1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ongame multitabling problems

Дискусия в 'Покер софтуер и хардуер' започната от AggroShark, 9 юли 2010.

1. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравеите !
    Сигурно 6те пробвам малко Ongame,но имам проблеми ако играя пове4е от 6 маси.Компа е : AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+,2GB RAM,Videocard NVIDIA GF8100 вградена.Сега мисля да взема още 2GB RAM и ново видео- NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB RAM.Това ок ли е и дали 6те мога да играя 8+маси без да ми бави?Понеже не разбирам много от тия неща,ако имате по добри предложения за ъпгрейд,ще се радвам да ги споделите :)

Мерси предварително !

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Мисля, че проблема е в софтуера на Онгейм. Компютъра ти е достатъчно бърз, просто този софтуер трудно се справя с повече маси едновременно.
    Няма толкова смисъл да си ъпгрейдваш компютъра.

ПС: Мнението ми е не е меродавно и не го правя целенасочена да злословя по друга зала. Просто такива субективни наблюдения имам върху този софтуер.

3. PYM

PYM
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    904
    Трофейни точки:
    28
    Оценки:
    +74 / 3 / -6
    Покер ръце:
    8 маси ми вървят без проблем с 4GB рам.

4. Ion4ef

Ion4ef
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    179
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И при мен вървят 8 с 4GB RAM, подобен на твоя процесор и по слаба видео карта.

5. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Супер :) Аз 4етох в 2+2,4е софта си е скапан така и така,но най-голям проблем са видеото и RAM-а.Ще пробвам тогава 1во с още 2GB RAM и ако се полу4ат нещата няма да сменям видео картата. Мерси за бързите отговори :)

6. effectX

effectX
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    73
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    При мене с Pentium Dual Core T4300 @2.10ghz и 3 гб рам и няква си вградена видео на повече от 4-5 маси лагва доста. Как може на смешния ми настолен компютър от 2003 година да мога да играя 321321321 маси без проблем в друга мрежа, а на лаптопа дето го купих преди 1 година да не мога да играя повече от 4-5 маси в онгейм. Бахти софтуера. И не само в това е проблема много често не бачкат отметките за фолда, което е важно за игра на повече маси.

7. TuttoLotta

TuttoLotta
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    492
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +54 / 6 / -1
    Покер ръце:
    Моя настолен комп е от същата година,преинсталирах го,и оптимизирах максимално работата му,като премахнах всички ефекти на Уиндоус ХП,мяса на 98.Отделих 4ГБ в Д-то,за РАМ и 4 маси си ги играя без проблем с Уинамп :) но като пусна и ХЕМ става малко по-сложно...така че на твойта машина ако са позанимаваш с разни настройки и работи,би трябвало спокойно да ги подкараш,ама иначе софтуера на мрежата е доста преебан,добре че има много риби :)

8. abvgd123

abvgd123
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    43
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    баси, какви са тези ненужно тежки софтуери, аз това може и да не го подкарам изобщо значи.

9. AggroShark

AggroShark
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    31
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сложих 4GB RAM и 7 маси се играят о.к. Ще помисля за видео карата след като стане ясно как ще е положението с новия Рейк-метод,който вкарват от днес.

Сподели страницата