1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.
  2. Сделката ни в 7777.bg през този месец е с главозамайващо value и е най-доброто ни предложение от последните няколко години! В комбинация с двата варианта за софтуер и VIP съпорт горещо препоръчваме на всички наши играчи да се преориентират към игра в тази зала. За повече информация ни пишете по имейл на grindsupp@gmail.com или по скайп на grinderssupport.
    Премахни Бележката

Онлайн покер - докторантска тема

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от DevilsTime, 14 ноември 2018.

1. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    784
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +162 / 5 / -8
    Покер ръце:
    Здравейте грайндъри,

Благодарение на общ познат случайно се запознах с Митко. Та по същество, Митко пише докторантска тема на тема онлайн покер и какво е да си покер про в България и да си вадиш хляба от това. Респектвино би се радвал да получи възможността да направи нещо като интервю с действащи активни покер играчи както и бивши такива. Двамата с него минахме през приятелското интервю в скайп и разговора беше доста приятел за мен поне. Темите бяха основни за всеки един покер играч, човека се интересува много от навиците и това кое според вас е топ приоритетно в покера за да бъдеш уинър, както и доста психология. Но все пак разговора ни беше около час и половина и не е нужно да изпадам в прекалено много детайли, ако ви е интересно сами ще разберете :p

Aко искате да помогнете на Митко за неговата работа (забравих да спомена нещо многооо важно, човека има мечта да напише книга на тема покер и какво е да си фул тайм про) и евентуално да помогнете за това масата хора да спрат да гледат на покерджиите като просто комарджии може да го направите като попълните анкетата му: Poker Professionalism Другата опция е просто да си поговорите с него през скайп и да минете през едно доста приятелско и дружелюбно "интервю" :p скайпа му е - kmeto8 и вярвайте ми ще ви е много благодарен за интервюто, което би имал възможността да направи с вас :)

За мен каузата е си заслужава, защото оставете, че Митко е рандом човек за вас (знаем че българите като цяло не обичат да помагат алтруистично на рандом хора), но всички сме усещали чувството когато кажеш на някой българин, аз съм покер про и съответната реплика, ахааа ясно комраджия, казана или не :D, е Митко иска да промени това. Даже и да не успее поне ще запали свежи риби, а знаем колко е важно това за икономиката :D

Предварително благодаря от негово име :)

• Like Like x 7
  2. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Зографа е неговият човек, той може да сподели много неща, умее да се изразява и е много подходящ според мен, а също и има времето. Все вече е в крипто бизнеса и има много повече време. За книгата обаче е най-добре да направи интервюта със повече покер играчи, така ще може да вкара и интересни истории във книгата.

За читателите ще е много вълнуващо да прочетат истории на повече от един човек дори, как са тръгнали от нищото, някои от фрийроли, други със скромни двуцифрени банкроли и са постигнали невероятни успехи в покера. Вече има доста покер милионери в България.

Преди седмица две си мислих за покера и какво беше в началото, сетих се за Наско Георгиев и се чудих какво става с него. Дали се е захванал с други начинания или просто не е успял да повиши нивото си, защото нивото доста се вдигна през последните години. В онези години много от сегашните БГ покер милионери може дори още да не са играели покер или са цъкали фрийроли и Наско беше първият с големи 6 цифрени печалби от турнири и за всички ни това беше фантастика, уникални постижения.

Как обаче се промениха нещата след години, невероятно е как сега, когато някой Българин удари 500,000 евро от турнир всички го приемам супер нормално. Вече имаме толкова много успехи.

Мисля, че за една книга ще е много хубаво да се опише всичко как започна още от самото начало. Зографа е бил част от това време. Хубаво е да направи и едно интервю със Стамен Горчев, той няма да откаже. Той всъщност беше човек който даде началото на развитието и бума на покера в България.

Това с книгата ми хареса, не знам дали ще има голям интерес към такава книга от хора които не са покер играчи, а то точно за тях ще е писана, но би се получила много интересна книга, ако се направи изпипано без да се бърза и да се събере нужната информация. Даже на мен ми се прииска да напиша такава книга, тъй като обичам да пиша.

Иначе те хората мнозинството винаги ще си гледат с лошо на покер играчите и тях дори не може да ги убедиш, те си живеят с предразсъдъци и така до края на живота си !

3. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,958
    Трофейни точки:
    113
    Оценки:
    +948 / 40 / -126
    Покер ръце:
    Силно препоръчвам да изгледа и интервюто на Зографа, което Юли Тонкин му направи, там говореха доста и за покер, интересни неща и истории. Особено историята с Бийста много ме изкефи, когато им е показвал как си ги бере и си правил някви къси 1000-2000$ на сесия и Зографа и Диди са гледали като кой ми сра в гащите ! :p
    Тоест били са адски впечатлени !

4. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    784
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +162 / 5 / -8
    Покер ръце:
    Изпратих му ги заедно с това на Симо :)

5. solarispoker

solarispoker
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    132
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +128 / 3 / -1
    Покер ръце:
    И аз се видях с Митко, интересно интервю се получи. Дано се включат повече хора ;)

6. Twitchy

Twitchy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    276
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +302 / 18 / -15
    Покер ръце:
    Писах му на скайп, ама нещо няма отговор.

7. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    784
    Трофейни точки:
    58
    Оценки:
    +162 / 5 / -8
    Покер ръце:
    Работи през деня май, довечера предполагам ще ти отговори