1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Offsidebet (iPoker) - $1000 повече!

Дискусия в 'Покер новини' започната от Admin, 10 септември 2010.

1. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    iPoker Rake Race
    Положителна промяна в покер залата на Offsidebet (iPoker):

Вторият рейс на Grinders.org за месеца по план трябваше да е от 16-ти до 30-ти септември с награден фонд $2000. Вместо това ще бъде от 12-ти до 30-ти, с награден фонд $3000 :). Първият рейс ($2050) ще си продължи до 15-и включително, така че ще има 4 дни на застъпване от тази неделя до следващата сряда.

Разпределението на наградите за втория рейс ще обявим допълнително. С тази промяна достигаме награден фонд $5000 за месеца. Честито и благодарим за активността!

P.S. От Offsidebet ни съобщават също, че рядко играчите ни изискват бонуси за добра ръка, явно някои от вас не са в течение - например за ръка в Тексас Холдем JJJJ или по-добра, което не е чак толкова рядко събитие, може да искате бонус. Прочетете повече за тези покер бонуси.

2. Yeste

Yeste
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    674
    Трофейни точки:
    33
    Оценки:
    +8 / 0 / -2
    Покер ръце:
    Само така!Напред и нагоре!Успех по масите ;)

3. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Браво, супер!

ПС: Бонусът за “Добра Ръка” се дава на най-високата губеща ръка за деня (според часовото време на сървъра – от 00:00:00 до 23:59:59. Сървърната часова зона е GMT - Българско време -2 часa).

Е това условие тъпо ми се вижда

4. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,022
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +289 / 11 / -50
    Покер ръце:
    Объркано е бонуса се дава на най силната ръка за деня, ако ти си имал каре JJJJ+, a аз имам стрейт флъш, ще пиеш една чешмяна вода и ще чакаш новия тираж :p
    Ама и Админа си нема друга работа и той да подсеща за бонусите :p, оти кат ми кажат някой път, че е имало по силна ръка от мойта и да пия една вода, тва хич не ме радва :(. На всичкото отгоре някой път трябва да избираш дали да си прецакаш ръката щото трябва задълже да стигне шоудаун и понякога се налага да чекваш и да губиш валю за бонус, който дори не е и сигурен.

Единственото странно при бонусите е бонуса за - Лош късмет, който е най най редкия бонус който някога някой ще удря и е оценен на 150$ а Рояла е до 500$, тва който го е мислил явно нещо не е в час, за мен е ненормално да дават 100$ за добра ръка JJJJ+, а за ръка която може и цял живот да не ти се случи 150$ :confused:

Последна редакция: 10 септември 2010
  5. moholovka

moholovka
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    126
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Аз знам че е сбъркано, но веднъж спорих с чата един час и не можах да го убедя, а имах КККК :)

6. offsidebet

offsidebet
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    6
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    леле-леле, какви бози прави копи/пейста - коригирахме текста :)

7. Drail

Drail
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    11
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Много странно до вчера бях на предпоследно място. Сега след ъпдейта не съм дори на последно, а на последно няма никой... На какво може да се дължи това?

8. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,151
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Просто ми дадоха до 20-то място само репорт, може да си на 21-во :)

9. Mitiozo

Mitiozo
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,301
    Трофейни точки:
    36
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз съм се скрил някъде... ще трябва да поиграем тия дни, стига почвики :)

Сподели страницата