1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Оферта за система на залагане в MLB

Дискусия в 'Обяви' започната от strelkow, 27 април 2015.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.
  1. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    ВЕРОЯТНА ИЗМАМА
    Здравейте, занимавам се с залози професионално от 6 години и в следствие на фактът, че през определен период от живота ми съм работил sportsupdating във фирма Enetpulse, успях да създам специфичен метод на залагане специално във форматите на американските първенства и тениса, в момента разполагам с подробна таблица за MLB(която е в exel файл и за съжаление не мога да uploadna), тъй като сезонът в NBA и NHL завърши, но този в MLB тепърва започна и ще приключи краят на септември, когато отново започват NBA и NHL, тъй като съм като повечето хора в България, които не разполагат с много средства, търся партньори с които да споделя цялата стратегия на залагания, която включва много повече от това, което съм споделил, но то е от съображения за ноу-хау. Включени са както множество системно подредени предварителни залози във специфични сайтове с конкретни пазари и лимити на залагане, така и залози на живо. Имам вече натрупана история с реални залози, която е предостатъчна, както и смятам, че на всеки що годе светнат човек в залозите ще му стане ясно за не повече от 2-3 часа разговор дали съм в грешка, моля ако някой се заинтересува от дългосрочно партньорство, като тук включваме дори и повече от 1 човек, моля да се свърже с мен на e-mail, anatoli.strelkow@gmail.com (мога да share-на всичко през google drive)

Последна редакция от модератор: 27 април 2015
    • Dislike Dislike x 6
    • Optimistic Optimistic x 1
  2. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:

• Like Like x 1
  3. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Нищо не крия, нито искам пари предварително, просто който е заинтересуван, да се свърже с мен моля да се свърже с мен на e-mail, anatoli.strelkow@gmail.com (мога да share-на всичко през google drive), за да му изпратя частичен sample то цялата таблица, а който се поинтересува повече среща(може и в скайп), показвам обсъждаме коментираме, не искам никакви пари предварително, нито някой да ми ги дава на мен, лично, напротив, просто търся хора, които обаче после да не забравят, че съществувам, нямам нужда някой на мен да ми дава пари, както всички обичат да искат, аз просто търся партньорство нищо повече, не да вземам пари да залагам и после да връщам, дори човек с опит в залаганията ще е още по-полезен, в действителност сме екип от 4рима души.

• Dislike Dislike x 1
  4. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    27-ми във света по точки за последния месец във ВИП клуба във спортингбет, pinnaclesports member since 2010, average month rollover over 100 000 eu per month, използвам няколко реални сметки в bet365, включително английска на действително пребиваващ мой близък роднина в Англия, сайт за online разплащания Skrill, за по-бързо прехвърляне на средства между сметки и сайтове за залагане, мога да покажа реална история и статистика на хора които са сериозни и пак подчертавам никакви пари преди да покажа какво как и защо правя!

• Dislike Dislike x 1
  5. rvg

rvg
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    387
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +43 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Е разясни тогава какво тоно се очаква от партньора, че аз доколкото виждам си имаш всичко - за какво са ти тия партньори? - Ей ти мейл ако толкова държиш да стане по мейл - 77rvg77@gmail.com
    Като можеш да покажеш - покажи.

6. Wissy

Wissy
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,318
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +152 / 3 / -11
    Покер ръце:
    Лекинко си противоречиш за някои неща. Дори да ти е печеливша системата като толко време се занимаваш не си ли изкарал някои лев? Защо всички трябва да искате друг да инвестира в вашите идеи? Ако става въпрос за определен бизнес, които е невъзможен с по-малко средства ок, но при залаганията не е така. Отделен въпрос е колко хора си мислят че са открили системата пък бъркат.

Плаче ми се като виждам как мислат и деистват хората в днешно време. Плаче ми се като виждам накъде ни е тръгнала държавата. Плаче ми се, че подрастващите поколения стават все по зле. Плаче ми се, че не струваме като народ. И наи-вече ми се плаче, че тук в тази родина, не държава искам да доживея живота си, което значи, че моите бъдещи деца ще са изложени на още по голяма олигофрения от мен.

• Like Like x 3
    • Agree Agree x 1
  7. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    Можеш, но явно не искаш.
    А защо тогава търсиш външни средства? Мойте три предположения са:
    - не ти се рискуват изкараните пари
    - искаш да намалиш "вариацията"
    - мислиш, че от продажбата на "системата" на други ще спечелиш повече, отколкото използването и
    - по някаква причина нямаш нужния капитал за залози

Единствения начин да се докажеш е:
    - пускаш таблицата в интернет
    - следят се резултатите и се сравняват с таблицата, за да се види процента познаваемост
    - процента познаваемост да е значително над случайния

Ако трите по-горни условия са изпълнени, за другия спортен сезон може и да имаш сериозни клиенти.

8. Lag4Hapiness

Lag4Hapiness
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,316
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +29 / 2 / -0
    Покер ръце:
    Ние в тоя форум сме пропаднали комарджии и нямаме 2 лв. да се усмихнем, пък ако случайно изкараме някой лев и веднага го инвестираме в ракия. Потърси партньори в някой друг форум.

• Funny Funny x 1
  9. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,026
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Аз пък не мога да си представя да имам печелившата формула и да искам да я споделям с някой и то непознат. С приятел е нещо различно. Ако дадена формула работи и си толкова сигурен в нея има и друг по лесен начин за намиране на средства, а не със поредната съмнителна тема във форума.
    Предполагам инвеститора трябва да ти прати парите и да ги вкараш във твоята акаунт, нали такава е схемата, общи пари или само на партньора, но във твоя акаунт !
    Щото има и друг вариант, аз да си залагам от моя акаунт, от теб формулата и после делим пачките :p

• Dumb Dumb x 1
  10. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Както вече споделих в кореспонденция с RVG, аз имам приготвен собствен капитал, който не е никак малък, но не достига, търся партньори не просто за пари, а и за съдействие и съвети, а относно share-ването на таблицата, аз съм нов тук, моля някой да ми напише как мога да я кача и веднага ще кача една такава и нека всеки проследи резултатите в нея дали има нещо изкуствено манипулирано, не твърдя че съм гений, ако някой има забележки или съвети ще бъдат добре дошли, аз за първи път влизам в този сайт, препоръчаха ми го, но не очаквах че хората ще бъдат толкова враждебни. Явно хората в България продължават да са си все толкова алчни и индивидуалисти, за сметка на екипната работа.

11. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Аз на RVG вече обясних, че нямам нужда някой да ми дава пари в мен, може и сам да си ги залага, но все пак ще искам и аз да получа нещо от това, но по добрия вариант е съвместна работа, аз все пак не работя сам и имам екип от 4рима души, за да постигнем максимален ефект е нужно сътрудничество, което явно тук не се одобрява много много, за което силно съжалявам.

12. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Интересно нещо са хората съдят за другите по себе си иначе нямам обяснение, и пак казвам не искам никой да ми праща никакви пари в МОЯТ акаунт!

13. Hristo82

Hristo82
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    2,026
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +295 / 11 / -51
    Покер ръце:
    Не са виновни хората тук. Знаеш ли колко изгорели има в тоя форма и то имаше точно такъв случаи със един бетор, който и той много ги разбираше и завлече доста хора ! А пък за покера като добавя още доста измамени и не знам какво се учудваш, че хората са подозрителни, но не бъркай това с враждебност !

14. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Извинявам се, ако съм си направил прибързано мнение, но смятам, че когато някой ти предложи нещо подобно и ясно и точно заявява, че не иска ничии пари да стоят в него, не е голям проблем да отделиш 5 мин. да размените координати и да ти сподели идеята си или каквото там има и сам да прецениш измамник ли е заблуден ли е, никъде не съм видял да споменавам, че искам някой да ми дава пари да залагам?

15. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    И аз помня преди години имаше един дето беше дал оферта за някакви гонки с кучета и аз бях инвестирал в него и си бях изтеглил парите с малка доходност точно преди да се окаже, че нещо не му се получи, а много други изгоряха, за което силно съжалявам и точно заради което знам, че не е хубаво да работиш за хора залагайки, а е по-добре да работиш с хора и да залагате!

• Informative Informative x 1
  16. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Ето и моите 5 стотинки:

Това е пълен ташак, не му давайте пари ако не искате да изгърмите. Доказано е, че подобни схеми ако не са измама, са крайно неефективни. Аз поне до сега не съм видял някой да е "артисъл" от подобно начинание(говоря за инвеститорите). Хайде стига вече благи думи обясняванки и насръчаване за подобен тип инициативи. Човек с първия си пост във форума започва да иска пари за топ оферта проект да станем милионери... Айде бегай бързо...

• Like Like x 1
  17. strelkow

strelkow
    Expand Collapse
    Member

Съобщения:
    9
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +1 / 1 / -8
    Покер ръце:
    Явно, и 300 пъти да кажа, че не искам никой да ми дава пари, няма да бъде чуто, смятах, че хора, които са в средите на залозите поне ще се поинтересуват как изглежда може да дадат идеи мнения, подобрения, това означава партньорство и екипна работа, не е въпроса само за пари на този свят хора, пари се намират и изкарват, обаче хора за сътрудничество трудно, но тук явно има много ужилвани така, че никои не виня за това че се страхува че живее в България

18. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,737
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +446 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Локвам безумната тема, обяснявай ги тея неща другаде.

19. EasyGame

EasyGame
    Expand Collapse
    Well-Known Member Resource Gardener

Съобщения:
    4,196
    Трофейни точки:
    78
    Оценки:
    +219 / 6 / -22
    Покер ръце:
    То ако резултатите са от минали събития - може (и най-вероятно е) да е манипулирано. Ей сега мога да ти кача числата от тотото... ама за минали тиражи. Качи бъдещите прогнози и ще проследим каква ще е резултатността. Има хора със сайтове за прогнози и дават прогнози за бъдещи събития и хората избират дали да заложат или не.

Като гледам вече имаш изграден екип. Не разбирам защо са ти нужни външни хора.

Това, че не залагаш с твой пари, а само ще искаш част от печалбите на другите си е като freeroll. Като прогнозата не излезе - не губиш пари. Като излезе - взимаш % от печалбата. Поне аз така го разбрах.

От прибързаните ти изводи за хора, които не познаваш мога и аз да заключа, че и прогнозите ти може да са също толкова прибързани и неефективно. Ако решиш да ги покажеш - бъдещето ще покаже дали съм прав или не.

Статут на Темата:
Не е отворена за нови отговори.

Сподели страницата