна пакет ( стейк ) с добри условия за инвеститорите. Ще се играят турнири 25 лева rebuy само с аддон, 35-55 лева freezeout и 35-45 лева re-entry като freezeout. Пакета ще е на стойност 570 лева ( 550 за входове и 20 лева за пътни ), като всеки запазва идеалния си дял. Аз ще взема 20% и искам да продам 80%.

570 лева фонд:

5% 28,5 лева ( 14.5€, 20$ )
    10% 57 лева ( 29€, 40$ )

jordan23bg 10% запазени
    DarkAvenger 30% запазени
    lord_vetinari 10% запазени

Свободни: 30%

На тези линкове може да видите резултатите ми онлайн:
    http://tinyurl.com/mq4modh
    http://pokerprolabs.com/margenov.bg/888.com

Имам и други добри класирания в различни зали за 200-300€/300-500$

Линк към темата с предните ми 2 пакета:
    http://bg.pokernews.com/poker-forum/topic5679/

Като се съберат 100% може да пращате в Pokerstars на nick margenov, FullTilt - OvercrashBG, Skrill на лично

След всеки игран турнир ще пиша по спомен общо взето какви ситуации съм имал и какво/как съм играл.

Последна редакция: 12 октомври 2013
  2. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Направих малка редакция. Аз ще взема 20% и продавам 80%.

jordan23bg 10% запазени
    DarkAvenger 30% запазени
    lord_vetinari 10% запазени

Свободни: 30%

3. neveroddoreven

neveroddoreven
    Expand Collapse
    BPF Champ

Съобщения:
    729
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +40 / 1 / -6
    Покер ръце:
    dai mi gi :)

4. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    jordan23bg 10% получени
    DarkAvenger 30% получени
    lord_vetinari 10% получени
    neveroddoreven 30% получени

Свободни: Няма,

venshan 5% резерва

Последна редакция: 12 октомври 2013
  5. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Всичко е получено, утре почваме с 45 лева freezeout.

6. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Днес 13.10 играх 45 лева freezeout. Първата ръка прибрах 1000 чипа на шоудаун и след това над 90 минути имах само 1 шоудаун, който спечелих. През повечето време губех по 2-7 блинда или прибирах 1.5-10бб. Около 1 час се въртях около 8к и дойде следната ръка на 200/400, аз съм на bb с {qs}{jc} и UTG рейз 1000. Всички фолд до мен, аз платих. Отвори {8s}{3x}{9s}, чекнах той cbet-на 1500 в 2650 и аз го чек-рейзнах ол-ин. Обаче той беше с {as}{ad} и се удвои от мен след като не ми даде Т. Фолдвах доста ръце, понеже нямах хубав спот/ръка да се бутна и дойде следната ръка:

Ниво 350/700/75 10-handed, аз съм UTG+1 {ac}{9c} s 3500 чипа, UTG се бутна за 4375, тоя след нас само плати. Отвориха {10s}{10d} и {7h}{7d}, флоп {kc}{5s}{qc} търн {xx} ривър {xx} и отпаднах. Ако бях хитнал ставах ~12300.

Изиграни 45 лева, печалби 0 лв. Ще играя вторник-петък понеже утре турнира е хипер турбо.

7. n1ck

n1ck
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    205
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +4 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мисля, че турнирите в Радисън трябва да се играят като турбо турнир онлайн

съответно QJo е слаб дефенд срещу УТГ 2.5bb open.

8. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Добре е, добре е

9. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Донякъде съм съгласен. Зависи от стаковете и опонента.

Иначе ръката е фолд или пре или на флопа.

10. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Днес ( 15.10 ) играх 45 лева Re-Entry. 4тата ръка рейзвам с {qx}{10x} до 150 от Hijack и малкия блинд ме плаща. Идва флоп {4c}{5c}{qx}, човека лийдва 200, аз съм кол. Търн {xx}, пича 500 и аз кол. Ривър {jh}, той почва да се чуди и залага 1500 при което влизам в танка и на глас казвам "Петици ли имаш?", а той седи неспокоен и му пулсира вената на врата. Зачудих се и платих за да ми покаже {ah}{qh}. След 6-7 ръце съм на CO, нивото е 50/100 има рейз от UTG+1 до 200 и кол от UTG+2, аз гледам {8c}{8h} с 2100 и реших само да платя. Бутона плати, малкия фолдна и големия ги направи 700 ( беше видимо тилтнат за това че си загуби стака преди 3 ръце и със сайзинга му го слагах на KQ/AT/KJ/AJ или нещо от сорта. Играл съм с него не малко пъти и го знам как залага ). UTG+1 плати 700 и тоя след него и той плати. В пота стават 2500 и аз имам 1900 и прецених, че ако бутна само големия може да ме плати. Бутнах, големия изолира, UTG+1 fold-на sad-нат, UTG+2 помисли малко и каза "Ще пробвам" и си вкара стака. Големия обърна {as}{js}, UTG+2 {9d}{10d} и исках да падне осмица, но борда дойде {kx}{5x}{6x}{ad}{3h} и големия ни прибра и двамата. Доволен съм как се вкарах, но резултата не ми хареса. Next day, next game.

Изиграни 90 лева, печалби 0 лв. Следва да играя сряда-петък, събота и неделя ще grind-вам малко online понеже е прекалено медно. Другата седмица вторник-петък + неделя най-вероятно. Кажете си мнението за ръцете, на никой няма да се разсърдя ( дори Raiden ), ако напишете коструктивна критика.

Edit: Като цяло мисля, че ръката {qx}{10x} е фолд ривъра.

11. margenov

margenov
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    208
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 1 / -1
    Покер ръце:
    Днес (16.10) играх 55 лева freezeout. Първите 4 нива нямах особено интересни ръце и се въртях около 6-7к при средно също толкова. Края на 5то ниво ме преместиха на друга маса ( 3та поред ), като предните 15 ръце бях card dead и 5-6 ръце след това пак. Бутнах олин от UTG с {ac}{4c} с 4625 на ниво 400 и ми фолднаха всички, веднага следващата имаше рейз и кол и аз се бутнах с {kx}{jx} и те ми фолднаха след размисъл. На бутона след 2 ръце имах {ad}{qc}, имаше рейз UTG и shove за 2300 след него и аз изолирах. Другите фолднаха и шортака обърна {jd}{jh}, борда дойде {ac}{6c}{8c}{xx}{xx} и станах с около 9500 чипа. След 2 ръце беше почивката; след почивката първата ръка един от добрите регове беше останал с 550 ( 250/500/50 ) и си сложи последния чип вътре от UTG+1, аз съм след него през 1 и гледам {ah}{as} и реших да трапвам само с call. Отзад платиха още 2ма и големия плати. Отвори {ad}{9h}{10d}, чекна големия и аз заложих 1250. Всички фолднаха и прибрах около 2к чипа. След няколко ръце бях се бутнал с {9x}{9x} и големия си сложи последните 5 блинда с {ad}{6d} и борда дойде {8x}{9x}{2x}{2x}{8x}. Следващата ръка загубих 4 бб след като рейз + cbet-нах, но бях миснал и трябваше да предавам на ривъра. След това се въртях около 12-14к една орбита и дойде следната ръка: ниво 500/1000/100 има рейз от UTG+1,аз съм след него с {ax}{jx} с ~12k, бутнах се олин и тоя след мене поиска count, които се забави понеже имах доста чипове по 100 и един стак по 25. След като направи дилър каунта за 11850, тоя след мен изолира за около 18к. Всички фолднаха, като оригиналния рейзър показа {kx}{qx}, обърнах си ръката и пича след мен показа {as}{ac} (facepalm) , без помощ на борда и аут.

Изиграни 145 лева, печалби 0 лв. Следва да играя утре и в петък, събота и неделя ще grind-вам малко online понеже е прекалено медно.

12. jokerpokeri

jokerpokeri
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    margenov pii si hapchetata