1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Pacific Poker

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Danger, 1 декември 2009.

1. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Здравеите ... Преди време спечелих 1 фреерол 16,50 $ и за една седмица ги направих 230 $ и реших да ги изтегля ... В саита ми пише че парите са платени а в картата ги няма и нз... какво става !?!Става вапрос за повече от седмица от както ги оправиха от саита (или поне така пише). Имал ли е някои проблем като моя ?

Последна редакция: 1 декември 2009
  2. Spitfire

Spitfire
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,010
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +251 / 26 / -33
    Покер ръце:
    Пиши на съпорта им ?

3. SickOfItAll

SickOfItAll
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    хъх... ако името на залата е така, както си го написал в темата, мисля, че дълго време ще чакаш:D

4. volen4o9000

volen4o9000
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    67
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ще ти го пратят и аз като теглих от там ми ги забавиха към седмица. :)

5. kraev1983

kraev1983
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    143
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    v pasific mi doidoha za 8 rabotni dni taka che chakane mu e maikata

Последна редакция: 2 декември 2009
  6. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Pacific sa napravo ujasni,az imam ogromni problemi s tqh.Pravih si holdem manager prez tqh i sled kato natrupah opredeleniq broi to4ki re6ih da se maham ot tam,za6toto ne predlagat ni6to na igra4ite( Rake i Vip promociite sa tragediq). Ve4e 3ta sedmica ne moga da si izteglq parite,napravih 4 cashout-a i vsi4kite bqha DECLINED :mad:,a imam kum 800$ tam ( nqma da mi stane vob6te priqtno,ako me pretzakat :((( ). Napisal sum nad 30 maila na support-a,live chat-a su6to ni6to ne donese,kazaha,4e ne mogat da mi pomognat.Dadoha mi tel.,na koito trqbvalo da se obadq,toi ne funkcionira6e!!!!!Ostava mi edinsveno da se obadq na tel.,koito stoi na saita,a toi e v Malta?!?!Igral sum v dosta mreji,no tolkva lo6 support i cashout nikude ne sum vijdal.Jiveq po princip v Germaniq i do sega do 1-2 dni vinagi sum si polu4aval parite,ot kudeto i da bilo( dori i 4rez bankov transfer !!!).

Izpratih im i 3 dokumenta da si identificiram samoli4nosta ( pulna glupost,pone za men,drugade samo snimka na pasporta i gotovo ),predi den mi vurnaha e-mail i pisaha,4e imalo tehni4eski problemi s account-a mi,koito uj ve4e bili opraveni i bi trqbvalo da nqmam problemi s cashout-a. Tova be6e 2riq smislen mail,koito polu4avam ot tqh,ina4e samo kompiutarni otgovori i tova e.

Pove4e nqma da stupna v Pacific,tova e sigurno ( makar,4e ima dosta ribi tam :)))). A ako ne mi pusnat parite tezi dni mislq,4e nqma kakvo da se pravi drugo osven da zvunna do Malta ili da otida prosto na advokat da im napi6e edno pismo.Ama za kakvo vsi4kite tiq nervi i razpravii :((((

Ne znam moje da ima mnogo dovolni hora ot Pacific,no az 6te stoq sus sigurnost dale4e ot tqh :)) Kusmet i dano ti pusnat parite po burzo otkolkoto na men ;)

7. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Ми аз преди малко на Live-chata писах отоговориха ми че от утре наи-рано ще бъдат оправени ще видим ... Не си само ти с този проблем и в друг форум сам вилждал оплаквания един пич каза че се опитал да изтегли 2000$ и му блокирали акаунта определено никога няма да играя повече там и на никого не го препоръчвам .. Наистина има супер мн слаби играчи но с тези "цигании" които правят с изплащането не си заслужава...

8. orient33

orient33
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    191
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Стига бе, тези не бяха ли сериозна мрежа ?

9. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мрежата е много сериозна и не ми се вярва това което се случва да е тенденциозно, а по скоро случайно. Наскоро четох някаква новина за много сериозна инвестиция и сключени договори на тази мрежа с WSOP и казина в Лас Вегас, така че мрежата няма мърдане. Лично аз съм работил с ЛА и там при теглене също си почаках 5 работни дни, но не съм имал проблеми със съпорта, само с бъгавия софт :):) я получиш 1 карта, я видиш флоп с 2 карти :):), но сега вече са се оправили 100%. Не се шашкайте толкова много, за всичко си има логично обеснение, просто бъдете настоятелни.

Успех !!!

10. KuuL

KuuL
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    38
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Dobo:supporta i cashout-a sa ujasni,men mi locknaha accounta predi 20-tina dni zashtoto sym chip dumpval (OMG?!?!?abs glupost) i sym imal 2ri account,koito e na drugo ime i ne sym go otvarql ot godina...neznam kakvo im stava izvednaj,no oshte ne sa mi varnali parite,samo malka chast vchera,drugite uj do 48 chasa...pomolih gi da mi varnat parite v bank accounta,kym koito sa mi poslednite 3-4 tegleniq,a te mi otkazaha i kazaha che shte gi pratqt v moneybookers,obqsnih im che mb-to mi e v euro i pone da gi pratqt v euro parite...nqma takova neshto,pratiha si gi v USD(malkata chast)i ot cqlata smqna na kursa shte zagubq 800 euro...smeshno prosto

PS.Ne se usetih che postvam ot na Kuul profila :)

11. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Pff неприятни неща, не съм очаквал подобни мизерии, а са сериозна компания :confused:

12. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    "Ето след като във вторник пуснах теглене към картата от 2100 $ ми блокираха акаунта и чаках 72 часа да ми обяснят защо е блокиран ето и писмото което получих :

Dear Bozhidar,

I am Mark M. from the Operations Department at Cassava Enterprises
    (Gibraltar) Ltd.

I am contacting you in regards to your Pacific Poker account with
    username "makenzi86".

We have become alerted to several patterns of play upon your account
    that indicate
    a breach of our Terms And Conditions. We have conducted an investigation
    into your
    account to discover any signs of fraudulent activity. The patterns we
    are concerned
    with include members intentionaly losing hands, as a method of
    transferring funds
    through our tables.

Therefore, in accordance with these conditions, your account with
    ourselves has been
    permanently blocked. No further transactions will occur upon this
    account, and any
    future accounts that you open will be closed, and their deposits will
    not be refunded.

If you wish to discuss this matter further, please feel free to contact
    us.

Regards,

Mark M.

Operations Department

Cassava (Gibraltar) Ltd.
    operations@cassava.net"

Етого пича дето е изгорял 2100 $ с това обяснение могат да затворят всеки един акаунт .. Мисля че няма кво повече да се каже за тая мрежа ....

13. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Hm....ne znam,moje bi nie sme si karuci :) Az govorih s edin priqtel tuk, napravi holdem manager prez Pacific.Razlikata pri nego e,4e vkara parite 10 dni sled men,napravi si to4kite i ve4e mu pusnaha parite bez dori da im pra6ta snimka ot pasporta ili kakvito i da bilo dokumenti ?! A pri men cashout-a trae ve4e 21 dni,pri izprateni 3 dokumenta za identifikaciq na samoli4nosta. Vse o6te ne znam dali 6te mi pusnat parite,5tiq mi cashout e o6te v IN PROCESS* .

A pri tozi pi4aga,za koito si postnal pismoto,nqma kakvo da se napravi drugo,osven advokat ili ima su6to dosta stranici v internet(pone taka sum 4uval :D),koito se zanimavat s pravata na potrebitelite.Da se nadqvame,4e pri nas nqma da se stigne do tam :)

14. SickOfItAll

SickOfItAll
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    257
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Тия ебат ли се? Значи ако си надушиш някой малоумник, който се е научил да познава картите, обаче има бол пари за харчене, и си го ползваш акто АТМ в продължение на 1 месец, тия педерасти ще ти локнат акаунта за чип дъмпинг?!Тия наистина трябва да ги подхване някой сериозен адвокат и да им разкатае пичката лелина, обаче те пък имат нечовешки хонорари и за $2'000 няма смисъл, щото така или иначе ще идат в адвокатския джоб.
    Пич, съвсем сериозно, ако тия не ти върнат парите, отнеси случая до Европейската комисия за защита правата на потребителя, до гемблинг комисията в Гибралтар и до който още се сетиш, защото това е меко казано пладнешки обир!

15. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Според мене ние сме само малка част от тзи които си патят от тея п******* .... Такова нещо едвали има някаде другаде ...

Последна редакция: 3 декември 2009
  16. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Виждам, че тия имат и българска версия на сайта - искай да ти покажат конкретни ръце и им кажи, че може да постъпят така с когото си решат, т.е. ВСЕКИ.

Кажи им, че ще пишеш до gambling комисията. Аз имах проблеми с betfair за един Ipod (дето ме мотаха над 2 месеца...) и като има писах това - и изведнъж станаха много мили, звъняха ми от UK (ама нещо не се разбрахме), после и от BG и ми дадоха и билет за търнир (100$ вход - шри който разбира се отпаднах преди парите с QQ vs 99 vs още някъв и тоя с 99 май направи сет) :)

Аз тогава даже им пратих линк, от който се подаваше оплакване до комисията с UK.

Пиши им за комисията и че искаш обяснение от кой точно акаунт са прехвърлени парите и т.н. (и дали и техните са затворени, ако са - значи и те ще си търсят парите и т.н.).
    ама май те са комисията...

Искай ДОКАЗАТЕЛСТВА, а не стандартни отговори.

17. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Da se pohvalq pri men sa do6li dnes 4ast ot parite ot Pacific ( 650$ ot 800$,no pak e ne6to :rolleyes: ) .Nqma kakvo da kaja pove4e ( sled 3 sedmici 4akane ),6te vidq kakvo 6te pravq s ostanalite i izteglq li gi direktno uninstall na pacific softwar-e i pove4e tam ne :)

18. Danger

Danger
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    149
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +3 / 0 / -1
    Покер ръце:
    Аз ще изчакам до понеделник и ако ги няма ще използвам савета на EasyGame че ще пиша на gambling ако не ги преведад до края на седмицата и се надявам да се шашнат малко ...

19. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,194
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    1-во им пиши на тях, че ще пишеш на gambling комисията, а ако до още 1 седмица няма нищо - им пишеш. Така според мен е най-добре

Аз тогава бях отписал тоя Ipod ама явно нещо се стреснаха и стана работата :D
    Писмата които ми пращаха иначе бяха супер смешни и все ми се извиняваха и че не можели да направят нищо повече.

Бях им писал, че ми е писнало само да ми се извиняват и че вече нямат ефект тия извинения и да вземат да направят нещо (те писаха, че нищо не могадат на направят, но аз им изпратих списък с 5-6 неща които могат - най-простото от което беше да иде някой, да купи тоя Ipod и да ми го прати) :D

Последна редакция: 5 декември 2009
  20. ko4a

ko4a
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    127
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз подкрепям - който е там да бяга!

Преди около месец кешаутвам и ми казват,че не мога,понеже не съм покрил изискванията за депозит бонуса - да изиграя 5000 долара по масите,което си беше така :).
    После се правя на луд и пак опитвам,като оставям 50-те долара начален бонус в сметката,пишат ми не става,и аз ок,не разбрах ;).

После чакам няколко дни да ми reversnat cashouta,за да разполагам с парите си.Пиша пак,кават,че е одобрен!!! и да изчакам,което,след като ме увериха с множество емаили,че ще стане за 7 дни,така и не става след 2 седмици,после казват,че софта се бъгнал и въпреки,че пишело,че плащането е pending,то се извършило,да съм бил проверил.

Така че по-добре бягайте от там.

Сподели страницата