1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

От 3-ти до 12-ти април на WPT National Черна Гора

Дискусия в 'World Poker Tour National' започната от Kristina, 19 март 2015.

1. Kristina

Kristina
    Expand Collapse
    Administrator Staff Member

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +130 / 4 / -5
    Покер ръце:
    Палми, коктейли под слънчевите лъчи, красива природа и петзвезден лукс – това предлагат организаторите на WPT National Черна Гора на всички свои гости в началото на април.

Е, и бесен покер екшън, разбира се!

Следващото издание на World Poker Tour National ще се проведе от 3-ти до 12-ти април във фантастичния Splendid Conference&Spa Resort, като обещава много и разнообразни предложения за турнири – подходящи за всеки вкус.

Организаторите на фестивала гарантират награден фонд от €700,000.

Сред по-интересните предложения са:

• WPT Welcome Superstack евент с вход €120 и €20,000 гарантирани. Специален стартов турнир с малък вход и голям гарантиран награден фонд. Регистрацията за турнира отваря цяла седмица преди старта му – поради засилен интерес!
    • WPT Montenegro Cup – два стартови дни, вход €330 и €50,000 гарантирани. Започва се с 20,00 чипа и се играе на 40-минутни нива, а на финала – по 60 минути.
    • WPT Race to a Million – с вход €1,500 и гарантиран награден фонд от €150,000. Формат: 8-max. Начален стак – 30,000 чипа, 60-минутни нива.
    • WPT Flights – турнир с вход €150/€750 и гарантиран награден фонд от €50,000. Много популярен формат от фестивала – с 5 стартови дни. Можете да направите няколко опита в турнира или да се запишете директно за ден 2, заплащайки вход от €750. В този случай получавате стак от 75,000 или 75BB.
    • WPT 6-max ескалатор с вход €550 и гарантиран награден фонд от €20,000. Започва се със стак от 15,000 чипа и се играе на нива от 10 до 30 минути. С напредването на времето се увеличават и минутите игра във всяко ниво. Така в началото турнирът е турбо, а на финала – дийпстак.

Главното събитие на фестивала представлява турнир с вход €1,100, два стартови дни и гарантиран награден фонд от €150,000.

Не можем да не споменем и интересните формати като 6-max Big Ante, Win The Button, Omaha 6-Max Knockout Bounty, Monster Stack Midnight Turbo, Midnight Hyper Turbo и разбира се – Open Face Chinese Pineapple Heads-Up Knockout Bounty.

Организаторите предлагат и голям брой сателити с гарантирани места и разнообразен вход.

Програма на WPT National Черна Гора:

Кеш игри

В рамките на WPT National Черна Гора ще има и стабилно на брой кеш маси през цялото време – с лимити от €2/€5 до €40/€80. Отношението Тексас към Омаха е ориентировъчно 60/40.

Ексклузивни пакети

Организаторите на фестивала Leipoker предлагат на всички играчи специални промо пакети, с които можете да се възползвате от бонус намаления. Вижте:

Пакет 1 и 2

Пакет 3 и 4

Използвайки един от гореизброените пакети за WPT National Черна Гора, ползвате значително намаление, затова разгледайте добре и преценете кой пакет е най-подходящия за вас! Пишете ни на contact@pokernovini.com, а ние ще ви съдействаме за записването в турнирите и организирането на пътуването и настаняването.

Всички пакети включват:

Единична стая. Ако ще имате придружител, се заплащат допълнителни 30 евро на ден. Цената включва и закуска. Има специална промоционална цена от €10 за играчи в турнирите за обяд и вечеря. Използвате и 50% отстъпка при поръчка на бара. В пакет 3 и 4 е включен и трансфер летище-хотел-летище (от Tivat или Podgorica).

Настаняване

Любезен домакин на фестивала е ултра луксозния Splendid Hotel&Spa Resort 5* – един от най-добрите хотели на Адриатическото крайбрежие. Цените в Splendid обикновено са между €300 и €400 в разгара на сезона.

Всички стаи са категория Superior и имат тераси (42м), няма обикновени двойни стаи.

Средната температура през април е около 19 градуса, но тази година се очаква по-топло време и по-висока температура на морската вода. Всички гости на евента ще имат възможността да се запознаят с уникалната природа и култура на Черна гора.

Ще се видим там!

2. Kristina

Kristina
    Expand Collapse

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +130 / 4 / -5
    Покер ръце:
    За повече инфо около турнира и резервации пишете на contact@pokernovini.com!

3. Kristina

Kristina
    Expand Collapse

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +130 / 4 / -5
    Покер ръце:
    Явно ви харесва идеята за турнира, получаваме много запитвания по мейл за информация!
    Ще е по-удобно, ако и всички, които имат намерение да ходят, пуснат и по едно мнение в темата на форума - ще е по-лесно да се организира групата :)

4. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Изглежда меееега яката оферта. Жалко, че съм на работа :( Адриатическото крайбрежие е УНИКАЛНО!!!!

5. cvetan14

cvetan14
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте , решил съм да участвам , ще пътуваме с кола 2-ма човека , ако някой иска да се присъедини :)

6. Kristina

Kristina
    Expand Collapse

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +130 / 4 / -5
    Покер ръце:
    Ето информация и за настаняването, ако не ползвате пакети:

единична стая - €90 на вечер
    двойна стая - €120 на вечер

Специална промоция за кеш играчите:

единична стая - €55 на вечер
    двойна стая - €85 на вечер

Най-евтино и удобно е, ако се организирате с коли.
    Иначе има и полети 2-13 април, като опциите са с 1 прекачване:

Airserbia до Tivat от €310
    Airserbia до Podgorica от €270

7. Anto11

Anto11
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    10
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +3 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз също мисля да ходя. Цветане дай да се уговорим ако още имате свободно място.
    Еdit: Казаха ми, че скайпа, които съм дал е реклама, съответно си дай ти скайпа да те добавя и готово.

Както и ако има някой друг към Черна гора за турнирите да пише да делим пътя ако е с кола. Аз нямам книжка, така че ме бройте само като пътник, няма да шофирам.

Последна редакция: 27 март 2015
  8. cvetan14

cvetan14
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    2
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Anto11 имам 2 места свободни все още, само че ми се появи проблем с книжката ,така че може би ще кара само жената и тръгваме на 2-ри сутринта от София , да е по- спокойна работата :) та ако те устройва една нощувка повече някъде на по-евтино пиши на ceco_man2@abv.bg да се доразберем ,че нямам скайп .

9. Kristina

Kristina
    Expand Collapse

Съобщения:
    448
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +130 / 4 / -5
    Покер ръце:
    WPTN Черна Гора: Победи Mike Peltekci и спечели €10,000!

Основателят и главен мениджър на Live Events International Mike Peltekci предизвиква всички гости на WPTN Черна Гора с ексклузивно фрийрол предизвикателство с €10,000 за победителя!

Вечерта на 7-ми април в рамките на фестивала ще се проведе специален турнир с безплатен вход, като победителят в него ще може да играе Heads-Up срещу Mike и да се бори за сумата от €10,000.

За повече инфо четете тук.

Сподели страницата