1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Ongame mod - ове

Дискусия в 'Betsson, Betsafe, Triobet и PKR - Microgaming' започната от piskun, 12 октомври 2009.

1. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    16 юни 2011, добавено от Admin:

30 декември 2011 - обновено

Модът ни е ъпдейтнат за новата версия на софтуера на онгейм, кажете ако има някакви проблеми.

Grinders.org Ongame Mod:

1. Изберете си карти и свалете:

Download mod with Grinders Pro2 cards

Download mod with Grinders Clean cards

Download mod with Grinders Arial cards

2. Разопаковате зипа в C:\Betsafe

3. Свалете си последния вариант на стартовия .bat файл, разопаковайте и него в C:\Betsafe

4. Готово, отсега нататък пускайте софта чрез Grinders.bat

Пишете ако има проблеми :)

2. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ще се пробвам да науча как се модва, опитах да поиграя малко, но не виждам когато ми дойде реда, защото няма звукова сигнализация и бутоните са черни, няма да се разберем така хаха

Май просто трябва да се променят файловете с тоя flash decompiler, който е споменат във втората тема и да се направи един най-обикновен .bat файл с който да се стартира, както бях правил за някои скинове преди

3. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Бах тоя декомпайлър струва $80 :)) иначе не ще да сейфва

4. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Еми то си има доста добри готови модове, аз все пак бих искал да си направя по-ярки екшън бутоните, но първо ще трябва да намеря някакво фрий решение за тия флаш файлове.

Ето събрах нещо добро от темата в 2+2, графиките са от SzS, xml файл от Pummi81. Бат файл от бат ви Бриз :).

Инструкции:

1. Поставете Start.bat и папките originals и mod в c:\Betsafe
    2. Всеки път стартирайте през Start.bat, и след като се логнете натискайте Enter в DOS прозорчето на мода, след което може да отваряте масите :).

5. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Брийзе стига с тия .bat файлове. Доста добър AHK скрипт са си написали хората.
    Аз им прочетох цялата тема на 2 + 2 и сега ще систематизирам точно как се модва.

1. Не е задължително да имате .bat файл или AHK скрипт, ако не сте чували тези неща ги забравете просто не са ви нужни.

2. Модването става елементарно, стига да имаш подходящ и РАБОТЕЩ файл. Както знаете редовно има ъпгрейди на софтуера и постоянно излизат нови версии.

3. В темата на 2 + 2 http://forumserver.twoplustwo.com/4...essionally-made-ported-mods-2081/index47.html
    От тази страница нататък, всички .SWF файлове са СТАВАЩИ.

Нека минем и към обяснението, влизате в темата от линка горе и четете постове, най-често където има снимка на маса има и линк за сваляне на SWF ФАЙЛ. Харесвате си снимка и сваляте файла.

Стартирайте си покер клиента логвате се.... може и маси да пуснете без значение. Тук е важната част, вече сваления SWF файл го копирате! И отивате в папката на покера най-често се намира C:\Poker\Bet Safe в тази папка давата PASTE и после като ви попите цъкате COPY AND REPLACE.
    Тоест докато сте логнат сменяте един файл с друг и софтуера чете вече моднатия файл. Може да си свалите всички модове и докато сте логнат така да си ги сменяте, за да видите кой най-много ви харесва. Просто Replace единия файл с другия и отваряте наново маса и тя ще се зареди с другия мод.
    Действието е елементарно просто копирате един файл на мястото на друг.
    Естествено, всеки път при стартирарането се прави! Защото софтуера ъдпейтва файлка всеки път.

От тук вече може да се ползва AHK скрипт или .bat файл за да ви стартират автоматично клиента и автоматично да ви копират моднатия файл в папката на покера. Аз дори не ги ползвам, точно за 10 секунди хвашам файла и го копирам в папката на клиента.

Аз лично намерих само 1 ставащ мод, всички други ужасно трудно се вижда долната карта, когато е най-малка масата. Опитвах на 15" монитор, 19" монитор 22" монитор различни резолюции. Извода е ,че за сега само 1 мод, става г/д а като цяло си е трудно за Мултитейблинг в онгейм.

ЕТО И МОДОВЕТЕ КОИТО АЗ ПОЛЗВАМ:
    http://rapidshare.com/files/255841476/VERSIONS.rar
    По-специално STAKE MONSTER

Mr.Breez има звукова сигнализация, поне при мен си работи идеално!

Последна редакция: 19 октомври 2009
  6. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Еми тия AHK скриптове определено са излишна и тегава история, но бат файла е просто автоматизиране на копирането, което ти правиш на ръка :p

7. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И AHK скрипта е автоматизиране , същото прави виждал ли си кода. 1 ред пуска клиента още 2 реда трие файла от клиента и копира на негово място новия. Воаля... просто казвам, че има много по-кулутрна работа от тоя ,bat файл :) Иначе и двете вършат еднаква работа и автоматизират.
    Надявам се да изкарат по-добри модове на мен лично не ми се дават 80$ за програмата и отделно да уча флаш млаш... за да си направя 1 читав мод.

ПП: Ама дали си пишем само двамата в тази тема :p

8. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Виждал съм го, ползвал съм го преди и не ме кефи да инсталирам такива неща като Autohotkey, когато не са нужни. Бат файлът ползва стандартни DOS команди без да инсталираш нищо, и единственото забавяне е, че трябва да натиснеш веднъж Enter при старта.

А ти като го правиш ръчно, всеки път клиента трябва да тегли наново файла като усети че е променен :p.

9. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    AHK vs DOS ( aka .BAT )

10. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    мода е добър, но не работи за sng и mtt
    показва логото на залата и се опитва да зареди масата, но не успява
    пробвах и с 'open your table', но е същото

11. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Добре че са тия модове че иначе... не знам кво щеше да е.. имах един досаден бъг с ХЕМ в БетСейф не знам дали друг го е имал - импортва си ХЕМ-а, но масите ми винаги трябва да ги вадя с тейбъл файндър.

Ето линк как се оправя:
    http://www.holdemmanager.net/forum/showpost.php?p=92521&postcount=15

12. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Да специално за тази "врътка" бях писал пост, ама не помня къде и 2-3 момчета ми писаха на скайпа да им го оправя... Ето го и линка, Зографа ви спести 1 час четене на форуми хахах

13. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Пичове не мога да намеря къде Бетсейф пази НН :( и не мога да си настроя мениджъра..с ХР съм нека плс некой да хелп...

14. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    http://www.holdemmanager.net/faq/?f=148

15. Silver

Silver
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    739
    Трофейни точки:
    31
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Папките показани в FAQ-та са скрити и има лека грешка забравих къде, но я има в самата FAQ, ето ти дир:

C:\Documents and Settings\Imeto na kompiutyra\Local Settings\Application Data\P5\Betsafe\handhistory

Ако има някакъв проблем разгледай My Computer > Tools > Folder Options View > Show hidden files and folders poneje Local Settings i Application Data са скрити по default

16. Glista

Glista
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    783
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +25 / 1 / -0
    Покер ръце:
    Мерси много пичове :)

17. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Обнових зипа, след последния ъпдейт на онгейм не бачкаше, взех от 2+2 оправен файл

18. pavlinito

pavlinito
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    добре , аз копирах филе-а tableimage file-a в папката на Бетсейф , но ми излиза черен екран с логото на бетсейф и тва е , даже не успява да зареди . Иначе от темата на 2+2 половината линкове за модовете не работят ....

19. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Hi :)

Този мод ли ползва, от първа страница на темата? И как точно копираш файла, ръчно или ползваш .bat файла който съм сложил?

20. pavlinito

pavlinito
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    всъщност като пробвах твоя мод ..... оба4е не ми излиза като на снимката която си ка4ил .....Реших да пробвам мода на Пискун , човека е ка4ил в статията 3 мода , но като правя копи пейст на tableimage file-a и после като отворя коя да е маса ми излиза 4ерен екран с логото на бетсейф .
    any sollution for the problem.....?

Сподели страницата