1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Общ Хенд Рейс проблем

Дискусия в 'Общ покер форум' започната от Bighazelnut, 15 октомври 2013.

1. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Общ Хенд Рейс Информация

Общия рейкед хенд рейс на Grinders е отличен за малките играчи, но има разминавания.
    При мен в Boss Media рейк ръцете, спрямо ръцете е около 25%. Демек ако сте направили 100 000 ръце, ще имате около 25 000 рейк ръце.
    В Buzz рейк ръцете, спрямо ръцете е около 55%. Демек ако сте направили 100 000 ръце, ще имате 55 000 рейк ръце.
    В Ongame не мога да кажа какво е съотношението.

Тъпото е че и 2-те мрежи изискването за рейк ръка е едно и също(трябва да си дал нещо в пота, дори и малък блинд и да е взет рейк.)

Не че така някои е ощетен, все пак офертата в Босс е доста по-стабилна от тази в Ongame и тази в Buzz, но да се има впредвид.

За мен е необяснимо. Мои приятел играещ в Босс ми се оплака, че имал 103 000 ръце миналия месец, а в Хенд рейса имал 27 000 рейк ръце.

Последна редакция: 15 октомври 2013
  2. RealSot

RealSot
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    1,608
    Трофейни точки:
    83
    Оценки:
    +385 / 15 / -18
    Покер ръце:
    ако е играл 18/15 напълно нормално ми се вижда

3. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    В Buzz не е необходимо да си допринесъл за пота за да ти се зачете рейк ръка.Това е заради метода на рейка.
    Може ли да споделиш кое е стабилното на офертата на Босс,че аз сигурно съм пропуснал нещо.Единственото което знам за там,че има 30% рейкбек,което даже е по зле за тия които правят много рейк.

4. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Въобще не е нормално за 6макс маси. То реално, би трябва да имаш минимум 45% рейк ръце. Като си на блиндовете и е видян флоп си в рейк ръка.

Сега си прегледах ръцете за този месец и напълно се убедих, че нещо не е наред в този рейс.
    До тук за периода 1-14 Октомври включително имам около 50 000 ръце общо в Boss и Ongame залата на Redbet. Съответно разпределени така 32 000 в Boss и 18 000 в Ongame. В Рейкед Хенд Рейса имам 27 000 ръце, значи сами си направете сметката каква мешавица е тук. Реално излиза, че в Ongame всичките ми ръце са рейк.

5. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    В редбет босс освен 30% рб има - наш рейк рейс който си дава стабилно 12-15% рб еквивалент, ендюранс рейс който ти дава 70-100 евро ако направиш поне по 25 евро рейк в 20 отделни дни от месеца, също рейсове на залата при които обаче за по-малките играчи е малко на случаен принцип какво валю ще получиш ако получиш изобщо, доста се мени. За големите играчи са добри тези рейсове на залата. Има и често добри други промоции на мрежата и залата.

Освен това редбет = най-добрия възможен съпорт и бързина на плащания. Според мен това е поне като 5% валю отгоре.

Grind Prix разбира се също

6. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Брийз,това последното което си написал най ми харесва на Redbet.Всъщност ми харесва,че почти не е необходим съпорт което за мен е най-важното.

7. didi8bg

didi8bg
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,446
    Трофейни точки:
    98
    Оценки:
    +348 / 8 / -13
    Покер ръце:
    Ако не си играл в залата на Босс от известно време, може да се активират и reload бонуси. Това важи и за Онгейм де. Така, че ако те интересува нещо, направо ми пиши.

8. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Запомням го и ще го имам напредвид.В момента с тия 2 състезания за ръце на микро лимитите ми е по изгодно в Ongame.Идва ми доста добър % рейкбек.

9. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Ето накратко, как се отчитат ръцете в момента в общия хенд рейс:

В Boss, около 25% от изиграните ръце на 6макс маси, ще ви се зачитат като рейкръце за рейса.
    В Ongame, 100% от изиграните ръце на 6макс маси, ще ви се зачитат като рейкръце за рейса.
    В Buzz, около 55% от изиграните ръце на 6макс маси, ще ви се зачитат като рейкръце за рейса.

Така всеки играч на 4НЛ, ще може да прецени, къде е най-оферта да се играе.

Това е мое виждане на нещата, без да ангажирам никои, или да обвинявам някой за нещо.

Евала правя на Grinders, че въобще го има този рейс. Това е добра отправна точна за всеки стартиращ играч.

10. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Това:
    В Ongame, 100% от изиграните ръце на 6макс маси, ще ви се зачитат като рейкръце за рейса.

Като се съчетае със Redbet $2500 Hand Race от 10-ти Октомври до 10-ти Ноември. Реално играчите участват в 2 хенд рейса с всяка ръка в която са им раздадени карти.

11. Breeze

Breeze
    Expand Collapse
    Administrator

Съобщения:
    1,566
    Трофейни точки:
    48
    Оценки:
    +61 / 1 / -6
    Покер ръце:
    За онгейм нямаме вариант за друг вид репорт, но за Boss има, затова решихме да минем на варианта с всички ръце вместо рейк ръце. Buzz засега остава същото (рейк ръце) ... явно, че няма да може засега да е честно за всички, но това ни се струва най-добрият вариант и все пак е по-добре да го има този рейс отколкото да го няма.

Съжаляваме за промяната на правилата по средата на месеца... Каквото и да говорим не е добре да има чак тройна разлика между онгейм и бос, затова решихме така

12. bonev70

bonev70
    Expand Collapse
    Well-Known Member

Съобщения:
    325
    Трофейни точки:
    43
    Оценки:
    +45 / 2 / -3
    Покер ръце:
    Аз започнах предния месец да играя в Buzz,но ми се видя несправедливо и се преместих в Ongame за да поправя тази наспреведливост поне за мен.За щастие спечелих и двете състезания незнайно как.
    Сега промяната в средата на месеца най-вероятно ще ми се отрази на финансите,но да се надяваме от тук нататък промени да правите в началото на месеца,защото на мен ми е трудно да изкарвам много пари от покер и затова много сериозно в последния ден от месеца си правя програма за следващия съобразявайки я най вече с промоциите.
    На практика знаейки какво ми трябва като ръце и какви са ми физическите възможности,си планирам ръцете които ще играя по часове.

13. Bighazelnut

Bighazelnut
    Expand Collapse
    Value Control

Съобщения:
    1,560
    Трофейни точки:
    63
    Оценки:
    +58 / 1 / -6
    Покер ръце:
    Отлично решение! Така или иначе в Buzz надали има повече от 3 човека, аз си бих шута преди 2 седмици, защото офертата не ме устройва.

Така няма да има ощетени, нали това е целта, този рейс да стимулира играчите да седят на масите.

Сподели страницата