1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Относно играта на 50НЛ

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Kotvata, 18 април 2013.

1. Kotvata

Kotvata
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

Казвам се Цветомир Терзиев занимавам се с покер от около 2 годни играя предимно 50НЛ в момента като не се оплаквам печеливш играч съм. Исках да задам следния въпрос като смятам , че и някой друг ще се е зблъсквал с подобен проблем интересно ми е какво другите мислят за това. Играя сесси между 2-4 часа тъй като сам забелязал за себе си че след 4тия час започвам да губя концентрация а по малко от 2 часа не са ми достатачни за да усвоя динамиката на играта на конкретната маса. Получава се при мен вече доста често да правая да кажем 5-6 сесси подред напред между 2-4 стака напред но никога повече а когато губя губя по да кажем 8-10 стака. Някой от вас да се е сблъсквал с подобен проблем и да може да изрази мнение или някой съвет ще съм благодарен.

Благодаря предварително,
    Поздрави и Успехи по масите "Котвата"

2. Hades

Hades
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    411
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +196 / 10 / -6
    Покер ръце:
    Защото това е типът вариация при агресивната игра. Когато човек е 'агресорът' често, барелването е все едно мартингейл(от гледна точка на вариацията) и е супер нормално да имаш повече печеливши сесии, но губещите да са по-губещи.

3. jully

jully
    Expand Collapse
    Super Moderator

Съобщения:
    1,553
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +60 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Според мен се съсредоточаваш върху грешен фактор.
    Важен е дългосрочният план а не 5-10-100 сесий.
    Ако играеш добре и в края на годината си солиден уинър, значи всичко е ток.
    Няма да е зле да си сложиш някакъв стоплос защото когато губиш много рибките са първите който го усещат и от рибки стават акули като усетят че си ранен :)
    Не е хубаво да се играе с лош имидж или просто много трябва да тайтнеш ама много.
    Надявам се че съм бил полезен :)
    Успех !!!

Сподели страницата