1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Общи въпроси

Дискусия в 'EFbet - Revolution Gaming' започната от Forums, 26 август 2011.

1. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,

имам някоко въпроса относно депозиране/теглене. Смятам да използвам банков превод за депозиране/теглене, тъй като са освободени от такси. Не намерих сметка в евро на сайта, която да използвам за депозит?Смятам да си отворя сметка в евро и силно се надявам да имате банкова сметка и в евро за да наклоните везните във ваша полза:D
    Втория ми въпрос не е свързан с покера, но ако депозирам ще мога ли да се възползвам и от покер бонуса и от бонуса за 500 лева в безплатни залози:p?

2. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    1. За Банковия превод:
    http://rules.efbet.com/Pravila-na-i...iya/file.indexdetails.file/menu_id.82/lang.1/

точка 17.5 има ги всичките сметки които предлагаме, има и сметка в евро в Българска банка.

Банковият превод, не е освободен от такси, таксите варират от 0-25 евро в зависимост, коя банка ти ползваш. Единствено депозити и тегления от сметката ни в лева в ПИБ е освободена от такси.
    Ако искаш разплащателен метод без никакви такси можеш да използваш easypay и epay. За повече информация се обърни към съпорта в сайта.
    Предполагам, че ако депозит в сметката в лева в ПИБ, няма да ти вземем такси за теглене и просто по фиксирания курс ще ти превалутираме да ти кредитираме сметката с ЕВРО.

2. Отностно бонусите.
    По принцип няма проблем да си заявиш спортния бонус да си го превъртиш и междувременно да си играеш в покера. Но, няма да имаш да теглиш никакви средства докато не превъртиш спортния бонус.

Най-добре прочети правилата и условията и на двата бонуса за да добиеш пълна представа за нещата.

3. Forums

Forums
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    56
    Трофейни точки:
    6
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Сега се набута:D В условията пише- "Теглене към сметки в Първа Инвестиционна Банка - безплатно" Аз затова попитах тъй като си мисля, че ако депозирам от еврова сметка в ПИБ нямада имам такси и при теглене към еврова сметка в ПИБ съгласно това изречение, заради надписа отдолу за левови трансфери, но явно съм се объркал :confused: Благодаря за разяснението!

4. ngl11

ngl11
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,244
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +25 / 1 / -2
    Покер ръце:
    някой с проблем да се логне? От сутринта, като нов юзър, никакъв шанс!

5. Admin

Admin
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    2,150
    Трофейни точки:
    38
    Оценки:
    +11 / 0 / -3
    Покер ръце:
    Който има намерение да тегли с MB е добре да заяви тегленето днес, изпълнението на утрешните заявки ще се забави заради уикенда

6. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Някой може ли да ми обясни защо винаги като съм останал последен софтуера ме пита дали да мъкне или да покаже картите при положение че съм тагнал всички отметки за ауто мък и ако не му отговоря ме слага сит аут ?! :D

7. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Това сигурно съм го обеснявал поне 10 пъти в този форум :)

Ще карам по спомен
    Open Table -> Click Options -> General Options -> Най-долната отметка се маха (Allow fold and muck) нещо подобно е като текст бутона :)

8. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Мерси много ! Просто за пръв път играя в прима и не съм се интересувал как стоят нещата :)

9. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Имам 1-2 въпроса относно ефбет, ако някой, който играе там знае :)

Кога се плаща рейк бека, ако си се записал за weekly и тъй като гледам, че това не е стандартен плосък рейк бек, а си е вип програма, има ли опция ние самите да си сменяме точките за пари когато ние искаме :? А и нещо като бонус прогрес или някакси да си следим бонуса за чистене има ли?

Потърсих в сайта на ефбет, но нищо не намерих....

Последна редакция: 17 февруари 2012
  10. piskun

piskun
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    730
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    В сайта на ефбет всичко го има което го питаш :)
    1 - Седмичният - Понеделник
    2 - Можеш по всяко време да си смениш точките за пари, когато е възможно просто отиваш в покер клиента на секция VIP points
    3 - Не може да се следи прогреса, можеш да гледаш колко точки да си натрупал към ВИП нивото (ВИП бара) и за всеки 250 точки разменяш за $5 когато го заявиш.
    Скоро време ще има и автоматчно следене, но сегашните играчи няма да ги огрее така да се каже :p

11. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Новия update в ЕфБет еба майката на Waiting lista умишлено и в дългосрочен план или :? :(

12. Pleasure

Pleasure
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    329
    Трофейни точки:
    16
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Те до колкото знам всички зали в мрежата нямат waiting list, сега явно са махнали и в efbet ... sad story

13. konselieri

konselieri
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    2,619
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +361 / 4 / -8
    Покер ръце:
    Ей, за сефте си изключих клиента снощи и съм се прецакал :D

14. DevilsTime

DevilsTime
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    736
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +89 / 3 / -5
    Покер ръце:
    Е как нямт всички, waiting list си показва, че има и чакащи даже има ама аз имам само join table, и колко време се предполага, че трябва да чакам до като си отворя 10 маси без wl ?! Реал сад стори :(

15. radotdr

radotdr
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,430
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +8 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ефбет бяха сигурно последния останал скин с тази опция. Честно казано не е толкова трудно да се седне и сега.

16. Zografa

Zografa
    Expand Collapse
    Super Moderator Staff Member

Съобщения:
    3,735
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +442 / 10 / -17
    Покер ръце:
    Тях днес ги обновиха.

Не е трудно да се седне докато не направят някой скрипт като в онгейм, който да играе роля на уейт лист:).

17. ahtung

ahtung
    Expand Collapse
    Moderator

Съобщения:
    1,544
    Трофейни точки:
    53
    Оценки:
    +7 / 0 / -0
    Покер ръце:
    днеска по обяд имаше още :)

18. CobraStarr

CobraStarr
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    332
    Трофейни точки:
    18
    Оценки:
    +1 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Ами то след тоя ъпдейт, ако е същия като на другите скинове, вече няма да може да се оставя включен клиента. След между 30 - 60 мин някъде в idle положение ти изкача надпис, че след 20 секунди ще ти се изключи софта и те пита дали искаш да продължиш сесията.

19. igra4a787

igra4a787
    Expand Collapse
    Active Member

Съобщения:
    37
    Трофейни точки:
    21
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    Здравейте,
    Спечелих малка сума от един freeroll. Искам да попитам как мога да я дръпна? Трябва ли първо да депозирам?

20. abstractedman

abstractedman
    Expand Collapse
    New Member

Съобщения:
    1
    Трофейни точки:
    1
    Оценки:
    +0 / 0 / -0
    Покер ръце:
    И аз имам същия въпрос като колегата преди мене,спечелих малко пари ,и искам да ди дръпна,но не съм депозирал досега,играх с бонуса 5 евро ...

Сподели страницата