1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Относно HU SNG.

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от rapaciousS, 25 юни 2010.

1. rapaciousS

rapaciousS
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    50
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте. Имам един въпрос към хората които играят тези СТТ турнири. Какъв % РОЙ трябва да гоня и също така кое е по-добре да играч турбо или нормални? Също така прецених, че ще е по-добре да играя в Фулл тилт, защото освен, че има 27%рб Рейка за СНГ турнирите е 5%. Даже да играя на 60% рб в друга зала, но с 10 или 20% такса, ми идва доста по-добре в ФТ. Ще съм благодарен за всякакви съвети относно тези турнири, защото за сефте ги играя :)

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз ли ще съм първият да се престраши да пише :)

Ти реално имаш 2 въпроса:
    Колко РОИ трява да правиш - Колкото повече толкова повече, ти играеш да печелиш пари, тоест правиш колкото се може по-голям процент и играеш повече.

Във ФТ не съм играл на такъв тип турнири по-добре като начинаещ започни от нормални такива, после започни и на турбо. Играй тези игри които ти допадат на теб най-много. Не се подвеждай, че някой ти казва в турбото има риба в другите няма.
    Ако ти си добър в нормални турнири и не можеш да взимаш добри решения за турбо играй си ги нормалните.

3. Quman

Quman
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    504
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    +1

4. Shany

Shany
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    59
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    С нормална структура - 75 бб като за начало ще имаш повече време да надиграеш рибата, при турбо ще е по голяма вариацията, но ще правиш повече рейк.Прецени си ти какво искаш- да трупаш парички с по малко игри и по- малко рб или по малък рой с повечко игри и повечко рб. За турбо ти трябва и по - голяма банка. Предполагам и че е доста по тилтващо на турбо.
    А за рой предполагам че за 5 бай ин 20 - 25 е екстра , 20$ - 10 - 15 ...

Сподели страницата